Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
To je správný, duchovní terapie je taky důležitá :-)
ze jo!! :-D Nakupuju posledni dva dny taky veci na vanocni vyzdobu,tak jsem tim taky posedla,vymyslim,co udelam,.... alespon chvili mam myslenky jinde :-) A co ty,mas rada vanoce? ja jen tu atmosferu,ale nakupy blazneni lidi nechapu
Mně čeká o víkendu taky úklid a v sobotu vaření,ale v neděli jedeme na oběd k tchýni a k tchánovi :-) jinak se snad po týdnu konečně vyspím :-)
já mám ráda taky atmosféry,ale ty davy lidí nemusím dneska vyrážíme na velký nákup,tak snad najdu i nějaké pěkné ozdoby na stromeček,nemáme ještě nic
iris-to ti zavidim,nas zve na obed jen nase mamka ( a nejhorsi je,ze jsme oba radi ;-) ) Ale tento vikend nevim o nicem,tak je to na me :-| JO a spanek ti zavidim,ja jsem naprogramovana a stale vstavam nejdyl v 7 ]-( .
ja uz mam slamene ozdoby s cervenou kombinaci-proste mi to k tomu zelenemu stromu prijde nejlepsi. tak delam i ostatni vyzdobu do techto barev.a moc se mi to libi. i celkove k bytu to ladi
Já mám ráda Vánoce, ale ne ty hektické. U našich to vždycky bylo tak, že kdyby bylo někde smítko, Ježíšek by snad ani nepřišel, takže jsme mockrát uklízeli i na Štědrý den. :-( Ale letos budeme s miláčkem poprvé jen sami dva, takže to bude pohodička a těším se a taky už vymýšlím, jak co udělám.. Coli, četla jsi, jak Luca psala, že už mají na Hrádku neoficiální termíny? Víš o tom něco?
jinak nakupy nezavidim,taky je namam rada. v klidu a pohode pres rok urcite,ale pred Vanocema-radeji navychazet. :-S
no,já přes týden vstávám buď ve 4:45 nebo v 5:45...takže víkend fakt vítám my jsme tam zvaný skoro každou neděli a taky jsme rádi ;-) budeme to muset taky oplatit,ale my jsme teprve nedávno koupili talíře :-D
nevím nic!!!!!!!!!!!! kde to psala???????? jinak to s tím prachem bylo i u nás a taky teď miluju naše Vánoce-pohodové,..........super.
Psala to na tom tématu o Červeným Hrádku, ale volali jsme tam a nikdo to nebral, takže neboj... Iris, to vstávání ti nezávidím, to musí být děs...
my to doma naštěstí moc hektické neměli...o Štědrý den bylo už všechno ok...spíš bylo hektické pečení :-D
Článek se načítá
iris-to je hezky!!! no moje mamka dela na smeny,tak nas zve,jen kdyz je doma-tak jednou za mesic. druha maminka je doma,ale vareni ji nejde a ja jsem hrozne rada,ze nas nezve,nechtela bych jist!! za tu dobu,co jsme spolu jsem tam jedla jednou-to nas poprve pozvala,ale od te doby uz to nezkousi ;-) je to smutne,ale je to tak a kam tak brzo vstavas??
no to je husty a jaky termin vychazi-nas nebo vas??? :-S
to je škoda,že jí to vaření moc nejde vstávám do práce,já mám blbé dojíždění... k našim taky na oběd nejezdíme,mamka taky dělá na směny,ale jinak vaří moc dobře
Jinak nás přítelova maminka taky často zve na oběd a vaří skvěle, ale Vašek přes víkend většinou dělá na baráku, takže moc často tam nechodíme. A k našim taky můžeme jít, kdy chceme...
přítelova maminka právě vaří výborně,takže se i něco přiučím a naučím,což je fajn..
Coli, Luca mi už pak nic neřekla, hned odešla a na úřadě to nikdo nezvedal, ale podle loňského roku myslím, že nevyjde ani jeden.
a jaké termíny vám nechtějí (nebo nemohou) vypsat? s tímhle my jsme naštěstí problém neměli...
tak to je hrůza,ja nemám náhradní variantu.nechi ani 15. ani 29.!!!!!!!! to jsem teda smutna,no snad to jeste nejak dopadne!!! asi jim napisu dalsi mail-jen tak,at vedi,ze tu jsme!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-(
iris, budeme se vdávat na stejném zámku, ale termíny budou oficiálně schváleny až v lednu. Problém je, že se tam oddává jednou za 14 dní, takže se to asi nevejde do našich vysněných termínů :-( Ale já mám ještě jeden termín v záloze, tak snad vyjde aspoň ten...
iris-chceme mit svatbu na stejem miste a proslycha se,ze neoddavaji kazdy tyden!!! ale nam na datumu POCHOPITELNE zalezi!!!! coz oni asi nechapou.proto se ptame tak brzo,aby byl ]-(
aji-to ti zavidim,ja ne!!!!!! nehodi se nam to-no hlavne me!
jasně,urgovat,,urgovat a zase urgovat! budu držet palečky,ať vám to vyjde
Coli, já bych brala ještě 1.7., protože to spolu budeme 4 roky a 3 měsíce přesně, ale jestli mi ten termín a někdy kolem poledne vezmeš, tak tě asi uškrtím :-)
já tak brzo nechci,v praci budu finisovat a nestihala bych pripravy!!! musim az po polovine cervence a k 29. mam primo odpor-to se vdavala Diana!!!!!
Iris, ono to moc nepomáhá, nejsou tam moc ochotný. Hlavně s tím jejich rozpisem nehneme, i kdybychom se stavěli na hlavu...
Coli, jako princezna Diana? A tobě vlastně končí školní rok, viď...
iris-jak psala Ajka,jsou hrozny! Snad se nevdavali,nebo ja nevim! Vzdyt to je snad dulezite pro temer kazdou,ne! Jo a 27.7. mame taky vyroci-tak jsem to chtela mit pohromade
no právě a v pátek se dává vysvědčení-to by mi volno nedali a děti by mě asi zardousily! ale jinak se mi to datum libí moc. to bych i brala,no bude to jeste zajimave! :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?