Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
kačko poslala si odkaz co ti přišlo na mail ne 8-)
No....,to jo.. 8-) To je jedno... No a co dělá Sofií???
Profilova fotka
ahojik, tak mala kasle, ma rymu jak tram a zase se poblila...z me to silne nebavi, zacinam se z toho silene nervovat :-X... evi, kuba si muze vzit osetrovak, ale ma narok jen na 10dni/mesic (vcetne soboty a nedele) a tenhle mesic si uz vycerpal 5 dni, ten dalsi mesic mu to nebude stacit a navic mu to v praci moc netoleruji, pac musi jezdit skolit po republice.
Profilova fotka
Ahoj holky byla jsem dopoledne domluvit si detskou dr, sla jsem s kamoskou, jela na ko s malym a akorat mu pichala dve injekce tak jsem to vse i obhlidla ;-) a ted jedu ke Kamilovi do prace na obed a odtud za dedou do nemocnice, spadl z kola a ma neco s kolenem evi jojo ja kdyz byla mala tak jsem pampelisky milovala, stacilo abyse mamka obratila a uz jsem jich mela plnou pusu :-D miso to verim, ze je to pekna zatez na nervy, drz se!!!a at uz je vam dobre!! a ja jedu papa
Profilova fotka
kačko co dělá :-D :-D pořád dokola jí,hraje si spí :-D :-D :-D a pořád dokolečka :-) ted momentálně už hodku spí doma v postýlce x-) x-) x-) šikulka :-) nádobí my myje myčka :-D manžel je u kámoše na kafi tak mám pohodu 8-)
Profilova fotka
Ahojky holky. Horejsi ten pokojíček je super. ;-) Evi, opraví to tak, že to zatřou stejnou barvou jako je rám a u dalších oken se budou víc snažit. Jo a v koupelně dají ventilačku, ta tam není. Jinak v Praze tentokrát divný. Už v úterý mně všechno bolelo a bolí do teď, dokonce jsem po inseminaci slaboulince krvácela. Asi se dr. dotkla sliznice, nebo nevím. Bulela jsem. Fak to bylo divný. Nabídky na tu podlahu už dorazili. Vše je levnější, než tady v Chomutově.Ale jsou tam velké rozdíly, každý má výhodné něco jiného. Takže to študuji až je mi z toho ouvej.
Profilova fotka
Kačí já tuhle sedačku na těch stránkách nemůžu najít? http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/o...
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... nové fotečky
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Markét, fotečky krásný, malá je kočička, moc jí to sluší :-) K tomu chránění se při sexu, jak jsem se ptala, jestli si dáváte pozor, tím jsem myslela, jestli ho aspoň vyndavá, když to napíšu takhle blbě :-D Já bych se teda po... strachy, mít děti po 1.5roce, to by byl masakr. Děkuji za popis toho oblíkání, tak to asi dělám dobře. Mívá třeba ledové ručičky, ale jinak je teploučká a za krkem taky. Ty jsi dala za čepičku 160Kč? Mě stála jen 130Kč a je fakt perfektní, no dám fotku do albíčka, kdyby jsi pak pro malou ještě nějakou chtěla, dám ti kontakt, paní dělá fakt krásné, poslala jsem jí obrázek, jakou chci, tak ji udělala ještě hezčí, s pracnějším vzorem a cena pecková :-) Míšo a kolik stála tebe ta čepička? Copak malinká, už je jí líp? S tím ošetřovákem je to pěkně na prd, tak jak to teda budete řešit? kdo bude malou hlídat, a pak ti pomáhat, až se vrátíš z nemocnice? Máš tam aspon poblíž nějakou kamarádku, co ti může být po ruce? Ach jo, je to trápení, snad bude brzo zase vše ok. Kačko, sedačku máte vybranou moc hezkou :-) za kolik je? Mončo, tak vy teda ještě nemáte všechna okna? Já myslela, že jo, ale ještěže tak, aspon ty další budou už v pořádku, viď. V té Praze to bylo divný třeba právě kvůli tomu, že se něco dělo, něco víc než minule ;-) Budu moc a moc držet palce, aby to klaplo!!! Hlavně se prosím tě teď opravdu šetři, ať se vajíčku u tebe líbí a pěkně se zahnízdí. Žádné nervování a práce na baráku!!! Jdi si o víkendu s kámoškama pořádně vylejt hlavinku, odreaguješ se a třeba je to poslední možnost ;-) :-D
Profilova fotka
ahojky přeji uplakané ráno u nás prší :-( spali jsme opět do ted x-) dneska máme plavčo jdem semnou mamina pak jdeme so cukrárny zítra má sofí svátek tak to oslavíme a večer jí asi udělám dortík x-) evi to jo to vyndaváá :-D :-D to ale dělal i při HA ;-) byl by to masakr ale já mít druhé nebudu :-) nebuj :-D jj dala jsme 160kč když budeš tak hodná klidně mi na paní pošli info mám v plánu udělat další :-) koukej tu vaší vyfotit jaká je to kočička x-) x-) moni souhlasím s evičkou žádný stres ;-) ;-) také držíme palce všechny co máme :-) ;-)
Profilova fotka
Vylejt hlavu? To asi není dobrý nápad ne? Jedu v sobotu k našim, táta slaví narozeniny, tak si odpočinu. Dnes ještě musím zařídit ty podlahy. Pavel mi říká mamčo. Jeto sice pěkné, ale je mi z toho trochu smutno. U nás ty čepičky plete kolegyně. Má je super. Je hrozně šikovné, šije i kabelky a oblečky na psi. Ale nedělá to na kšeft. Prý by jí to pak přestalo bavit.
Dobré a upršené ráno přeji..... Mončo...,je tam ta sedačka......tady,pokud jsem to dobře skopírovala. Jinak já jsem do té firmy volala, mají ceny rozhodně jiné a to mají ty samé sedačky co jsme viděli na výstavě,ale taky tomu odpovídá kvalita. Nebudeme od nich brát.....ona ta cena je krásná,ale ve skutečnosti je jiná,nebo kvalita je také jiná......Mám známého který dělá s nábytkem tak mi i poradil a řekl jak se věci mají ale že je rozhodnutí čistě na mě.....Ale sedačky mají opravdu nádherné . http://www.nabytek-eno.cz/rohove-seda... Evičko,děkujeme....a jakou jsi myslela....? Která se ti líbí???? ;-) Tak a teď jdu dočíst ten kousek.. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Dnes jsme musely z postýlky dřív, v 11h jedu pro manžela, má odpol volno a jdeme s malou společně na kyčličky, držte prosím palce, ať je vše ok :-) Mončo, já si myslím, že je to super nápad, protože se odraguješ a je to fakt jedna z posledních možností, než se vajíčko zahnízdí a napojí na tebe.. prvních pár týdnů s ním nemáš nic společného, tak nemusíš mít z případného alkoholu zvlášť teď pár dní po oplodnění, strach.. Pokud je třeba fakt jedinej problém v psychice, tak tohle by to tělo mohlo uvolnit, víš jak to myslím :-) Markét, no tak se chráníte, to je taky způsob ochrany, uf už jsem myslela, že to ani takhle neřešíte, to by bylo kaskadérství :-D Fotečky malé dám večer a kontakt na paní ti pošlu do ip, stačí si třeba na netu někde najít jakou by jsi chtěla, napsat jí barvy a tak a ona ji během jednoho dne udělá, fakt pecka :-) Kačko, myslela jsem, že už máte na pevno vybranou tu bílou :-)Ten odkaz co jsi posílala, tak tam jsou normálně napodobeniny některých sedaček od Bruna Reimze, co ji máme třeba my, ale na těch stránkách nejsou kožené, ale v látce, to je celkem síla. Ale zase cena je dobrá. Tak já si jdu udělat něco s ksichtem a dát se do kupy, zatím papa
Jo,jo...Evi....napsala jsi to úplně přesně......Nechtěla jsem to tak přesně psát,aby to nevypadlo blbě....cena je dobrá,ale za jakou kvalitu....a ty sedačky od Bruna,nešli pod 100 000,-.....to je fakt.....Jak máme v albu tu poslední bílou,tak tu máme vybranou...vymažu ostatní,ať to nemate...
Profilova fotka
Kačko já jsem tě asi nepochopila. Na těch stránkách jsou stejné sedačky jako na výstavách, ale levnější a méně kvalitní? :-o Tomu nerozumím.
Profilova fotka
Kačí nic nemaž, máš vybrané podobné jako já, tak ať mám kam nakouknout. Evi tak už jsem to také pochopila, jsou to napodobeniny. Každopádně sedačku za 100 000 bych si nekoupila, takže pro mně bude asi aktuální ta stránka. Co se sedačky týká, tak absolutně nemám jasno.
Profilova fotka
Mončo, my tu sedačku taky nemáme za 100tis, to bych za sedačku nedala, já za ní nedala ani polovinu, naši prodejci jsou totiž blázni, mají na všem strašně naraženo. Kačko, tak oni je mají asi levné taky proto, že to není kůže, ale normální látka, ne? Třeba můžou být kvalitní, ta cena je nízká kvůli té látce, ne? Tak my jsme obelčení, načančaní a vyrážíme, doufám, že se mi hned po připoutání do sedačky celá poblindí a mně začne ten kolotoč nanovo :-D
Profilova fotka
evi :-D :-D :-D blindíte často?naše vůbec neblinkala nikdy jestli tak 2krát...užijte si den :-)a držím palce ny kyčličky.. já mám také zabaleno ale nejedeme malá spinká dám jí jen oběd a mamku jen vyzvednu a pojedeme plavčit x-) spinká už hod,venku přitom počasí se jí spinká asi krásně ale já z toho už mám depku :-( furt hnusně bude nějaké léto??sakra??? no mě toto jako ochrana moc nepřijde :-N víš jak stačí kapka a je z tebe tatka :-D :-D :-D
Profilova fotka
No, nám nestačí ani kapka 8-) Evi držím palečky. Já koženou sedačku nechci. Chtěla bych jí z látky, maximálně boky a opěrky z koženky. Líbí se mi ten tvar. Mám pocit, že na tom sklopeném by mohli ležet dva lidi vedle sebe. Ale stejně to pak chce konkrétní rozměry. Na obrázku vypadá všechno jinak. Trochu mi vadí, že teď dělají sedačky hrozně nízké. Špatně se mi v tom sedí a působí to divně.
Přesně ták Mončo....Tak jak píše Evička... My jsme tyhle sedačky viděli na výstavě...,potom na stránkách www.luxusnisedacky.cz No a jak brouzdám, tak jsem na ně narazila i tady.....strašně mě zarazila cena,když jsem vybrala,tak jsem i volala....Vše je eko-kůže,což mi každý vymlouvá...potom je to látka,jak píše Evčka...a bůhví čím je to vystlané,když je to tak levné. A že jí má Evička za polovic,tak pokud se nemýlím,tak má zdroje na tohle.....a je pravda,že obchodníci si to opravdu nehorázně natahují!!! Když jsem chtěla kombinaci kůže / látka...,tak mi pán řekl,že to jde,ale budou mi účtovat cenu jako za celou koženou..... :-( A to jsme se bavili o té eko kůži.....a to mi vůbec neřekl jak je nepraktická! V albu jak je ta poslední,tak to je vybraná...čekáme až přijde na krám, a potom si ji objednáme jen v jiné barvě...
Jaká kapka????? 8-) ;-) Evičko, určitě se potom ozvi jak jste dopadli......pa. Moni,my nejdřív chtěli koženou,a potom jsme také řekli že prostě ne.....tak jsem aspoň vymyslela korpus kožený , sedáky a opěradla látka....tak snad to půjde a pokud ne,tak vymyslím něco jiného :-D Některé sedačky jsou opravdu nepohodlné,to je pravda...
Profilova fotka
Jojo Kačí, tak to mám také vymyšlené. Na těch stránkách je napsané z čeho to je.
Buď mi to někdo takhle udělá,protože mi také říkali,že né u všech sedaček to lze....a pokud to nepůjde,tak mám vymyšleno už něco jiného. Holky to je hnus venku,co??? To zas bude víkend.... :-(
Profilova fotka
A co jiného? Mně se moc líbí v tvém albu obýváková stěna. Ta poslední. A o se mi moderní nábytek moc nelíbí, ale tohle je super. Venku hnus. To u našich při pečení buřtů zmrznu.
Profilova fotka
ahojky x-) x-) x-) holky máme doma šikulku jako jediná dneska z lekce šla poprvé pod vodu x-) x-) x-) 4 lekci a vůbec nic jí to neudělalo prostě se naučila že na heslo přijde voda jde pod vodu a nic :-) bylo to dneska moc krásný x-) x-) http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka... fotečky 8-)
Profilova fotka
a 23.5máme vítání občánků x-) x-) x-)
Ahoj holky, to je teda dneska den, fuj fuj... u nás pořád leje, ale stejně jsem byla venku, s mamkou na obídku a pak jsme ještě koukaly po krámech, no ale moc mě to nakupování neba vc tomto počasí :-p Evičko, ta jak jsi popisovala tu Vaší zahradu, tak to bude určitě pecka, ale já bych se teda o to starat nechtěla :-D Naši mají taky takhle vymazlenou zahradu a já když vidím kolik je s tím práce, tak doma prosazuju, že budeme mít jenom trávník :-D :-D , a to na 1000 m2 :-D :-D K té čepičce, pošleš mi taky odkaz na tu paní... :-D aky se nám snad za chvilku bude hodit ;-) JO a chtěla jsem se zeptat, jak jste tady řešily tu sedačku, tak Evi od koho jí máte Vy a na kolik Vás vyšla?? Míšo, jsem moc ráda, že už je Amalce lépe, ale s tím vollnem pro Kubu je to teda dost blbé, já myslím, že po té operaci budeš asi dost zesláblá a nevím jak by jsi se mohla starat o malou. A co kdyby si vzal Kuba dovolenou?? Jiřinko, já mám taky hrozné problémy se zoubky :-( Ale už tak rok vzorně každý den používám mezizubní kartáčky a je to hrozně znát.. před tím jsem to občas vynechala a je to fakt rozdíl. Ale špatnou sklovinu mám od narození a vyvrtanej už mám snad každej zub a jeden dokonce mrtvej a za nedlouho mě nejspíš čekají dvě korunky .. ach jo :-p Takže ti docela rozumím, že je to hrozný :-p Mončo, potichu ti držím palečky at to vyjde ;-) ;-) a baráček vám krásně odcejpá ;-) Kačko, máš vybranou krásnou sedačku, budete to mít doma moc hezký ;-) Koukám, že si dáváš záležet s každou věcí :-) Markétko, fotečky krásné!!! Ta s tím balonkem by mohla dělat reklamu ODS! Už tak malá a jaké má vytříbené politické názory :-D :-D JO a jinka máte krásnou housenku!!! Taková by se mi taky líbila :-)
Profilova fotka
Evi, já počkám, až budete mít zahrádku hotovou a pak to okopčím. Ušetříš mi práci :-D . Dnes mi dělali nabídky na podlahy. Holky, profíci se liší v m2 o 11m2. Je to normální? Metr, dva beru, to je jasný, ale o 11m2 :-o Markét, malá je šikulka, podle fotek si to užíváte ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak kontrola kyčlí dopadla skvěle, má je v pořádku!!! :-) Ale pěkně se předvedla, když jí pan dr dělal to sono kyčlí, tak se pokajdila, ale dokonale, vylítlo to z ní a ohodila pana doktora :-D Markét, v IP budeš mít kontaktní mail na ty čepičky. Jinak malá je celkem dost ublinkaná, protože se nehorázně přejídá a to co je navíc a tlačí jí v bříšku vždycky odhodí.. někdy je toho míň, někdy je to pěkná dávka, že je celá promočená, není to pokaždé, ale dost často si ublinkne. Ale přibírá hodně, tak je to prý v pořádku. Jen mi dr doporučovala přípravek nutriton (ne nutrilon), na lžičku se to rozmíchá s mateřským mlíčkem a podá a ono to pak vše v bříšku zahustí, aby se malá nevylejvala. Ale já z toho nemám dobrý pocit, bojím se, že by jí pak bylo těžko, kdyby si nemohla část odhodit, když se přecpe. Takže zatím to neřeším. Na vítání občánků se chodí až takhle dlouho? Já myslela v prvních měsících, ale ono je to asi jak kde. Jsem zvědavá, kdy pozvou nás. No a co Sofinka říkala na potopení? Líbilo se jí to? Mončo, k těm podlahám, to je zlváštní, spíš mi přijde, že ta firma, která si tam píše víc metrů vás chce prostě o ty metry natáhnout, tedy jestli je to nabídka materiálu i s prací. Tohle se docela běžně děje, akorát nám se to stávalo naopak, když jsem dávala nacenit třeba materiál na střechu, tak jedny stavebniny udělali o dost nižší cenu a spoléhali, že to nebudem studovat a vezmem to od nich podle celkové ceny, v nabídce totiž uvedli mnohem méně tašek, než bylo potřeba.. takže by výběrové řízení vyhráli, i když od kusu to vycházelo mnohem dráž. takže bychom si nechali od nich přivézt materiál, a pak zjistili, že nám toho ještě spoustu chybí a museli bychom to dokupovat. To samé s cihlama. Jsou to lumpové. K té zahradě, ty jsi přece velká pěstitelka, to ode mě toho moc nezkopíruješ, možná tak návod, jak nechat chcípnout zahradu v nejkratším možném termínu :-D Kačko a v jaké barvě chcete tu sedačku? No a jak vám bydlí v novém, už máš vše vybaleno, zabydleno? Martinko, taky ti pošlu kontakt na ty čepičky do IP. Ta naše sedačka je právě od Bruno Reimz a vyšla mě v pravé kůži na něco kolem 35tis myslím, objednávala jsem jich víc, tak teď už nevím přesně. K té zahradě, já tu taky nechci mít nic na nějaké velké starání, na to si dávám sakra bacha, abych si nevytvářela práci navíc, takže to bude hodně o dřevinách, keříkách a trvalkách, které jsou odolné a nevyžadujou moc péče.
ahoj holky, přeji vám hezký víkend Adam teď dodělává disertačku, aby ji mohl odevzdat a jít na druhou závěrečnou část obhajoby, takže u PC trávím méně času. jsem pořád docela chcíplá a k tomu mě ještě chytly záda, docela to bolí. dnešní ošklivé počasí využijeme s kamarádkou k nákupům, pořídím zbytek věcí, co potřebuju na svatbu snad bude v červnu hezčí počasí Leni, pokojíček je hezoučký, už se Ti ten malý Blíženec blíží, co? :-) Marky, Sofinka je krásnější a krásnější! kam chodíte plavat? Jiři, moc se mi líbí podle fotek ta vaše vesnička. já chci žít taky jednou na vesnici, město je dobré pro mladé lidi, ale pro rodinku rozhodně klídek na vesnici! Kači, už máte tedy vše hotovo nebo se chystáte něco si pořídit? plánujete dovču? Miško, doufám, že už je Tobě i malé líp! Evi, jak Sárinka, pořád je takové zlatíčko? jak do toho stíháš to svoje podnikání? Moni, těším se na další fotky, předpokládám, že opět makáte, když je víkend. já se vrhám na úklid, je to tu hrozné!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?