Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
evi vyřizuju tím že zjišťuji co a jak ;-) ptám se co je výhodné atd 8-) jinak na úřad samo zajdu :-D :-D nejsem idi.. :-N
Profilova fotka
tak jsem dočetla :-) pavlí držím pěsti na kontrolu kyčliček evi a vám na očko ;-) at malá moc nepláče... ;-) ;-) my dávali spát v 6 :-D :-D ted chodí v 7 :-D jinak všem hezké ráno x-) za chvilku jedu pryč tak pa
Ahoj holky, přeju hezký den, tady máme opět krásně, fakt suprový podzim, ošklivě je jen občas a to max. jeden den. My tu máme od pátku ty kamarády, dojeli kolem půlnoci, tak se sedělo, povídalo. V sobotu právě nic moc počasí, tak jsme byli všichni v přírodovědném muzeu, kde byl vstup zdarma, bylo to fajn, takové akční. A od neděle si ti dva už chodí sami po památkách, takže nás to fakt nijak neomezuje a je to takové příjemné zpestření. ;-) No a včera nám sdělili úžasnou novinu, já už to čekala. Zasnoubili se, právě včera u Sacre Couer! :-) Jsou spolu už 6 let, tak už jsem si fakt říkala, kdy do toho praští, kamarádka už si to moc přála. Tak jsme to zapíjeli do ranních hodin a pouštěli si naše svatební video. Byli jsme s Adamem hrozně dojatí! ;-) Pavli, dívala jsem se na fotky a video, malá je fakt princezna, vidím tam podobu na tatínka, je to tak? Miško a Tvoje fotky taky krásné! Moc se mi líbí ty s jablíčkem a zeleným šátkem, jak to krásně ladí. Ozývá se Ti hodně lidi? Markét, já bych asi neměla odvahu si dělat reklamu bez ŽL, jak píšou holky, s těmito věcmi opatrně. Ale jinak držím palce, jste s Míšou šikulky a je super mít práci jako koníček, tak třeba se to rozjede a bude se dařit! :-) No jo Evi, tos vystihla hezky s těma tatínkama, když Tebe vidí pořád, tak si toho potvůrka neváží, co? :-D Dlouho tu nebyla Kačka a taky Monča. Ta možná stěhuje o 106! :-)
Profilova fotka
ahojik leni, jee tak to maji super kamosi!!! takhle se karsne zasnoubit v Parizi, mega romantika :) x-) x-) x-) hele uzivej si tam krasneho pocasi, tady dneska sviti slunicko, ale jinak mam vzdy depku co nas ceka za mrazy, snih atd :-( Diky za pochvalu fotecek, jestli mam hodne lidi? :) noo ozyvaji se mi ,ale ja stejne nemuzu s prckem cely den, takze jsme rada ze jich neni kotel.. ale planuji tohle vse rozjet casem a pocitam ze bych po MD uz byla jen na ZL castecne jako kadernice a jako fotografka.
Profilova fotka
holky tady je video amalky jak sama chodi :) x-) x-) x-) x-) x-) x-) http://www.youtube.com/watch?v=EB4epQ... http://www.youtube.com/watch?v=FyDTSO...
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Leni, to je dobře, že tam máte tak krásně, a že si to užíváte :-) Zásnuby v Pažíži super x-) A copak hlídání? Míšo, videa bomba x-) ježiš to je tak krásný, jak už sama capká a jak je z toho nadšená x-) Letím malou oblíct a hurá na očkování, pak budem venku, je tu nádherně :-) hezký den přeji, papa
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem uložila Vládíka, snad za chvíli usne. My teď bojujeme ze 4 zoubkama - špičáky a je to šílený. V noci se pořád budí a přes den protivný. Včera nejhorší plavání, bavilo ho jen cákat a polívat mě míčkem, jinak strašně plakal a dost nešťastně, na jednu stranu mi ho bylo opravdu líto. Chvílema mi připadá, že se i bojí vody, ale když si může blbnout a cákat tak ne, ale jinak se mě vůbec nepustil, měla jsem ho přisátého jak klíště a vozila jsem ho kolem bazénu a měli jsme na sobě přilepené tvářičky :-D Ostatní děti si to užívají. Dneska v herničce mě hned na začátku nasrala jedna ženská, protože si vládík hrál a její holčička mu to tam zavírala a tak, jenže jsem to nechala, protože to vládík dělá taky, tak to neřeším, pak si začal jezdit s kočárkem a ta holčička mu ho chtěla vzít a on si to už nenechal líbit, jen jsem viděla, jak jí odstrkuje a vzteká se a ta máma začala řvát: "on jí kousnul, on jí kousnu" a já na to, že mu chtěl vzít kočárek a ona: "No a, tak mu chtěla vzít kočárek" Jestli jí kousnul, to nevím, ale když vládík někomu něco bere, tak mu říkám, že to nemůže a když někdo si chce vzít od něj něco, tak zase říkám, že to musí půjčovat a ona nic, jen se vztekala na nás a bylo jí jedno, že mu to ta její holčička chtěla vyrvat ]-( No a pak už jsem byla hotová, raději jsem ho pořád hlídala a on byl stejně protivný, takže jsme šli dřív domů :-| Dnes si jen lehce poklidím a chci odpočívat, tak si vás snad dočtu ;-)
Profilova fotka
Pavlínko, shlédla jsem fotečky a malá je úžasná x-) Přiapadá mi hrozně dlouhá. Moc vám to tam sluší a nejvíc na té svatbě. Jinak fotky krásné ;-) U toho videa jsem se musela zasmát, připadalo mi to jako trénink na pozdější léta :-D
Profilova fotka
Evičko, u vás je krásně? To se máte, u nás se věčně střídá chvíli modrá obloha s černou a ráno chvilku pršelo. Sárinka je suprová, že takhle zvládla celý den věčného čekání, já bych už asi měla hlavu v pejru. Jinak Vládík je taky poprděný z táty ;-) Markét, písneš mi do IP, jak jsi psala ;-) Hele a ty ten dortík dělat nebudeš? Psala jsi, že máš objednané nějaké autíčko. A kdy slavíte? Míšo, Amálka jse strášně šikovná a má z toho radost :-) Fotky jsou krásný ;-) S Vaškem jsem se taky zasnoubili v Paříži a že jsem to opravdu nečekala x-) Jinak děkuji za přání k narozeninám ;-)
Jiři a kde to bylo? ;-) Fakt jsi to nečekala, že byste se třeba o svatbě už trošičku bavili? Jak jste oslavili Tvoje narozeniny a co jsi dostala hezkého? Kamarádi se zase zasnoubili v Římě, to muselo být taky krásné. Miško a ozvýají se na to focení i cizí nebo spíš na doporučení? Máš to hezky naplánováno, doufám, že se bude dařit!;-) Evi, hlídání mám tento týden málo, jen včera a pak v pátek, ale zas víc hodin a příští týden úplně nejmíň. Jedna rodinka jsou v ČR a děti druhé jedou na prázdniny k babi a dědovi, mají tu volno. Já se akorát chystám ven, když je tak hezky, zatím se to drží. :-)
Profilova fotka
Leni, bylo to v hotýlku na předměstí :-D O svatbě jsme se bavili jako normálně, ale jako opravdu jsem to nečekala. Vašek si prstýnek převážel v botě :-D S Vašíkem jsme včera byli na večeři a protože tchýně má narozeniny zítra, takže to oslavíme společně v sobotu. Od našich jsem dostala ten blesk a do Vaška vstupenky na Lady Gaga a 3 stírací losy :-D Jedeme 17.11. Jo a od švagrové vyteplené ponožky ;-) Sestřička předá dárek v týdnu a babička v sobotu. Od tchýně s tchánem jsem dostala nějaké sladkosti a nový sušák na prádlo, ten jsem moooc chtěla, opravdu :-N
Profilova fotka
ahojky holky my měli bájo den x-) x-) jako naši mě šokovaly :-o x-) x-) mělo to být překvápko a bude vím to jen já táta a ted vy :-D :-D koupili naší malé zlatý řetízek s přívěškem x-) x-) jsme padla na zadeček :-N už od nich dostala to chodítko jak už používáme tu tlačící hračku dostane k Vánocům :-) aby toho neměla moc a nebyla rozmazlená :-D :-D to ale stejně je :-p :-p já jí koupila botičky na zimu 20 ;-) jsou akorát na ponožku malá v nich krásně jde :-) pak svetřík :-) ponožky...a nějaké drobnosti :-D :-D přišla ta čepička s jejím jménem je naprosto úžasná x-) paní okamžitě udělala poslala bez peněz ještě jsem je ani neposlala :-N ale pošlu :-D :-D leni tedy to je romantika užívej krásného počasí jak jde hlídání jinak ŽL budu mít brzy měla jsem to v plánu proto jsme tam dala tu reklamu ;-) bude brzo ;-) také se mi hlásí lidi mám jich 7 :-D kamarádky,maminy z koníka od mámy z práce atd :-) vždy dám malou tchýni či prabábě ;-) ty pohlídají ;-) jiřinko dortík dělat budeme s tchýní 3 patrový :-D :-D plus to autíčko budu tu mít 18 lidí tak se to sní :-) chtěla jsme minizákusky ale místo toho jsme vzala ten dětský dortík aby si s tím pohrála :-D :-D Ip písnu až malou uložím ;-) slavíme v sobotu 30. ;-) zoubky nezávidím na mě dneska vykoukla i dolní levá dvojka :-D máme 6 zubů x-) x-) x-) s tou hernou to se někdy stane ale vím že je to k naštvání ]-( hezké dárečky jsi dostala x-) x-) sušák jsi vážně chtěla nebo ne :-o :-D to jsme nepochopila :-N míšo amálka je šikovná x-) x-) x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
evi co očkování? pavlí co kyčličky? :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak očkování si malá vychutnala hned třikrát, dr se nepodařila druhá injekce úplně vymáčknout, myslela jsem, že to už je, ale zbyla tam ještě vakcína, tak jí musela bodnout ještě jednou.. ten pohled, co na mě Sárinka hodila už nechci zase dlouho vidět. Ale je jí dobře, odpoledne si zdřímla od 15-18h a je fit. Jiřinko, tak to je škoda, že si Vládík už to plavčo tak neužívá, budete teda chodit dál nebo se na to vykašleš? Maminka v herně hustá, některý ženský slušné chování minulo obloukem, jsem zvědavá, co pak vyroste z té maličké, když od mala žije v tom, že je v pořádku ostatní usurpovat a ještě se zlobit, když se nenechaj. Věřím, že tě to muselo dost otrávit. Jojo, Sárinka byla včera úžasná, tak ona je strašně klidná, když jsem s ní na úřadě nebo v krámu nebo u dr, to je fuk, když je napapaná, tak jí stačí nějaká hračka nebo mít na co koukat a ani nepípne a vydrží tak třeba celej den, jen musí mít ale plné bříško.. když má hlad, tak je nervní, to má po mamince :-D Markét, tak to dostane Sofinka krásné dárečky k ročku :-) A ten řetízek jí budeš dávat normálně na nošení? Mně osobně se to u dětiček moc nelíbí, ale jako na památku je to hezké, babička s dědečkem jsou moc hodní :-) Jo a mě taky Ip prosím :-) Leni, to je škoda s tím hlídáním, ale tak si chvíli odfrkneš a můžeš se věnovat učení :-) jak to jde na kurzu?
Profilova fotka
Ahoj holky. Jsem tu na skok, doufám, že příští týden už budu mít net. Na baráku je boro, ale v sobotu tam už budeme spinkat. Dnes jsme byli v Ústí. Nebyla vidět jedna ručička ( prcek jí měl podél těla) a ledviny, tak tam jedeme znovu 12.11., ale na 99% je vše v pořádku. Doktorka mi pořád bouchala do břicha, asi 15 minut, ale prcek je salámista jako já.Genetika je v pořádku úplně, takže huráááá začínám se radovat a nakupovat. A novinka, budeme mít KLUKA :-D . Holka bude prostě až druhá ;-) . Jřinko, zabírám si všechny hadříky, které ještě máš :-D :-D :-D , můj růžový zdroj je teď k ničemu ;-)
Profilova fotka
evičko to je mi líto kočička na 3krát jo :-( :-( jo ten pohled to chápu :-( ale neboj bude tě milovat stejně x-) x-) jsme zvědavá až ted půjdeme my přeci jen už to není miminko ale vnímá už vše :-N bud jí ho dávat jasně že jo také jsme to moc nechtěla..ale maminka by pak byla zklamaná..což nechci..milujou jí moc.. :-) moni!!!!!!!!!!!!!!!!!gratulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ke zdravému chlapečkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Moni, no tak to jsou krásné zprávy, že je vše v pořádku, moc gratuluji!!! a přibude mezi nás další chlapeček :-) jak se bude jmenovat? To je dobře, že už v sobotu budete na baráčku x-) Markét, no to říkala i dr, že čím jsou ty dětičky starší, že to očkování víc a víc vnímají a prožívaj to jinak, než jako miminečka. Dneska to bylo znát, koukala na mě fakt šíleně vyčítavě, ona ty pohledy umí, propíchla mě skrz na skrz. Jo, to už jsem se chtěla zeptat dávno, takovej ten plešatej pán na fotkách s maminkou, to je tvůj táta?
Profilova fotka
evi :-D :-D plešatej ano mlj táta :-D :-D :-D snad myslíme toho samého :-D :-D
Profilova fotka
Možná Dominik. A děkuji.
Profilova fotka
moni hezké jméno ;-)
Profilova fotka
Moncooooo.. jeee supeeeer!!! a ja ti uz nervne psala copak s tebou je :):)... Preju tomu chlapakovi at v tobe poradne sili!!! bude ti urcite moc sluset chlapecek, ty mas dobry vkus a styl a bude to nejvetsi stramak(teda hned po Vladikovi :-D:-D) a jsem mooc rada ze to je na 99% zdravy chlapecek!!!!!!! x-) x-) x-) joo a Dominik je nadherny jmeno... ja chtela Dominika, Daniela a puvodne jeste Olivera(ten byl zavrhnut hned :-D)
Profilova fotka
holky, tak kyčle jsou OK, už na kontrolu nemusíme x-) Leni - tu podobu na tátu říkají všichni ;-) k těm zásnubám - my se snoubili v Benátkách, já to taky netušila a Honzovi jsem zhatila plány, on chtěl pořád na gondoly, já si chtěla užívat karnavelu a gondoly nechat na "někdy příště" :-D Jiři - v té herně to byla pěkná kravka ]-( ty Kačky pohyby - napadá mě to samé co tebe :-D co to, že se Vládíkovi nelíbí v bazéně? :-. Evi - Sárinka chudinka si to očkování teda užila :-( Moni - gratuluju ke zdravému chlapečkovi x-)
Profilova fotka
pavlinko.. jeeee Kacenka uz ma kyclicky v poradku:) to je uzasne! takze mas o velikou starost mene:) ted uz se zacne plazit brzy atd, tak je fajn ze uz je i bez omezeni pohybu x-) x-) x-)
Ahoj holky, Moni, tak to je parádní zpráva, vše je v pořádku a chlapeček, já to tipovala na klučíka, mám rádost! ;-) Co na to manžel? Tak se hezky zabydlete a pak už si budeš užívat jen klídek a připravovat se na svého druhého chlapa! :-) Evi, kurz fajn, ale učitelka v tom prvním bloku byla lepší, taková akčnější, každopádně se určitě něco naučím a někam mě to posune, vůbec si nestěžuju a pak mě čeká ještě poslední blog a snad budu oficiální začátečník! :-) Dnes jsme tady přesně v půlce pobytu, hrozně to letí! Pavli, to je fajn, že je malá v pořádku, takže teď už po doktorech chodit nemusíte? Ten náš kamarád se taky bál, aby mu to kámoška nepřekazila, prý jí říkal u Sacer Couer, ať se chvíli posadí a ona furt nechtěla a zdál se jí nějaký nervózní! :-D Miško, Oliver se mi líbí, ale máme v příjmení R, tak chceme jméno bez R, ať to není moc tvrdé. Markét, ty jsi tak akční, až Ti závidím, ale to je super a tak to má být! ;-) Jste všechny docela aktivní maminky, to se mi líbí! Holky a kdy vlastně plánujete druhé prcky??? :-)
Profilova fotka
Moníííí, mooooc gratuluji a jsem za tebe šťastná, že to všechno dobře dopadlo. Kluci jsou suprový ;-) Možná trochu víc zlobí a v noci se víc budí, ale jinak perfektní x-) Věcičky malé už moc nemám, docela dost jsem toho prodala, ale od toho půl roku už mám. Ale uvidíme, jestli u nás bude druhé holčička nebo chlapeček, snad se to také brzy dozvíme ;-) Markétko, ten sušák jsem opravdu chtěla, měla už jsem takový rezavý ;-) Na plavání máme zaplacené ještě 2 hodiny, jesli se to nezlepší, tak končíme, nechci, aby měl pak prcek trauma z vody. Já nevím, jestli se mu prostě nechce dělat to, co musí a nebo se bojí té vody :-| S tím očkováním je to určitě tak, stačí už jít jen k doktorce. Pokaždý se na ní smál a na roční prohlídce začal brečet a pak mu stačilo, jen když vyšla sestra a měla jsem ho přisátého k tělíčků a brečel nešťastně. Pavlínko, gratuluji ke kyčličkám a je vidět, že si Kačenka tu volnost užívá :-)
Profilova fotka
ahoj holky :-) jj, kyčle naprosto OK, už nikam po doktorech nemusíme, jinak bez třmínků je už od konce srpna a od té doby se na dece nezastaví, já vám ještě pošlu video, jak se pohybuje po zádech :-D :-D Jiři - s tím plaváním mě to mrzí, já mám v plánu chodit taky do té doby, dokud to bude Kačku bavit a zatím je ve vodě šťastná, tak doufám, že jí to ještě vydrží
Profilova fotka
Nové fotečky: http://vevercata.rajce.idnes.cz/Vladi...
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Pavlí, tak to je moc dobře, že jsou kyčličky v naprostém pořádku!!! x-) na to video jsem zvědavá, o nějakém pohybu vpřed si můžeme nechat jen zdát :-D a Jiřinko, fotečky strašně moc krásné, to už je foceno tím externím bleskem? Ty z dneška od té bílé stěny jsou super, s tím kobercem to vypadá moc dobře, bílé pozadí ani nebudeš potřebovat :-) Když jsem viděla Vládíčka s tím okousaným jablíčkem, tak mi definitivně došlo, že už to není žádné miminko, strašně to uteklo. Moni, to je hezké jméno :-) ale pozor, můj kamarád s přítelkyní čekali do 7.měsíce chlapečka a mají krááásnou holčičku!!! :-) Leni, po absolvování kurzu budeš teprve ofic začátečník? Já myslela, že už třeba pokročilá nebo aspoň mírně pokročilá, tak to není? Druhé mimčo ještě nevim, to vše bude záležet na okolnostech, na malé, jaká bude a jak se nám bude chtít, zatím máme jasno jen v tom, že bychom chtěli, aby se narodilo, až bude malé kolem 3let a půjde do školky.. ale manželovi by se to líbilo i po dvou letech, tak uvidíme..
Profilova fotka
jirinko fotecky mooc mooc krasne!!!!! par se tam najde mazlych apod. ale obrovske zlepseni :) starsne se mi libi ta s tim retro autickem pred bilou zdi na koberecku, jen tyhle fotecky maji malinkou chybicku-coz je stin.. ten by tam oprabdu vubec nemel byt.. ale jinak fakt moooc moooc chvalim- barevnost je uzasna, nic neni presyceno :) x-) x-) x-)
Evi, oficiální asi ještě ne, podle nějakého evropského měřítka ne. Kamarádka, co mě totiž v létě učila, mi posílala obsah toho, co bych měla jako začátečník umět a myslím, že to ještě zdaleka splňovat nebudu. Chodím tady jen dvakrát týdně po 2 hod. A i když se snažím trochu učit sama, tak to není úplně ono, máme tady málo příležitostí mluvit. Takže po návratu bych ráda pokračovala, když už jsem se do toho dala. No jo, o tom jsme se už bavily my dvě, vzpomínám, také bych to tak chtěla, až půjde to starší do školky, ale to se nedá naplánovat. A co práce, jak to jde, Evi? Já si pořád brousím zuby na tu ratanovou postel! ;-) To, že Tvůj kamarád měli nakonec holčičku se tedy zjistilo až po tom 7. měsíci nebo až po porodu? :-D Jiři, také chválím fotečky, máš je čím dál tím lepší! :-) A Vládík je krasavec jako obvykle. Jak si rozumí s bratránkem? Já s bratránkem vyrůstala a někdy jsme se pěkně prali a já vždy vyhrála, jsem o tři měsíce starší! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?