Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
holky díky! to musí být romantika spát na zámku! Marky a jak je jinak, nevolnosti už přešly? máš nějaké nové bříškaté fotky na koníkovi? musím juknout.
Profilova fotka
ahoj Markét ;-) a už víte, jestli to bude kluk nebo holka? jedna z těhotných kolegyň v práci to nechce vědět, to bych já asi nevydržela
já to taky nechci vědět, snad to vydržím! :-D teda oba to nechceme vědět, protože si to dnes nechává říct každý a myslím, že je to super překvápko pak. ale taky vím, že jsem hrozně netrpělivá a možná to dopadne tak, že to nevydržím, chvíli to nikomu neřeknu a pak se prokecnu! haha
Profilova fotka
já bych to také envydržela :-D no tipovali to na kluka i já to tak cítím :-N x-) ale 17.7 budu 20tt+3 dny a jedeme na velký UZ do gennetu kde nám to snad řeknou 8-) chci už zařídít pokojíček atd a nakupovaaaattttt :-D :-D :-D zatím kupuji neutrální ;-) leni II.trimestr je úplná pohoda x-) je mi úplně dobře bříško je malinké jsme plná energie a těhu si užívám x-) ted ještě ty pohyby no rpostě máte se na co těšit chtěka bych být těhu pořád :-D
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tady jsou fotky i bíška :-)
Profilova fotka
jo a jsme o 160 tis.chudší ]-( 8-) právě jsme zaplatili topení :-D :-D :-D takže už musíme čerpat úvěr do ted jsme to platili ze svého 300tis.ale penízky došly :-D :-D
hezké, pomalu se zvětšuje. hrozně to letí! Jiřinka už má měsíčního prcka, za chvíli porodí Míša Pipiii a pak ty. Marky, tak už máš za sebou to nejnáročnější snad, ten první trimestr může být komplikovaný, že? ještě porod a je to. :-) holky, měla bych uklízet, máme tu hrozný bordýlek! ale mně se líbí v posteli s notebookem na klíně! :-)
Profilova fotka
uz jsem tu ;-) Moni ja uz v tu dobu pracovala a presne za 5 hodin zas mizim domu :-D Market to je super, ze uz je mimi citit, ja se ptala vcera kamosky a ta rikala, ze ji tam maly radi jako das a to rodi na konci zari, pry se porad prevaluje. ale je to pry nepopsatelny pocit :-) Leni supeeer, drzim palecky at to vyjde ;-)
Profilova fotka
Holky děkujeme. Markét, já bych se tam zase ráda podívala v zimně, zas jiná atmosféra. K pohybům gratuluji, musí to být zvláštní pocit. Leni držím palce. Práce v klokánku je asi pěkná, ale myslím si, že finančně to nebude nic moc, tedy na Prahu.
Moni, díky. No, peníze nic moc, prý podle praxe a vzdělání rozmezí 13200-15000 a osobní ohodnocení 500-1500. Ale pokud by mě ta práce bavila, potřebuju už nějakou delší praxi, budu ráda. Ta předchozí pozice asistentky byla sice výborně placená (nástup.plat 19 tis.), ale nebavilo mě to. nějak se začít musí, hlavně mít práci. já z těch vašich labužnických fotek úplně slintala. na kolik ten víkend vyšel? vypadalo to fakt parádně. my si tak loni docela užili na wellness víkendu v Blansku, bylo to v listopadu, dostala jsem to jako dárek k promoci. v ceně byla romantická večeře při svíčkách, snídaně, masáže, pobyt v tom centru, kde byly sauny, bazén, vířivka, solární louka a další. všechno hrozně hezké. počasí tenkrát taky vyšlo. tady je odkaz:http://www.hotelpanorama.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=99
Profilova fotka
leni mě to nepřijde tak málo =-) já začínala na 10.tis.jako zdr.sestra...postupně jsem se dostala na nějakých 15 tis. :-N ... ten odkaz vypadá moc hezky x-)
jo, Marky, je! to tak v soc. sférách a neziskovkách je. ale tím, že mám VŠ, můžu časem dělat i něco lepšího, třeba i nějakou neziskovku sama vést, to se uvidí. ale prostě se potřebuju někde odrazit a získat praxi. no, furt je to lepší než v minulé práci, tam jsem měla 12500. já taky učím soukromně Aj, tak si něco přivydělám a teď mi známá dohodila nárazkovku, její šéfová potřebuje občas přložit a poslat nějaký mail v Aj, tak aspoň něco.
Článek se načítá
holky, teď mi psala jedna holčina. byla to dobrovolnice z Polska, jak jsem byla v minulé práci. v srpnu měla termín, chlapeček se narodil teď v červnu a umřel! to je hrozné, proč????????????????????????????????? chce se mi brečet. proč je osud tak zlý???????????????
Profilova fotka
leni - to je hodně smutné ;-( a proč??? protože svět je prostě nespravedlivej :-S
Profilova fotka
leni bohužel znám i horší osudy z koníkovek ;-( ;-( a proč to ti nikdo neřekne :-( ......je to smutné ale je to tak ;-(
Profilova fotka
Leni je to strasne smutny a nepochopitelny :-( :-( Radeji o otm moc nepremyslet :-| Ja mam dneska docela rozlitany den, porad jsem u nekoho v kanclu jen ne u sebe :-D ale uz se balim domu tak vam preju krasny odpoledne a ne ze tu rano nebudu mit co cist ;-) Moni na fotky se podivam rano, dneska absolutne nestiham
Profilova fotka
Ahoj holky, tak prdelka mi už přes dvě hodinky spí, tak jsem poklidila a snažila se vás dočítat - ještě to nemám celé. Ale píši teď, protože se tam prcek už vrtí :-D Dneska máme 5 týdnů, strašně to letí. Holky, kde je tak dlouho Kačka - Okka?
Profilova fotka
Leni, tak to je mi fakt líto. Děti by neměli umírat. Jinak s tou prací v Praze. Já si myslím, že s angličtinou a VŠ, bude mít Lenča kdekoliv nástupní plat kolem 20 000Kč. Ale kvůli praxi to chápu a také každá práce tě nemusí bavit. Mám v Praze tři kamarádky, jen jedna má VŠ a platy mají od 20 000 do 35 000 a to jedna z nich děla jen recepční v soukromé firmně. Pod 20 000Kč bych v Praze pracovat nechtěla ( se středoškolským, nebo vysokoškolským vzděláním a znalostí jazyka) , už jen z existenčního hlediska, protože náklady na ubytování atd. jsou úplně jinde. Pokud bych měla výrazně méně, raději bych se vrátila zpět, tedy pokud bych tam neměla partnera.Na druhou stranu někdy například policie a některé nemocnice nabízí ubytování, což je také fajn, hlavně když je člověk mladý a chce si užít Prahu. Jinak ten víkend v lázních je pěkný nápad třeba na Vánoce. Nás to vyšlo na 2050Kč na ten pobyt (3noci s polopenzí). V ceně tam je vstup do velnes, co si mám pod tím představit?
Profilova fotka
Leni, to je moc smutný, nedovedu si to představit :-( Markétko, pohyby jsou krásné a časem to bude ještě hezčí, jen pak to občas i zabolí :-D Prcka mám teď v houpačce a houpu ho nohou, takže se můžu mrknout na Monči fotky ;-)
Moni, wellness jsou výřivky a sauny, prostě takový relax. bazén a tak. v tom Blansku bych to fakt doporučila, měli jsme tam dobré zkušenosti. hledali jsme různá místa v ČR, ještě Poděbrady vypadaly dobře. já přemýšlela, že bych to dala mamči jako dárek, ona to má moc ráda. ta cena, jak jste byli, je dost dobrá! já si takový vysoký plat, nějakých 20 tis., ani neumím představit. rádi si sice připlatíme za dobré jídlo, ale jinak žijeme celkem skromně. u nás to táhne Adam, je ekonom a má dobrou práci. vím, že v jiné oblasti bych měla víc, ale už jsem si to i vyzkoušela a nebylo to pro mě. i když kdybych měla práci zaměřenou na jazyky a organizování něčeho, to mě fakt baví, brala bych to. no, nějak se rozjedu a časem se uvidí. my máme zatím dobrou cenu za ubytko a platíme vše v poměru k platům, takže Adam asi dvakrát víc než já. mně tady právě drží ta práce, ale domů mě to táhne čím dál víc. je tam krásně a klídek. a do Brna je to hodinku, tak to by taky v nejhorším šlo. Jiři, pozdravuj Vládíka a ať jste zdraví! hm, kde je Kačka? a Evča tu dlouho nebyla, že?
Jiři, ani si to nepředstavuj, máš krásného zdravého chlapečka a to je štěstí a Boží dar! Já jen nechápu, proč se to děje. Když se to stane spontáně na začátku, asi se to dá i pochopit, i když to musí být těžké, ale když už to miminko nosíš devět měsíců pod srdcem, porodíš, vidíš a pak toto. Radši nemyslet! Holky a jaké jsou to tlaky či bolesti? Já znám zatím jen větry a křeče při menses! :-D
Profilova fotka
Leni, když je jeden plat pěkný, tak je jasný, že nemá cenu to hrotit. Takhle mně pobavila moje spolužačka, její přítel studoval práva a ona dějiny mnění. Vždycky jí pohladil a říkal " Neboj, já budu vydělávat a ty se klidně můžeš hrabat v archívech."
Profilova fotka
Já chci také pohoupat, normálně závidím dětem, jak se vozí v kočárku :-N
Jo Moni, co se dá dělat. Ráda bych měla víc a kdybych neměla ekonoma, musela bych si holt najít lepší práci. Takto je aspoň šance, že snad jednou budeme mít aspoň domek. Můj chlap mi říká ty moje sociální! :-) Moni nezáviď a buď ráda, že máš nožičky! :-D a jak jste na to s hledáním domku či pozemku? je nějaká šance? ozval se někdo z těch lidí, jak jste jim dávali do schránky ty nabídky se zájmem?
Profilova fotka
Dobre rano ;-) Tak mam program na vikend jasny, jdem do kina, prave jsem na radiu vyhrala listky na predstaveni dle meho vyberu :-D Leni ja teda zacinala na 15 hrubeho ale bylo to tady v CB a uz i tak sjem se citila podhodnocena. Ale pak jsem prisla na to, ze penize nejsou uplne vsechno. Takze kdybys tam mela byt spokojena a Adam ma kolik ma tak proc to nebrat ;-)
dobré ráno Leni, tak to jsi měla štěstí, na co jdete? jo, taky to tak beru. makat budeme asi víc než do 60 let, tak snad neuvíznu na 13 tis. hrubého! :-D já opět jedu domů, taťka má narozky.
Profilova fotka
Jeste nevim, me docela laka ten ceskej film Jmenem krale, jinak jsem si z nabidky moc nevybrala. Uvidim co na to Kamil, ja uz je vyhrala pred mesicem a to jsme sli podle me tak ted to necham na nem ;-) Tak peknou cestu at ti to utece a nikde neplaves
Profilova fotka
Halo halo kdej jste kdo??????
dobré ráno ahoj Leni, nějkak tu na nás nikdo nereaguje, že? ;-) já už jsem zase doma. včera jsem cestovala celý den. Adam jely s klukama na do Brna, mají tu až do neděle zápas ve florbalu, tak jsem se svezla, ale musela čekat, až se vybalí v kempu a pak mě hodili někam na kraj, vlak mi ujel a bus se trmácel hodinu a půl přes všechny díry, pěkně mě z toho bolela hlava, tak jsem šla spát už v 10. dnes je tu pěkné vedro, jak je v Čechách?
Profilova fotka
Dobré ráno holky. Jojo, mně manžel také říká socko. Včera jsme se zasmáli s kolegyní. Její muž je daňový poradce a vůbec nechápe, proč chodí do práce a oni musí neustále řešit hlídání a vyzvedávání dětí ze školky. Nedokáže pochopit, že se tady cítíme alespoň minimálně potřebné :-D .Můj chlap je na tom podobně, nechce, abych pracovala tady, ale doma mně také nechce, prý bych zblbla :-D :-D :-D , něco na tom bude :-D :-D :-D . Jéééééééé já snad nikdy nic nevyhrála, tedy krom třetího místa na čarodějnicích. Já byla včera s kamarádkou na filmu Noc v muzeu 2. Bylo to veselé a nenáročné, já a ostatní děti jsme se dost nasmáli :-D . Holky, jak jsem z těch fotek byla nu budku a dělala jsem to honem honem, tak na jedné fotce je LÁZNĚ SEDNIHORKY,taky dobrý co:-N ? S domečkem je to složité. Už se mi o tom nechce ani mluvit. Teď jsme se zase pro jeden nadchli. Jeho majitelka je v domově důchodců s roztroušenou sklerózou, dcera k tomu domu nemá žádný vztah, protože tam bydlela tři roky, přistěhovali jí tam násilím a v osmnácti v podstatě utekla pryč, její syn je trochu veselejší a dům pronajímají jeho kamarádovi. Holky udělali z toho skvot. Je to vybydlené, pohybuje se tam asi 10 lidí, opravují tam auta, místo muškátů mají trávu,odpojená elektřina prostě děs. Jenže babička nemá to srdce to prodat, tak vyčkáváme, ani cenu zatím nevíme. Na dvou místech je dům prasklý, tak se na to bude muset podívat i statik. Držte nám palce, ale já už moc nedoufám.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?