Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Ha, Gandy.. my jsme se rozhodli, že budem zřejmě ten svatební den unavení natolik, že si svatební dáme až na druhý den v klidu doma, než pojedem na svatební cestu :-) Nechtějí se nám opouštět kamarádi, kteří za námi přijedou slavit až z opačného konce republiky..
Profilova fotka
holky mě to čeká už tento pátek.včera jsme dopekli koláčky a ted už se psychicky připravujeme na svatební den.nervozita stoupá,obavy naštěstí nepřichází.
berunka tak ti držím pěstičky ať ti to výjde
Holincka: Tak já mám už všechno zařízený, zítra jdu jen na zkoušku šatů ve čtvrtek si je vyzvednu. A dneska jedeme doladit poslední detaily do hospody.
To my budeme vyzvedávat koláčky ve čtvrtek, jen mám strach aby v těch krabicích něco do rána zbylo. Můj je hroznej mlsňoch už se na ně moc těší :-) asi na nich budu muset spát :-D
lucie: já jsem ty koláčky a cukroví taky musela bránit.. ;-) Kdybych je nechala chvilku bez dohledu, miláček by to všechno spásl... :-D :-D
Profilova fotka
koukám, holincko, nemám jediná doma Muže "na sladké".. jak upeču bábovku, pomalu mi ji horkou pod rukama spásá... :-D
Ahoj holky tak včera jsem kompletovala krabičky na výslužky a v půlce jsem toho měla plné zuby, takže mám zábavu i na dnešní večer :-)
lucieplavcova: Už se nám to blíží!!!!! :-o x-) Krabičky na výslužky ještě musím někde koupit... :-N Snad už mám všechno. Dneska večer budu dodělávat jmenovky na stůl a lepit etikety na svatební vínečka. 8-(
tak to já už mám snad všechno zařízený, jen ve čtvrtek si ještě půjdu vybrat z čeho se bude vázat kytka, chci hortenzie, ale paní květinářka mi řekla, že ne vždycky přijdou tak hezky modré, takže mi objednala ještě chrpy a ostrožku. A podle toho z ktetré modré bude kytka koupíme Martinovi ještě košili a kravatu.
Taky jdu ve čtvrtek doladit kytky. Mně zase objednali fialové růže, ale když nebudou fialové jak chci, tak mi to uvážou s bílých růží a fialových frézií. x-)
Profilova fotka
Ahoj,tak já už to mám za sebou.Měli jsme to v pátek a bylo to nádherné, ale musím říct, že jsme rádi, že už je to za námi. Byl to opravdu záhul ;-)
Článek se načítá
spionka: moc ti to slušelo. ;-) Krásné šaty a účes! Už to taky chci mít za sebou. Asi. :-N
Hrozně se těším na sobotu, ale už ty přípravy chci mít za sebou. Snažím se nestresovat, ale neustále mě stresuje okolí :-)
lucie: Já už se taky nemůžu dočkat. x-) Držím nám palečky!!! ;-) Pomalu se loučím. Zítra jdu do práce jenom na skok a nepůjde tu elektřina, takže se asi už na net nedostanu. Mějte se hezky! :-)
Já už jdu taky jenom zítra do práce a pak až v úterý :-) Držím Ti taky palečky. povíkendu můžem sbírat dojmy :-)
Profilova fotka
Tak už mám konečně dovolenou,ale v pondělí hnedka zase do práce... ;-) jak se těšíte?
Profilova fotka
ahoj červencovky, tak to mám za sebou. Bylo to nádherné na sobotu 8.7. 2006 nikdy nezapomenu, byla jsem strašně nervozní, trošku my pomohl dvojnásobný becher ale nervozitou jsem se třepala ještě těsně před ANO. Moc hezky jsme si to užili. 100% nám vyšlo počasí a vlastně všechno, myslím, že se všichni skvěle bavili do ranních hodin. Přeji Vám aby Vám Váš den D vyšel tak skvěle jako nám. Hodně jsme se nasmáli na náměstí si nám fotili japončtí turisté, blondatá nevěsta se u nich asi hned tak nevidí. Jeli jsme kočárem a byl to super žážitek. Pomalu skládám album, tak se všechny držte :-D
Profilova fotka
Tak to Pupco gratuluju, že jsi to zvládla.. Ať se Vám s manželem v životě daří..
Tak holky už to mám za pár, snažím se nebýt nervózní. Jsme zvědavá co se stane v pátek, jestli mi ještě někdo zavolá, že se nemá jak na svatbu dostat tak už je pošlu do háje. :-p
Profilova fotka
Lucie.. já tohle taky odmítám řešit.. všichni věděli předem, kde je svatba, tak se měli o sebe postarat.. My jsme nevěsty a už tak máme věcí k řešení nad hlavu... no ne?
Profilova fotka
Za nevěstu řeší takové problémy její zástup.. a to je svědek.. tak mi to bylo řečeno.. takže já se od pátku starám jen o sebe.. a o poslední moje věci (cukroví do lednice v Rychtě a ikebany do sklepa přes noc) a pak mi dejte všichni svátek.. já se raduju a nic neřeším!!! :-D
přesně tak tak jsemzvědavá jak to dopadne :-)
Profilova fotka
Myslím, že když si od problémů udržíme nadhled a nenecháme si malichernostma pokazit náladu, tak to nemůže dopadnout jinak, než že budem šťastné nevěsty.. ;-)
Profilova fotka
NO mě se to začíná pěkně na čtvrtek před svatbou kupit.. Nevím jak to ten čtvrtek všechno stihneme.. Je toho docela dost. Musíme jet pro myrty a pro kytky, které půjdou do restaurace. Do toho musíme k našim pro nějaké koláčky (co mám do práce), pak pro koláčky do výslužky, pro šaty pro mě, do práce odvést koláčky, udělat výslužky, do restaurace jít udělat výzdobu, odvést našeho psího miláčka ke kámošce na hlídání a pak mě přítel musí odvést k našim (budu tam spinkat, jak za starých časů)....Nevím jak to stihnu, je toho najednou nějak moc a hlavně to všechno musíme stihnout do odpoledne. Musíme si to nějak naplánovat, abych něco nezapomněli. Ale začínám se čím dál tim víc těšit, už se to blíží jen 8 dní!!!!!!!!! A jak jste na tom vy, máte taky stresy, nebo je to v pohodičce?????
Profilova fotka
Gandy.. já jsem zatím totálně v klidu.. ale zase já to mám až za 16 dnů.. Musíš něco přerozdělit.. např. my taky vyzvedáváme cukroví a kytice, ale klidně to může udělat bratr, nebo bratranec.. a naši svatební tabuli si nebudu zdobit přeci sama.. tak mi ji zdobí dle mých podrobných instrukcí ženichova sestřenice za pomoci personálu Rychty.. Já jsem se zařekla, že se nemíním před svojí svatbou honit, a co se dalo, to jsem jako "bojové úkoly" rozdělila.. :-) Až se pak budou ženit a vdávat ostatní, tak jim zase na oplátku já pomůžu, aby byli v klidu a mohli se plně soustředit na svůj velký den!!
Profilova fotka
gandy, my to meli tyden pred svatbou taky naplanovane vsechno presne na hodinu. Nejvic casu nam zabralo rozvazeni vysluzek po okoli. To jsme delali 2 dny pred svatbou.
Profilova fotka
Ahooooj, tak se hlásím po dlouhý době. Už jsem vdaná paní a je to boží :-D :-D :-D !!! Právě jdu tvořit svatební albýum tak se když tak mrkněte ;-) a ohodnoťte :-) . Snad se bude líbit ;-) :-)
biela nevěsta gratuljuju - jsu se kouknout jestli už máš to album :-D
Profilova fotka
Taky gratuluji a jak si prožila svůj den D.. Určitě super. Už se na něj taky moc těším....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?