Nevěsty z Kladna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, jste tu některá?
Profilova fotka
Ahojky tak já se přidávám také plánujeme svatbu na příští rok:)
mury: aaaale, holky z 2009....:o) a jsou am holky ze zličía, původem z Kladna:o) ale nějak se k tomu teda teď nemají, tak ani nevím, jestli sraz je nebo není:o))) 8-(
Profilova fotka
tak se sejdem my dvě nebo se mě bojíííš :-D
mury: no můžeme......:o)) a ještě můžou přijít jiný holky z Kladna:o)) ukážeš fotky z DR a já ti taky ukážu fotky z dovolených....dostaneš chutě a zase budeš šetřit na další exotiku:o))
holky nemluvte o exotice...já bych někam jela hned 8-)
lup: to já bych taky někam hned jela.....a ani ne nějaká extra exotika.....stačila by Itálie.... :-N
Profilova fotka
holky já ani nikdy v exotice nebyla:( já byla nejdál v turecku:(
ayu: turecko taky dobrý ne:o))) ;-) tam byli letos naši...:o) :-) nikdy by mě nenapadlo, že bych se podívala na Maledivy atd. a podívej.... :-N ;-) třeba se dočkáš:o)
Profilova fotka
verca: a kde na to bereš?
ayuska: chodím do práce ne:o) ;-) :-D
Profilova fotka
verca: já taky, ale prostě bych nenašetřila abych mohla na maledivy
ayuska: no to je jasný, když musíš dávat peníze na bydlení a tak...to já ne....nebydlíme spolu.... :-N kdybych nejela na takový dovči a šetřila si....to by bylo peněz! |-| ale říkám si, že pak až budou děti atd. jen tak se někam nepodívám..max. Irálie a tak ;-) tak si t ještě chceme užít.... 8-)
Článek se načítá
jj to se to pak šetří, když člověk nemusí utrácet za bydlení a tak a maminka mu ještě uvaří že :-D ale já bych neměnila.)) my sice na exotiku taky nemáme...ale letos sme stihli Amsterdam, Benátky, Maroko a ještě nás čekaj rafty v Rakousku.)) ale to Maroko je aspon trošičku taky exotický:)) 8-)
lup: to já sjem rda, že jsme to nedali do bydlení a něco zažili, viděli....protože komu se taková nádhera splní....?! =-) poznala jsem kusy světa a to mi bude teprve za 6 dní 21 let....to jde ne :-D x-)
verca: no jo no se někdo má:))
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky můžu se přidat?Mám svatbu 26.6.2009 a jsem taky z Kladna
Diskuse pokračuje po 2 měsících
tady se to nějak umrtvilo!!!!
Profilova fotka
ahoj...a jak plánuješ??
tynka¨: ahoj. kolik vám je? kde plánujete svatbu? povídej,,,, ;-)
Ahojky holky ja jsem teda ze Slaneho ale to je kousicek:-))
tynka: no já už to mám všechno naplánované:-D už mám restauraci, kapličku, kapelu, fotografa... doma mám šaty + doplňky.) a teď už jen šetřit a čekat na naše datum :-D
Profilova fotka
Ahojky Verčo.Mě je 26 a přítelovi 25let...a budeme spolu 8let.Takže nechceme dělat nic velkého-vezmeme se na radnici,fotit se půjdeme do kladenské zahrady a pak půjdeme se svědkama,rodičema a babičkama a dědečkama asi do Haciendy na oběd a pak děláme pro kamarády asi 40lidí takovou pivní párty (jen obložené mísy-ovocné,zeleninové,masové,sýrové) pak nějaké nakládané sýry a zobačku na stůl(oříšky,chipsy,tyčinky)místo řešíme ale napadl nas salónek u švejka-nevím no
Profilova fotka
jinak se bereme 11.7.2009 v 12:30 na kladenské radnici...takže máme už půl roku zamluvené datum,ted přítel dodělal naše známení-jsou krásné pro nás....zatím jsme je dali jen rodičům pod stromeček k Vánocům.... :-) aby začli šetřit :-D :-D a nák v lednu pojedu do chomutova koukat po šatičkách s mamkou a kamarádkama...fíííhááá to bude nářez...Musím zhubnout abych byla krásná do šatiček....jůůů těším se no a výbíráme to místečko no....poradte???!!!! :-|
tynka: a co šaty? jaké si představuješ?:) my to chceme mít v kapličce v Malých Číčovicích a pak celý den v penzionu v polích ;-)
Profilova fotka
líbí se mi starorůžové :-)
no my taky máme udělané oznámka..jen je ještě nechat vytisknout:) ale nejdřím čekám na tu matriku - tu ještě nemám zařízenou:-D tynka a co to udělat v LaParku - tam se dá udělat i selátko:)nebo prostě někde kde je i zahrádka:)
Profilova fotka
to je pěkně drahé...to bylo naše první protože tam moje rodiče-teda mamka s jejími rodičema bydlela takže by to bylo krásné ale raději to uděláme takhle jak to máme naplkánované a za ušetřené peníízky pojedeme někam za teplíčkem... :-) ;-)
starorůžové?:) no proč ne.) já při zkoušení zjistila že mi nejvíc sluší čistě bílé, tak mám čistě bílé...jak originální :-D
tynka: co by bylo drahé? la park?
Profilova fotka
třeba tak skončím taky-no mě se právě bíle moc nelíbí ale nikdy neříkej nikdy-vždycky jsem chtěla mít růžovou svtbu-takže všechno bude růžové :-) :-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?