Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Bodli, mám radost že se ti dobře daří, čiší z tebe spokojenost, super!!!! odkaz jsem ti poslala..a doufám, že nám se dáš odkaz na tvoje fotečky!!!!! chceme vidět malého!!! tvojeslunko: v Akropoli pískoviště je, ale musely bychom vychytat pěkné počasí..:-)
Antares: poslala bys mi prosím kontakt na tu paní co pletla ty čepičky? díík
Profilova fotka
Ahoj holky. Všechny vás moc zdravím z dovči na Šumavě. Je to tu super. Počasí kromě dneška je bezvadný. :-) Na web dám pak nějaký fotky. :-) Malá je moc hodná, akorát jí raší další zub, tak trochu slintá x-) a občas zabrečí, ale nic hroznýho. Jo a koupili jsme jí tu úplně úžasný dřevěný hračky. Tak se mějte. Kači: Nevíš náhodou, kde bodlilinka na Šumavě konkrétně bydlí? Jestli víš nějaké podrobnosti, tak mi , prosím, písni do IP. Kdybys mi poslala na ní číslo, napsala bych jí SMS. Díky.
Profilova fotka
čauky holky! jak se máme? Je tu nějak ticho... žádné novinky? Já se mám fajn, úspěšně jsem složila zkoušku z PMO a už mi chybí jen jedna (RVF), ale to bude termín až v srpnu a budu mít hotovo, no tedy ještě státnice z oboru a obhajoba diplomky v lednu, ale to snad zvládnu :-N :-D jsem ráda, že už to bude za mnou, fakt mi ta škola už nebaví... Jinak se nic neděje, nic nového u nás. Teď o víkendu pojedu na dívčí víkend :-D , pak máme zapíjenou svatby našich známých, pak další víkend oslava kamarádky třicátin a pak 25.7. odjezd na dovču - jedeme na Pálavu, se moc těším!!!
Ahoj holky :-) Maruš, malá už je tak velká, úplná princezna :-) :-) škoda, že jsme se neviděli... Silver, taky máš pěknou holčičku :-) :-) Kačko, tak už konečně doklepáváš školu?? a co pak taky nějaký dítko ;-) :-D užij si dovču...závidím ti 8-) někdy se musíme všechny domluvit na nějaký srazík a přijedu za váma do Plzně se podívat ;-) asi spíš az na konci prázdin, abyste byli všichni po dovolených, co?? :-) tady máte odkaz na naše album s Tomíkem http://www.modrykonik.cz/album/album.... postupně dodávám další fotky ;-) zatím papa :-)
Profilova fotka
bodlilinko!! Tomášek je úžasnej a vlasateeej :-D Vypadáte, že jste spokojená rodinka, tak ať vám to vydrží a máte se stále rádi! x-) Já děťátko nechci, Dan by nejraději hned, takže jsem dostala ultimátum, že do mých 30 let (za 4 roky) bysme tedy měli chovat, no, ale že bych jako nějak moc chtěla se říct nedá, ale zase na druhou stranu, někdo se o nás musí na stará kolena postarat... Já konečně příští rok budu mít 25 dní dovolené a ne ušmudlaný necelý 2 týdny (kvůli škole, jsem si musela brát na zkoušky dovču a pak mi nic nezbylo nebo si furt nějaký hodiny nadělávat a tak) a chci si užívat, cestovat, a příští rok si taky chci užívat, tak nevim, no. :-x :-p :-D Srazík uděláme, bylo by to fajn, vás zase všechny vidět. x-)
jéé Kačí, já měla za to, že bys chtěla....při posledním společným srazu, kterýho jsem se zúčastnila, tak si říkala, že bys mimčo ráda a naopak Dan, že se na to moc netvářil :-D :-D no ale to už je víc jak rok zpátky... :-N jen si užívej cestování a dovolený dokud můžeš ;-) 8-) 8-) kort, když už budeš mít po škole a bude víc času na zábavu :-D zatím pááá a mějte se :-)
Kačí: Tak se ti to s tou školou chýlí pomalu ke konci, co? Je to asi příjemný pocit. ;-) No a tu dovču si příští rok asi pěkně užijete. bodlilinka: Ahojky. Tomášek je fešák. A těch vlásků. :-) Vypadáte všichni tři spokojeně. Až příště pojedem kolem, tak se určo stavíme. :-) No a s tím srazem se nějak domluvíme. :-) Tak vás moc zdravím a přeju hodně zdravíčka. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem hrozná ostuda, už jsem tu nebyla koukám měsíc |-| Ale na druhou stranku koukám, že nejsem sama :-D ]-( =-) My zítra odjíždíme ke strejdovi na chalupu na Moravu. Teda jen já s mami a ještě tam bude babi. Péťa za námi přijede až příští pátek, budem tam spolu všichni ještě týden a my pak na týden jedem do Tater na Štrbské pleso, tak už se moc těším a jsem zvědavá, jak to v hotelu bude snášet Denisek ;-) Denisek už chodí, ale tak sporadicky, někdy to prostě ještě proloží lezením :-D Kačí, si fakt šikulka, že tu školu takhle dobře zvládáš a hezky si užij zasloužené prázdniny :-) Jak sis užila dívčí víkend, svatbu a všechny ty oslavy? :-D Bodli, to by bylo fajn, když by ses na nás přijela s prckem podívat, je moc hezkej ;-) a jste moc krásná rodinka, sluší vám to. Jsem ráda, že jsi šťastná ;-) Jo Kačí, já si taky myslela, že na jednom srazíku, jak jsme tam byly těhule, si říkala, že ty bys už taky chtěla, že jsme tě nakazily, ale Dan že ještě nechce. Tak se to nakonec u vás obrátilo jo :-D x-) Tak ale ty jsi ještě mladice, jen si užívej :-)
Profilova fotka
Ahojky, strááášně dlouho jsem tu nebyla, ale koukám, že mi toho zase až tak moc neuteklo. Taky mám pocit, že na jednom srazíku si Katka skoro stýskala, že ona by miminko chtěla a Dan zatím moc ne. No a vidím, že se názory vyvíjejí a mění a teď jsou role opačné. Ale ono to určitě v pravou dobu přijde a mimi budete chtít oba. Vím, jaké to bylo u nás :-)
Ahoj všichni. My jsme s Luci taky pěkný ostudy. Taaaak dlouho jsem tu nebyla. :-) Ale byly jsme s malou nemocné, u mě to trvalo 14 dní, měla jsem nějaký zánět na nosohltanu. Asi jsme to s manžílkem chytli oba od Luci, protože ta to měla už před náma. Aleš z toho byl venku za 2 dny, mě se to drželo ještě před pár dny. Bylo to pěkně nepříjemný - zrovna to bylo v těch dusných dnech. Takže si malou na zahradu brala babi a já umírala doma. 8-( Jinak u nás není nic nového, jen to, že malá už moc nechce být v kočárku, takže ji spíš vozíme v tříkolce s vodící tyčí a teď už máme i cyklosedačku. To se jí hrozně líbí, včera jsem s ní udělali okruh tady po vesnici a líbilo se jí to. Dokonce začala brečet, když jsme jí ze sedačky vyndali. :-) Tak ještě čekáme na helmičku a pak už bude drandit na kole. Jo a taky už ukazuje na lidi pápá. Tak máme radost. Všem vám přejeme pěknou dovolenou a hlavně všechno v pohodě a klídku. Teprve teď vidím, jak se člověk v normálním pracovním režimu honí a pořá se za něčím žene.
Profilova fotka
ahojky, ozývám se po hroznnnnnnně dlouhé době, no jo sem ostuda :-( byli sme na dovolené v chorvatsku na týden, sice pršelo ale jinak tam bylo krásně. teď jak sou ty horka, tak to mě lehce ubíjí :-D
Článek se načítá
čau ženský...no jo ostudy jsme všechny:-)) ale zase na druhou stranu, která parta z nějakýho města spolu tady vydrží kamarádit ještě dva roky po svatbě? že joo:-)) jinak my se máme taky pěkně, malá roste jak z vody a je to děsný zlatíčko...miluje všechny lidi a ničeho se nebojí:-) dělá a říká papa, nene, jak dělaj hodiny, jak je velká, paci paci, šiju boty, berany duc, říká ham, táta, mami, koko, haf haf a spoustu dalších věcí, zejména blbiny jí jdou moc dobře:-) už se z lezení snaží dostat vejš a stoupat si, takže je věčně omlácená...a všechny skřínky, šuplata, cédéčka a časopisy před ní nemají úniku:-)) jinak, na dovču my jedem od 15.srpna (jen na šumavu), tak doufám že se do tý doby ještě sejdem!!! pápá
Ahoj holky. Silver máš pravdu s tou výdrží, sice to teď tak trochu flákáme, ale co... :-) Na tu dovče jedete nakonec kam? :-) Naše malá už skoro chodí sama, ještě pár dní, tak uvidíme, jestli tomu roku uteče. Letí to hrozně rychle. Pořád s ní někdo musí chodit,běhá za kočkama, s babi chodí na pipi (slepičky), moooc se jí líbí na houpačce a konečně už sama kouše a polyká papání. Tak už to není taková hrůza. Ale doma uvařenou ňamňu ještě nepapaá, musí si zvykat, moc jí to nejede, i když to chutná dobře. Každý den sní jednu broskev nebo nektarinku. Už nekojim, jen tak občas si cucne, ale už je to jen zřídka, myslím, spíš pro ten pocit. Jinak už máme osmý zub venku. Češeme culíky, tak vypadá starší. Nechávali jsme si ji zapsat do pasu a tam se nás pán ptal, kolik jí je, on jí odhadl na 2-3 roky. :-D :-D :-D Jo a jinak zrovna budujeme pro malou pokojíček, tak mám všude plno věcí a nepořádku, ale to vše dáme do kupy. Zítra nás čeká malování a já se nejvíc těším do zařizování a dolaďování. Nábytek tam zatím necháme původní a časem koupíme novou postel s nebesy. :-) Ona to vlastně jakoby bude mít k narozeninám. :-) Včera jsem byla v jednom papírnictví, tam měli tolik krásných věcí - dřevěných dekorací a vychytávek, že jsem paní řekla, že přijdu příští týden, abych teď nekoupila vše a pak bych to neměla kam dát. :-) Tak já budu pomalu končit. Jdu ještě máknout. Malá spí, tak až se vzbudí, bude s prací konec. Naštěsí ale babičky funguje na 100% a malou s radostí pohlídá. Ještě, že tu máme tu zahradu, ven už skoro nechodíme, jen občas s tříkolkou nebo na kole. Tak paaa. A užívejte si dovolenou a hezké počasí. (i když dneska to není nic moc)
Profilova fotka
čau holkyyy! jak se máte? co děláte? My jsem byli 14 dní na dovče, týden v kempu v Rožnově p. Radhoštěm a pak týden na Pálavě (Bavory u Mikulova), bylo to super, sluníčko svítilo, teplíčko bylo, koupli jsme se v bazénu, prováděli turistiku, cyklistiku, prostě pohoda největší!!! Doporučuji, v těch bavorech ja báječnej pensionek, je vhodný i pro rodiny, mají 4 pokoje po max 4 lidech, bazén, pískoviště, no prostě vše a je to úplně nový, takže jestli někdo nevíte, kam jet příští rok na dovču, doporučuji sem (www.penzionbory.cz). Od pondělí jsem zase v práci, jsem tu sama - kolegyně mají dovču, tak mám celkem i co dělat, ale jinak nuda :-N Dnes bude snad hezky, tak si uděláme s Dančou nějaké hezké odpoledne (procházka, zmrzka a tak :-D ). No jinak jiné zprávy nejsou. Srazík se asi nekoná, co? tak zatím pa a ozvěte se také! x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás zdravím po dovče. Dva týdny jsem byla na tý Moravě i s mamčou, tak to Denisek chtěl jen babí a já měla leháro x-) No a pak týden jsme byli s Péťou v Tatrách a taky paráda. Deniskovi jsme pořídili krosničku, tak ho Péťa v ní nosil a moc se mu líbilo, nechtěl z ní ani dolů, i v ní spinkal. Lidi říkali, že je to nejmenší turista x-) No ale od tý doby, co jsme se vrátili je nějaký marůdek. Nechce vůbec nic papat a má průjem, takže asi zoubky, už mu skoro vykouknul jeden špičák, no dává mu to teď nějak zabrat :-| Ale jsem z toho nešťastná, protože vždycky papal krásně a teď do něj nemůžu dostat nic :-( Maruško, tak jak malá, už cupitá sama? x-)
Profilova fotka
tvojeslunko, to je dobře, že jste si také dovču užili!! my jsme na dovče také potkávali dětičky, co se nechali nosit v krosně (nebojak se tomu říká), ale asi se pronese, co? Zase lepší než tam taht kočár..si myslím.. měla bys dodat nějaké fotky!!! na koni máš asi z ledna a pak nic, koukej nám tam něco ukázat! :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Hlásím se po pěkné době,snad se nebudete zlobit :-) .Dne 2.7. v 11:55 se nám narodila holčička Kristýnka.Dala jsem nějaké fotky na koníka,tak se můžete mrknout.Heslo je stejné.Srazík by byl fajn,pěkně dlouho jsem vás neviděla.
Profilova fotka
fifistr: moc gratuluju ke Kristýnce :-) x-)
Profilova fotka
fifistr: Gratuluji k narození dcerky!! Je roztomilá x-) a má krásnýho ježoura :-D
Profilova fotka
fifistr: Také se přidávám ke gratulacím a hlavně přeju mooooc zdravíčka ;-) Kačí, to víš, pronese se malej pěkně. Péťa tahal dohromady na zádech určo něco přes 15kg. No s fotkama jsem na štíru, nějak vůbec není čas a ani chuť. Co jsme se vrátili, tak je malej nějakej marůdek. No teda spíš rostou mu stoličky a špičáky a stojí to za to. Dost pláče, nechce papat a teď už nechce ani moc pít :-|
Profilova fotka
fifistr: to je ale krásná ježurka, tyyy jo :-) moc moc gratuluji! to je hrozný, jak to letí - pamatuji si, když jsem se o Tvém těhu dozvěděla - ještě na Tobě ani nebylo nic poznat
Profilova fotka
bude nějaký ten srazík? docela ráda bych se s Vámi viděla a okoukla Vám dětičky a načerpala nějaké informace jedu od 19. do 23.8. na krátkou dovolenou na Šumavu, tak někdy po tom? máte chuť a čas?
Profilova fotka
čauky, já jsem taky pro sraz! Já nemůžu 24.8, jinak pak asi celkem kdykoli. Nejdřív v 15,30, když to bude v centru. Asi se hlavně musí domluvit maminy, jak mají čas :-D Tak sem občas mrkněte a dejte vědět, kdy byste mohli/chtěli. Snad bude ještě teplo a můžeme jít někam na terasu... Asi více méně po tom 24.8. už budete všechny vydovolenkované, ne? Tak snad si na nás uděláte chvilku. No a dlouho se tu neobjevila tarantulka, tak tý pak dáme vědět sms, jestli se neozve...
Profilova fotka
Ahojky, ten další týden bohužel nemůžu hned 25, 26. ani 27.8., ale v září bych pak měla být trochu více k dispozici. Nejlépe někdy středa, čtvrtek, popř. pátek. Tak se ozvěte, kočky :)
Ahojky. Všechny zdravíme. Tak máme za sebou 1.rok života Lucinky. :-) Dneska jsme byli na roční kontrole a vážíme 10,8kg a měříme 78cm. :-) Se srazem bych taky byla pro, ale moc dlouho se s malou nezdržím, pořád chce běhat a do kočáru ji už nedostaneme. Jedině přifrčíme s tříkolkou. :-) Ráda bych vás zase viděla. My vlastně můžem každé odpoledne, nejdříve ve 4.
Ahoj holky. Je tu nějak mrtvo, né? Co ten srazík? x-) Dokud je ještě pěkný počasí. :-)
katerinakorbelova: Ahoj Kačko, chystáme se s malou na podzimní dovču někam na týden. Ty máš vždycky dobrý tipy na pobyty. Nebyli jste náhodou na jihu Čech - Třeboňsko? Hledáme nějaký penzionek nebo hotel. Něco jsme už hledali, ale v Srní vyhrál hotel Vydra, kde jste s Danem taky byli. :-) Díky moc za jakékoliv tipy. Samozřejmě budu ráda za tipy i od ostatních.
Profilova fotka
nazdarek tak nam je zitra 9mesicu mame nejak kolem 8,5kg a cca 72cm uz rika neco jako papa, baba, tata.. ale porad... ted sme se vratili ze 14dni dovci teda ja se dovolenkovala tyden u babi a pak sem pracovala a varila tyden u taty :-) je ted sam tak sme mu tam se segrou trochu delali spolecnost teda ja, aja, segra, julca, violka a obcas muj Peta :-) ted uz nikam nejedem max o vikendu tak na srazik kdykoliv.... fotky dodam casem... teda na konika.. fifistr taky blahopreju :-)
Profilova fotka
Holky se musím přijít se podělit o radostnou novinu .... mám úspěšně za sebou poslední zkoušku školy, už jen v lednu obhájit DP a státnice!!!!! Jsem nadpozemsky šťastná :-D :-D :-D nemusíte mě chválit, já jsem se už pochválila :-D :-N , jen jsem měla potřebu vám to všem sdělit :-N :-D antarres, tak v okolí Třeboně bohužel nic nevim... my jsme byli před pár lety v Dačicích a ten hotel byl divnej, u silnice, hluk, starý zařízení. Brách byl vlastně loni na svatební cestě v Jindřichově Hradci, tak se můžu zeptat, ty měli pěkný penzion. Akorát si teď moc neuvědomuji, jak moc je to daleko od Třeboně...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?