Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
no já naběhla do dvou salonu a v tom druhém už jsem měla jasno:) a pak sem si ty šaty pořídila z e-baye :-D
Profilova fotka
no samozřejmě...vyšlo by to tam tak na 100 000,- 8-(
tynka: 100??? kolik lidí chcete mít?:)
my budeme mít na obídek jen nejbližší rodinku a kamarády na večer kdy bude rautík a tak..a počítám že to bude stát tak 40 - 50... ale zase je to tam krásný a budeme tam i spát a tak :-D
Profilova fotka
no jasně.... no chcene do toho vrazit se vším šudy 20-30 000,-max...takže la park asi ne-e
tak to jo:) tak vím že si lidi pochvalujou Loretu a Zlaté selátko, že tam jsou i super ceny:) a pak na Kl pod rybníkem je nová hospoda Máka a tam je to taky prý super ;-)
Profilova fotka
a kde to budeš mít...????
tynka v číčovicích, je tam kaplička a penzion:)
nechci to mít venku páč u nás nikdy nevíš jaké bude počasí ;-) a v tom penzionu je také možnost mít pak hostinu a raut pod střechou takže pohodička :-D
ahojky, já jsem taky z Kladna :-)
Profilova fotka
koukám,že si všude na diskusich... kdy se tedy vdáváš???a kolik ti je??já se vdávám včervenci takže to bude krásně určitě :-) nechceme klasickou svatbu ....chceme něco jiného originálního....a my už mme termín rezervovaný od června 2008...a už jsme nemohli mít termín co jsme chtěli,byl bosazenej :-x takže čím dřív tím líp
jako já nebo luphen? já zas tak moc nediskutuju...
Článek se načítá
tynka: no sem v srpnu 09 a v roce 09 a tedka tady :-D to všechno ale spolu souvisí přece!!:) no chceme to mít 28.8.2009:) termín na matrice nemám páč matrika řekla až od nového roku..proto to ještě nemám...jinak mi je 25.... :-D
mish: a kde to plánuješ???:-)
Profilova fotka
jj jasně já jen ...že nevík kdy se vdáváš ty,a kolik ti je....a mishmash a co ty jak to jde??? :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám nová diskuze pro nevěsty z Kladna - rok 2009 :-) tak ať se vám všem organizace svatby podaří, ať je dobré i počasí, kdo to budete mít venku ať máte na ten svatební den krásné vzpomínky jako já. :-)
tynka: kdy se vdávám vidíš v mém pasu:-D
Profilova fotka
ted to vidím...jsem tu nová od včerejška....a až ted to všechno vidím-že si vše můžu prohlédnout...a jak se těšíš??Já jdu v pondělí s mou svědkyní oběhávat restaurace,tak uvidím co vybereme :-D
tynka: jo taak:) to já tu už nějaký pátek straším:) no těším se...dneska jsem to oznámili rodičům teprve tak byli fakt překvapení a já myslela že to aspon tušej :-D
Profilova fotka
a jaká byla reakce...to naši se po 8 letech vyděli asin6x a to mámky spolu mluvily asi jn 4x a tátové se jen vyděli-potřásli si rukou a tod vše....zítra nás čeká u mých rodičů plánování a hlavně jak udělat to aby přítele rodiče měli také zájem se zapojením do svatby finančně-což asi hrozit nebude takže už jsem dneska brečela...hmm |-|
tynka..tak my teda od začátku nepočítáme že by nám to někdo platil.. už od září si na to šetříme sami, a jeslti nám rodiče budou chtít přispět tak to bude paráda, ale rozhodně s tím nepočítáme ;-) jinak naši rodiče se ještě neviděli ani jednou!!! :-D ale reakce našich byla moc pěkná:) tatík z toho na chvíli i oněměl ;-)
Profilova fotka
a jak dlouho jste spolu??? :-D ....no my samozřejmě taky šetříme ale máme barák a já nemám tak vysoký plat na šetření-z výplaty mi zbývá 1000,- na útratu jen pro sebe.... :-| ale nestěžuji si.
tynka: no my sme spolu krátce :-D tedka je to rok a 5 měsíců :-D no jako s tím šetřením..taky to není ani pro nás lehké..... ale nemůžeme chtít po rodičích aby to za nás platili :-N
Profilova fotka
no to u mě v rodině mají názor,jako v pravěku...za nich se to tak dělalo že o peníze se starají rodiče...to jste spolu tak ktáce a už víš ,že je to ten pravý :-) :-) to je fajn...kolik vyděláváš a kde pracuješ-jestli se můži zeptat...a z jaké prahy jsi-číslo??
tynka: no tak já mám za sebou pár vážných vztahů a stímhle jsem si prostě jistá že je to ten pravý..na to člověk nepotřebuje deset let soužití přeci:)) no jsem z P4:) co děláš? já pracuju ale k tomu ještě studuju..v červnu mě "snad"čekají státnice...
Profilova fotka
můj tatka s mamkou když jsme jim dávali oznámení k Vánocům tak plakali-táta samozřejmě maskoval....ale byl pyšný....přítel pak přišel pro mě v kvádru a ty omdlévali...pak nás opili vínem...a táta se mu chlubil co kde postavil a rekonstruoval...bylo to fajn...nej den...................
tynka: tak to u nás tyhle názory naši nesdílejí teda ;-) proto si na to šetříme sami :-D
tynka: jj u nás to tatík taky prožíval:) a pak přítele a i sebe pěkně opil :-D
Profilova fotka
no...neříkej že vám nic nedají.....no-to nevěřímmm....jinak každá koruna dobrá ne.... :-D neznám snad nikoho že by mu rodič nedal a kor jejich dceři peníze a nepomohl se svatbou....mojí kamarádce rodiče platili 100 000,- tu bych zastřelila :-D :-D já to vidím tak na těch 30 000,- máme hodně známých jako fotografa,kytí i snad hudbu
tynka: samozřejmě že mi asi něco daj..ale prostě s tím nepočítáme a ani jim o nic nehodláme říkat:) když budou chtít přidat tak to oceníme, ale spíš si řekneme aby nekupovali žádné dary a spíš přispěli na svatební cestu ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?