Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
jééé jsou roztomilí, já zkusím najít nějakou fotku naší slečny
Děkuju :-D
Do alba jsem přidala moje milované černo-hnědé stvoření :D
Jé, takovej ňufíček :-) Miloučká, fakt.
jo jo je to zlatíčko :D
To mě colima s těma prstýnkama úplně znejistěla, já jeden kamínek plánovala... :-|
No já do dneška neplánovala žádý, a ode denška jsem jich chtěla zase moc, ale raději asi zvolím prstýnek bez kamínků. Nechci, abych měla prstýnek stále v opravně ]-(
Já ještě uvidím, ale ten jeden kamínek možná risknu. Zkusím se pak zeptat nějakého zlatníka..
No nic, musím jít něco dělat :-( Tak zatím se loučím a přeji příjemnou sobotu pa pa
Pa pa
no ahooooj ]-( :-D
Ahojky, jsi tu ještě?
Článek se načítá
no prisla jsem se sem jeste juknout az ted,ale pomalu zase pujdu
Je tu dneska někdo?
ahoooj holky, asi tu zase nidko není že? :-| Kdy si necháte vytisknout svatební oznámení a kdy plánujete jeho rozesílání? Nechci jít do tiskárny moc brzy a zase ne moc pozdě :-D
Ahoj, já tu teď na chvíli jsem
Clea - o tom oznámení se tu už někde diskutovalao většina nevěst co vím to posílá tak 5 týdnů předem a jak rychle ti to vytisknou se musíš domluvit v tiskárně. Já si chci dělat oznamka sama - tak uvidíme kdy se k tomu dokopu :-D
Ahoooj, tak to já bych se k samovýrobě asi nedokopala nikdy. A jaké máš v plánu dělat? Já chci něco jednoduchého v meruňkové barvě.
Já chci ruční papír :-) nikdy jsem to nedělala tak se uvidí a když mi to nepůjde tak poklušu do tiskárny, ale taky hodně jednoduché :-D Budeš mít svatbu do meruňkové barvy?
Jo jo chci meruňkovou svatbu. Na stoly chci buď textilní plátky růže v této barvě nebo skleněné placičky (nebo jak to mám nazvat) :-D , ale nevím, jestli je seženu v této barvě :-| Jakou barvu svatby budeš mít ty?
No - buď vínovou - to pokud budu mít barevné šaty a nebo do zelena, to v případě, že budou šaty bílé :-D
ty skleňené placičky myslíš - takové ty oblázky nebo jheště něco jiného?
jo jo myslím ty oblázky :-D Ale v takové barvě jsem je ještě neviděla. Zelená by byla nádherná a netradiční. Líbí se mi tady ty fotky v albech, jak mají zelenou výzdobu a ve vázičkách bambusy, jednoduché, krásné.
Jo to je úplně perfektní - to se mi taky moc líbí a zelená je moje nejoblíbenější barva. Ty oblázky jsem viděla jen v červené, zelené a modré a průhledné - v meruňkové jsme je taky neviděla. jedině dát ty průhledné a pod ně nějakou meruňkovou látku :-|
Já taky přemýšlela dát ty lístky růži v meruňkové a do toho prá průhledných oblázků, když neseženu v meruňkové. Uvidím, jak to bude vypadat.
Musím se rozloučit - už musím běžet pryč ppapa :-D
pa pa pa
meruňková je krásná...my budeme mít zeleno - bílou výzdobu :-) nějaké větvičky,svíčky,ubrousky a tak..už teď budu shánět ty svíčky a ty ubrousky
jo jo já už taky když nějaké ubrousky uvidím, tak koupím
zeleno-bílá výzdoba je krásná, kdybych měla zelenobílou svatbu, tak bych zrealizovala to jak jsem psala výše, úzké průsvité skleněné vázičky a do nich bambusy, k tomu ty doplňky náááádhera :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?