Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
Já jsem zase marod, asi mám oslabenou imunitu tím stresem. :-( Doufám, že mě nepoloží chřipka o svatbu. V pondělí jsme konečně koupili oblek pro ženicha a teď už jen zbývá košile,kravata a boty. V sobotu jdeme do Bellisu upřesnit květiny a výzdobu ( nakonec si výzdobu na tabuli budeme zařizovat vlastní, jelikož jsme v poslední době slyšeli ze všech stran, že po změně vedení v Classicu na Lánech, to tam s tou spolehlivostí není nic moc, to mě teda mimochodem taky dost vyděsilo.) No a přístí týden vyzvedenem koláčky a začneme rozvážet. Mury: Tak to je super, to Vám přeju. Pokud to bude fungovat u nás, tak už aby to bylo... :-|
Profilova fotka
žádný stres Terko opravdu neměj já vím mám to za sebou ale ten den byl neskutečně kouzelný a stresovat se nemá cenu věř mi že vám všem které to máte před sebou neskutečně záividím ten den tak rychle uteče je to sice pár dní po svatbě ale pořád se o tom bavíme se všemi všem se líbilo a jsme prostě štastní ale už je po :-( už neoblíknu ty kouzelné šaty už to prostě nebude ten den byl jedinečný a nezapomenutelný x-) jsem staršně ráda jak vše proběhlo ale hned bych si to zopakovala ;-(
mury: nebul, co ty víš, třeba si to ještě párkrát zopákneš....... =-) :-N :-D :-D :-D :-D ;-)
Profilova fotka
saf-doufám že ne,mám báječného muže ;-) kdybych si to chtěla zopakovat tak jedině s s ním a opakovaný vtip už není vtipem x-) takže to pro mě byl jedinečný den!!!!!!!!!který se už nikdy nebude opakovat :-S
Profilova fotka
ahojík tak už máme profi fotky a video je to naprosto úžasné a dokonalé ;-) v albumu mám pár vloženo :-( ale je to málo jen 50 fotek ]-( budem dělat tu knihu s fotečkami mají ted akci 48 strana za 499kč a albumy pro n ás a rodiče a nevím jaké fotečky vybrat je jich přes tisíc 8-) k dnešnímu dni jsme to už viděli milionkrát a pořád je to tak krásnéééé,těším se už na vaše fotečky už se to blíží x-)
Markét, tak to chápu, že je těžké vybrat fotky, když se ti líbí všechny :-D Teda, přiznávám, že jsem pěkně nervózní. Ještě nedávno jsem zakládala tuhle diskuzi a za měsíc už se vdávám :-N Je to šupec. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Jak se máte? Byli jsme se o víkend podívat na nějakém obřadě v zámecké zahradě. Foukal dost vítr a měli nevhodný písničky, tak asi proto jsme byla chvilku z toho trošku otrávená. Teo a jak u tebe probíhají přípravy. Asi už vše máš?! My to máme příští týden a nějak se to snad zvládne, ještě teda nemáme spoustu věcí. Ženich nemá boty, nemám dodělané svatební noviny, nemám pár základních dekorací na auta, nemáme zajištěný rozvoz po hostině, atd atd.... :-( Teď mi vybouchlo auto pro nevěstu, takže rychle budu shánět v práci jiné.
Terko, to je blbé :-S ale určitě se to zmákne. My taky všechno nemáme, ale proti Vám máme ještě čas. Noviny už mám v kupě, jen je nějak svázat, taky dodělat jmenovky na stůl. Budeme kupovat stuhy na auta, objednávat myrty, krabičky na výslužky. Taky musíme koupit tílko pro ženicha :-D A spousta dalších maličkostí. S tou hudbou na obřad také nevím. My to budeme mít na radnici a tam je možnost zaplatit varhaníka, ale ještě neznáme seznam skladeb, ze kterých bychom si mohli vybrat :-( Taky dáváme do kupy céda s muzikou, kterou budeme pouštět při hostině a než přijde a až odejde kapela... Je to náročné... :-| Boty pro ženicha jsme koupili ve slevě v Baťovi, jukněte tam, třeba ještě budou mít něco, co by se vám hodilo a za dobrou cenu ;-) Jen doufám, že až se budeme fotit v zahradě, tak tam nebude žádná svatba.... No ni, přeji zatím pevné nervy a příští týden budu držet pěsti :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojky Terko to zvládnete nám také foukal vítr ale nevnímala jsem ho a hudbu??tu bych vůbec neřešila protože jsme jí vůbec nevnímali a neposlouchali vůbec nebud otrávená je to kráásný den i bez nějakých pitomin noviny se nám hotové přivezli až¨na hostinu takže jsme také nevěděli zda budou ale měli naštěstí úspěch terko vy to máte tedy v zámecké zahradě?v kolik?jestli budu mít čas přijdu se juknot :-) a užívejte¨si přípavy utečou a najednou jste vdané jinak už budem platit svtební cestu x-) x-) vybrali jsem dominikánskou republiku s odletem z Lipska na 15 dní ale cena myslím suprová 58 tis.pro oba tak hodně jsme vybrali na svatbě tak to investujem do odvči no :-D
Profilova fotka
Nazdar kočky, hlavně žádný stres!!!! Murynku, ty si užij svatební cestu.Mně to čeká tuto sobotu, vypadá to, že jsem si vymodlila krásné počasí. Budeme mít nakonec kolem 80lidí :-) , tak by bylo dobré, kdyby bylo pěkně.
Profilova fotka
lenuše budu na tebe myslet ;-) my letíme až v říjnu :-D :-D počasí vám vyjde hlavně si to užij a žádný stres
Profilova fotka
Ahoj holky, tak boty máme:-) v Baťovi. Sice se mu zrovna nejvíc líbili boty za 2100,- ale budiž, ať je spokojený ;-) už máme hotové svatbení noviny, včera nám je u Kutilky svázali, takže další starost pryč. Mury: jasně, klidně se přijď juknout. Máme to v pátek od 12hod. Lenuse: tak držím pěsti na sobotu. Užijte si to.
Článek se načítá
Profilova fotka
Terko budu na tebe myslet ale bohužel nemůžu přijít :-( je to pátek dělám do 14 hodin ]-( každopádně držím moc a moc palečky a těším se na svatební album doufám že nás nenecháš dlouho čekat??!!!! =-) :-D konečně tu bude další vdaná paní je to kouzelný pocit který si vychutnávám víc a víc x-) lenuse a co ty?????jaký byl svatební den??nebo už jste někde na svatební cestě?? jo holky mi včéra zaplatili svatební cestu letíme do dominikánské republiky 2.10. ;-) nebylo to nejlevnější ale co je to jednou za život vybrali jsme bungalovi přímo a pláži je to romantické a exotické přesně jako v mých snech a můj manžílek mi ho ted splnuje vlastně mi splnuje skoro vše je úžasnýýýýý x-) :-)
Profilova fotka
Ahojky, svatba byla víc než skvělá! Nedá se to ani popsat slovy. Už tu má samozřejmě i nějaké fotečky, tak se mrkni!
Profilova fotka
už jsem koukala,a našla tě ;-) moc hezké máš tam ode mě i gratulaci x-) jinak jste měli stejnou kapelu jako my :-D byli opravdu senzační...
Ahojky, tak koukám, že už to máte dost za sebou, Terko, pochlub se, jak dopadla svatba ? ;-) Mne to stále čeká a už začínám být nervózní... :-S :-D
Profilova fotka
ahojky kde jste kdo? ;-( tak terko kde jsi?jaka byla svatbička?jsme zvědavé x-)
Profilova fotka
Ahoj holky! My se včera vrátili ze svatební cesty, odjeli jsme hned po svatbě, tak jsem se nemohla ozvat. Svatba byla úžasná, vybrali jsme si nejteplejší den roku, snad... Všechno klaplo do nejmenšího detailu, nikdo se nepopral,doněmoty neopil, vydrželi jsme do 2 do rána. Fakt to bylo úžasný. Fotky od fotografky zatím nemám, jen mi poslala ukázky, tak si je přidám do alba a až budu mít komplet vše, tak je se přidám.
terka: ahooj:o) tak svatba byla krásná veď..nafotkách je to znát:o)) jakého jste měli foťáka?? ;-) a co Classic??
Terko tak to je super, moc blahopřeji :-D :-D To mne to čeká už za pár dní a jsem dost nervózní. Trochu se nám to komplikuje. Včera mi volali od květinářky, že je na dovolené a že prý jak to máme dohodnuté...., no věřily byste tomu :-S Taky mi odřekla jedna dlouholetá kámoška. Svědkové nemají doprovod..... Vybouchlo nám jedno auto na odvoz...... no úžasné. :-N Jedna ťafka za druhou, tak doufám, že to do pátku a hlavně ten pátek nějak přežiju :-D
Profilova fotka
Ahoj holky! Děkuju. leni: Vše vyjde určitě skvěle. To od té květinářky není teda vůbec profesionální? Od koho sis nechala dělat kytičku? Všechno se vyvrbí ve váš prospěch. určitě!!!. Budu ti držet pěsti. Takže pfuj pfuj pfuj!!
Ahoj slečny a mladé paní.)) jsem taky nevěsta z Kladna ale plánuju to až na příští rok a chtěla bych se těch co to už máte za sebou zeptat koho jste měli jako svatební kapelu a jestli na ní nemáte nějaký link?? moc díky za info!!!! :-)
Profilova fotka
ahoj Luphen! My jsme měli duo p.Řeháka, byli opravdu skvělý!!! On zpívá a hraje na kyteru a má kolegu, co hraje na klávesy. P. Řehák má takový chraplák, zazpívají starší písničky i úplně nový. Vůbec jsme jim nemuseli diktovat, co mají hrát, hráli skvěle, vhodně nakombinovali ploužáky s rychlýma. Byli tam od 15,30. byli jsme domluveni, že budou hrát do 22hod. Pak za námi přišli, jestli to stačí enbo ještě mají hrát, zůstali tam do 23.30hod. Nebyl to pro ně problém. Účtují si 500,- na hodinu. Webovky nemají, ale můžu ti poslat na ně tel.číslo. My si je zamlouvali tři čtvrtě roku dopředu, jsou dost vytížený na zábavy,svatby,různé akce....
jee díky za tak rychlou reakci.)) tak jeslti bych tě mohla poprosit o to číslo... a podle čeho jste si je vybírali?? taky na základě nějakého doporučení od známých??? je to těžký když člověk neví jak zpívaj a když nemaj ani webovky kde bych se na ně mohla podívat... moc díky!!!
Profilova fotka
Ahoj luphen, my máme svatbu tuto sobotu, tak ti pak můžu poreferovat. Máma duo ,které se jmenuje KARYNA - jsou z neratovic a stojí 700,- Kč na hodinu. Mají i webovky s ukázkama, udělají i karaoke a mají písničky i pro děti. Pokud budeš chtít písnu ti kontakt do IP.
japonka: určitě mi kontakt a webovky pošli:) juknu na ně - moc děkuju ;-)
holky, od kdy se vypisují termíny na Kladně na rok 2009?? jak jste to měly vy?
Profilova fotka
my měli černou kočku také super kapela,byli 3 a od 17 do 23 hodin jsme platili 4500 ;-) veru termínek jsme rezervovala v říjnu :-D
takže by jsme zachvilku mohli už rezervovat jo?:o)))
mury: a co? jaký je ,,manželství"??? už se to vrátilo do normálních kolejí, zajetých a nebo jste stále čiperní?? a xo snažilkování? už chodíš na koníka?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?