Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
1
21
22
Ahoj holky. Otevrela jsem diskusi v hostine: partneri pozvaných. Zajímal by mne i vás nazor na vec. Tak na to juknete jestli se vam bude chtit.papa
sunny: tak to me teda mrzi ta vase zkusenost s pani matrikarkou v Lidicich. My s ni mame jedine dobrou zkusenost, na nas byla vzdycky mila. Uz se nam to blizi, uz v patek. Zatim predpoved vypada docela dobre, tak snad to vyjde.
Profilova fotka
Jéé, tak jsem konečně našla tu pravou diskusi ;-) Tak my to máme 18.9.2009 na kladenské radnici :-) Nenajde se někaterá z Vás, která je před námi nebo po nás?! Prý je tam celkem natřískáno v ten den :-D :-p
Tak dneska jsem byla v Lidicich jeste neco dovyridit ohledne svatby a prochazela jsem si Ruzovy sad a musim rict, ze je to tam ted fakt nadherne.Tak jeste pocasi aby nezklamalo.
Profilova fotka
Budu držet palečky,aby počásko nezklamalo :-)
Ahojky, tak hlasim, ze nam pocasi vyslo uplne perfektne. A musim rict, ze i s mistem jsem byla moc spokojena, v Ruzovem sadu to bylo uplne perfektni. Zasadili jsme si i ruzi a dostali jsme pametni list. Kdybych mela vybirat znova, tak zase vyberu stejne misto na obrad.
1
21
22

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?