Nevěsty v Plzni 2007

Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
1
2
88
Profilova fotka
ahojky tak sem tu :-)
Tak Vás tu všchny moc zdravím. ;-) :-D
jaký albíčko? jinak zdravím, jsem po dovolené opět v háku, moc ráda teda nejsem :-|
aha, už chápu, jsem nějaká moc odpočatá asi :-D
to je v pohodě ;-)
Profilova fotka
skafandrik: :-D antarres: je fakt že mi už nevěsty moc nejsme :-D doufám,že holky to tu taky najdou. koukala sem na fotečky jak si byla s bříškem na procházce, moc hezké, pupíček hezky roste :-)
ha24: Jo jo, už se klube. :-D Myslím, že holky to najdou. ;-)
Profilova fotka
ona vlastně kačka říkala že tu bude až dnes tak si dá na čas :-) slunko určitě trajdá okolo malýho 8-)
Profilova fotka
já tu jsem :-D
Profilova fotka
ona koegyně přijela z dovolený v Egyptě a do teď nám vyprávěla :-N , tak mám skluz no :-D víkend byl úplně super, krásně jsem si odpočinula!!! x-) antarres, ty fotky jsou úžasný a hlavně ti na těch fotečkách moc sluší ty rozpuštěný vlasy, skoro jsem tě nepoznala, jsi kočka!!!
Profilova fotka
no mě antarres také zmátla, albíčko=diskuse, že? Ale jsem holka šikovná, tak jsem si vše dala dohromady. v pátek píšu zápočet, dost důležitej a těžkej a ještě nic neumím, takže vás jen připravuju na to, že budu tak ve středu a čtvrtek opět nervní a protivná (plus to zítra dostanu, no úžasná kombinace) |-|
Kačí, já jak psala o albíčku, tak jsem to spletla. :-N Ale holky šikovný to určitě najdou. :-D Jinak vlasy moc rozpuštěný nenosím, mě to vadí, když mi to leze do očí... Leda, že bych se nechala nějak ostříhat... =-) :-D Kačí, zápočet určitě zvládneš. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
katerinakorbelova: koukám že tenhle týden toho máme hodně společnýho :-D antarres: jj ty vlásky sou super ;-)
Profilova fotka
mě vlastně psal o víkendu ten vyučující že sem ten jeden zápočet napsala, tak sem byla úplně happpy
Profilova fotka
jo a ještě držím pořád dietu, takže žádná čokoláda a bez tý se nějak učit neumim :-N jsem na sebe zvědavá ha24, :-D
Profilova fotka
ha24, to moc gratuluji!! ;-)
Profilova fotka
katerinakorbelova: na mě to už dneska nějak sedlo a není mi moc dobře, ještě mi odjel manža na týden tak nejsem moc veselá :-(
ha24: Je fajn, že máš zápočet za sebou. ;-)
Profilova fotka
to mě mrzí, kam jel? služebně? to já bych naopak brala, aby na tento týden někam odjel :-N aspoň bych na něj nebyla protivná |-| :-D abych řekla pravdu, tak bych chtěla mít někdy jen jeden celej den pro sebe.. já přijdu z práce, on už je doma, nikam moc nechodí a já když někam jdu, tak se diví, že se mi chce..se psem chodíme spolu, cvičit chodíme spolu, spýát chodíme spolu :-D teď v pátek jsem měla volno a on musel do práce a já si to mohla užívat, jenže jsem měla spoustu restů v domácnosti, tak jsem makala a tak, to neni ono.
Holky, já tu mám práce až nad hlavu,a le pořád zase lítam buď k doktorům nebo na to cvíčo. Mně to teda taky moc nebaví, trochu déle mi teď všechno trvá. Ale snad se z toho rychle vhrabu. V červnu už musím prát věcičky na mimi a vše si připravit. Manža jede na služebku zítra do Brna a ve čtvrtek má s firmou večeři. tak si to teda taky užiju (myslím, že stejně pracovně :-D ) a navíc já jsem doma pořád sama, tak mě to tu taky už moc nebaví. :-D
Profilova fotka
jj na služebku, jestli se tak tomu dá říkat :-) já si půjdu udělat papu. já mám hodně času pro sebe :-) ale dneska nějka nemám energii :-(
Profilova fotka
však za chvíli už nebudeš sama, budeš mít malinkou, krásňounkou, roztomiloučkou a uřvanou příšerku, s kterou budeš trávit veškerý svůj čas a už se jí nezbavíš :-D a jak budeš vzpomínat, že bys chtěla být chvilku sama :-N
Profilova fotka
ha24, jestli nemáš energii, tak si otevři okno a pusť si jí dovnitř :-N :-D
Kačí, díky za trošku energie :-D ,a le já myslím, že až malou spatřím, tak už jí nebudu chtít dát nikomu. :-)
Se těšíme čím dál víc, kočárek jsem už objednali a dneska dorazila Alešovi do práce přebalovací podložka. :-D Tak se už mooooc těším, až ji přiveze a budeme konečně moct dodělat komodu na přebalování. :-D
Profilova fotka
antarres : to je tak hezký :-) x-) se tady úplně rozplývám katerinakorbelova: mám otevřený okno dvě spinkající kočí, vodičku, a televizku zítra píšu zápočet z matiky tak to bude taky něco :-|
ha24: Tak to je idylka. :-D Tak se pěkně uč a zvládneš to, uvidíš. :-D
Profilova fotka
teď potkávám hodně tatínků s kočárky :-)
:-D
Profilova fotka
jen sem vykoukla v kuchyni z okna auž si to tam hasil taťulda s mimi :-D idylka 8-) ale já to nějak zmáknu, snad
1
2
88

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?