Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Letí to jak blázen,jěště před chvílí jsem si říkala 3 měsíce do svatby,spoustu času na přípravy a jajednou je to tady ;-)
bielanevesta co se stalo??
Jojo, už se to blíží, holky, jak to mám zvládnout? Ještě dva dny. Mám strašnou trému :-(
mendy taky se bojím, že budu 2 dny před svatbou vyšilovat, ale nějak to určitě zmáknem ;-)
Holky,jasně,že to zvládneme..ale taky mám nervy ;-) Rozlučku udělám (doufám,že se podaří ji uskutečnit) 14.7.,ale kamarádky jsou na tom časově tak špatně :-|
jj, s tou rozlučkou je to hrůza, naplánovat ji tak, aby měli všichni čas. Já ji mám na 2x :-D Tenhle týden s kolegyněma z práce a příští pátek s ostatníma kámoškama. 8-)
Profilova fotka
já už mám průjem, měla jsem vše zařízené dřív, ale furt jsou nějaké komplikace a musím něco řešit, tím větší mám strach a těším se, až to bude za námi...uteklo to fakt šíleně rychle...holky držím palce :-)co se týče rozluček, tak dnes máme firemní loučení se svobodou (kolegové budou údajně bulet :-) a v úterý s holkama
Profilova fotka
Já nakonec dělám rozlučku jen se sestrou.. málo se vidíme, tak se ji chci věnovat maximálně.. A kamarádi za náma můžou přijít na svatbu od 20h.. takže se oslaví vše až v den D.. :-D Já se strašlivě těším.. zatím žádná nervozita.. spíš vzrušení, že už je to blízko..
no rozlučku máý naplánovanou týden před svatbou a kdo nebude moct přijít tak hold nebude :-(
Profilova fotka
Čau tak se zase hlásím. Vůbec nestíhám, devět dnů do svatby a to jsem si myslela, že všechno už mám. A až teď přicházím na milón drobností které je ještě potřeba zařídit. Dneska jsem byla na skoušce líčení, dopadla super byla jsem velmi spokojena. Už se v pondělí těším na soušku účesu co se mnou vyvedou :-D ! Jinak co se týče té restaurace 8-( ...Po zimě byli na místě kde má být obřad poničený cihlový schůdky. Majitel přislíbil, že je do svatby určitě dá opravit. Jenže jak jsem se přesvědčila při náhodné návštěvě tenhle týden, schody jsou v ještě horším stavu jak byli. Myslíte si možná jaká je to prktotina. Taky bych to hodila nejraději za hlavu jenomže... Ten "milý" majitel chce za celou hostinu, alkohol, nealko atd nehorázný prachy a navíc mu půlde do kapsy 2000,- za obřad. A řekl skorotchánovy, že prej opravu má na starosti město a on nemíní vyhazovat prachy kvůli NĚJAKý svatbě za blbou opravu :-o 8-( :-S ]-( :-( !! A prek když se nám to nelíbí můžeme mít přeci klidně svatbu jinde. To jo sháněj všechno týden před termínem ;-( . Navíc se bojím aby se mi na těch schodech nezachytila vlečka která je pošita korálky a flitry. Jen mě napadla taková(možná) blbost. Co kdybych alespoň majitele poprosila aby tam dal nějaký koberec, anebo plátno anebo já nevím co, prostě něco. No už jdu hajat, zítra jdu po fotky z rozlučky, to jsem zvědavá =-) :-D . Tak snad zítra babenky |-|
Profilova fotka
Tam to nejsou vůbec příjemné starosti Bielanevesta. Snad to nějak dobře dopadne. Ale myslím že ten koberec by byl dobrý nápad!!!! Ale chce se s ním domluvit předem!!!! To máme dneska hnusně, co.... Zrovna jsem se skoromanželem ráno jeli v autě a bavili se co když budeme mít takhle na svatbu.. Řekl ať radši koupíme deštník, tak se chci zeptat, kde se dá koupit bílej deštník?????? Vím že spousta holek ho tu měla, tak prosím poraďte!!! ;-) :-)
Ahojky, tak už mi zbývá jen den, bála jsem se, že budem mít horko a místo toho leje jako z konve. Tak co je lepší?
Článek se načítá
mendy, ale zítrá má být už polojasno ne - tak to budete mít snad dobrý
Profilova fotka
Mendy: pokud nemáte obřad venku, tak to nebude zase taková hrůza.. a navíc zatím neprší v kuse.. dycky se to sluníčko zase ukáže.. nevěš hlavu :-) zítra si to moooc užij!! Za každého počasí ;-) (mě to čeká za 29 dnů, tak jsem ještě v naprostém klidu).
bielanevesta: taky myslím, že to s tím koberečkem je dobrý nápad! ;-) Alespoň v něčem by ti mohl vyjít vstříc, ne? 8-(
My budeme mít s miláčkem rozlučky teď o víkendu. On dneska a já zítra. on jde s klukama do města "pařit" a já s holkama půjdeme zítra na večeři poklábosit.
Profilova fotka
ahoj červencovky :-) já už mam oficiální rozlučku za sebou a dneska jdeme s kolegyní z práce a pár kámoškama, skoromanžílek má zítra tak jsem se nabídla, že jim upeču masíčko a nadělam nějaký hubky aby neumřeli hlady :-D jinak čím víc se to blíží, tím víc jsem v klidu..všechno je zařízeno, akorát musim všechny obvolat a domluvit si přesný časy
tyna: tak to jen tiše závidím.. ;-) já ještě musím zařídit hromadu věcí - objednat kytky, koupit si boty, prádlo, ozdoby do vlasů, oblek pro ženicha, vyrobit jmenovky, udělat zasedací pořádek, atd. atd.... Ale moc velké nervy nemám... 8-( :-o
Profilova fotka
holincka..taky máš ještě 14 dní..já jsem vše zařizovala tenhle týden, protože příští jsou ty svátky a to nikde nebudou...aspoň tady u nás na malym městě :-D Jinak pořád nemůžu veřit jak to rychle uteklo..kde je ten čas když jsem v lednu řikala ještě půl roku :-o
tak to já taky ještě musím upřesnit restauraci a fotografa, pozvat tři lidi na svatbu, udělat konečný zasedací pořádek - nechta vytisknout menu a kartičky a ještě musím sehnat 1 auto - no snad to půjde vše v pohodě
Profilova fotka
dnes jsem posilala poptavku do Cedoku,tak reagovali asi za dve hodiny s nabidkou...Tak to vypada,ze poletime na svatebku do Rima,zitra do cestovky vyrazime osobne,musime sladit letenky...Jeeee,ja se tesim..Puvodne jsme chteli letet na Santorini,ale bohuzel nikde nenabizi tyden,jen 10-12 dni...Ale Rim se nam taky hodne zamlouva...jen tak se valet u more -to by pro me bylo spise za trest..Tak ted si uziju pamatek az,az..Chteli jsme tak 4-5 dni,dle konecne ceny ;-)
Profilova fotka
Gandy:ja mam destnik za 80kc z Jisku,ale uz je to tak 2 mesice co jsem ho porizovala..Koupila jsem rovnou dva... ;-)
Holky, co ty vaši nastávající? Už to s nimi trochu hýbe?? Ten můj se chová jakoby nic:(
Profilova fotka
stepankav:můj přítel taky dělal dost dlouhou dobu mrtvýho brouka a teď to najednou začal prožívat a mluví o svatbě ještě víc než já a to je co říct :-)
Profilova fotka
Musím říct že můj přítel taky začínám hodně o tom mluvit... Hrozně nám to utíká... Ještě 3 týdny a už jsme manželé, je to neuvěřitelné.... Moc se na to těšíme.. příští týden je volno, tak to hodhě uteče a bude se to blížit čím dál tim víc.. začínám šílet zda jsem na něco nezapomněla.. Ještě vytisknout menu, domluvit se v restauraci na počtu jídel...no já nevím... :-( :-N =-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vsechny, zvlast ty, co do toho prasti ve stejny den jako ja :o)) vidim,ze nejsem jedina nervozni, necetla jsem samozrejme vsechno, tak se ptam: taky nemuzete v noci spat?? Ja ne, tak vysedavam na diskuzi, projizdim alba a hledam inspiraci na uces atd :o) a diky temhle super strankam jsem nasla inspiraci na super dort :o) Vsem preju,aby se vse podarilo tak , jak si prejete ;-) :-D
Já v noci spát taky nemůžu, kdežto ten můj chrní jako zabitej :-D . Protože se bereme po pěti letech, tak si myslím že to pro náš nebude skoro žádná změna, ale stejně mám trochu strach. Většina lidí říká že to změna bude, trošku se bojím aby to nebylo k horšímu. Ale když vidím toho mýho jak je v klidu, tak to snad nějak zvládnem. Co vy holky, očekáváte velkou změnu??? ;-)
Profilova fotka
stepankav: ja ani nevim, jestli nejaka ta zmena bude.. urcite budeme moc stastny.. ale jedinou zmenu vidim v tom,ze spojime svoje zivoty s tim, koho milujeme :o) a oba doufame,ze to bude navzdy :o)) Paneboze,at uz je to za nama..kazdou noc, kdyz uz vsichni spi, mam pocit,ze z toho snad zacnu lizt po strope..pripada mi to, jako druha maturita :-D (myslim tim, srovnatelná nervozita :o)))
Svoje životy jste přece už spojili, a svatba je jen úřední potvrzení toho všeho. Tak to beru já:) ale moc hezkého úředního potvrzení :-D
Profilova fotka
Tak už jen:PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK.... A SOBOTA 8.7. v 11.30 a je to tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?