24.4.2009

Profilova fotka
Najde se nekdo se stejnym datem??????Jeste ho sice nemame zajisteny na 100%,ale doufam ,ze to vyjde????Mate uz neco ???Ja vuuuuuubec nic.Jen plany v hlave,tam se to plete jedno ,pres druhe!!!
Profilova fotka
Tak to tady budu sam???? Kde jste kdo?????????? :-(
Ahoj renatica! My máme datum 24.4.2009 je to pátek tak se mi zdálo vhodný... Sice zásnuby byly 27. 4. 2008 ale do roka a do dne by bylo úterý tak jsme to zvolili takhle... Co všechno už máš zařízený??
Profilova fotka
lisicka: ahoj,konecne se nasel nekdo kdo ma stejne datum. Ja abych se priznala ,tak zatim zarizeny nemam vubec nic. Jen jsme se rozhodli ,kde bude obrad a hostina a ze budeme delat jen malou svatbu,fakt malou jen do 15 lidi. Tak jsem zvedava jak se to vsechno bude zvladat. Ty uz neco mas ,zarizeny,nebo uz i nakoupeny???Uz bych si sla nejradeji zkouset saticky,ale myslim si ze je asi jeste moc brzo,aby tam na me pak nekoukali jako na blazna.!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-D renatica: tak to já jsem blázen.. protože šatičky už mám... koupený za 4500, dneska mi přišel závoj, bižu mám objednanou, protože chci mít bílo zelenou svatbu a moc zelený bižuterie není... Vzhledem k tomu že nepatříme do horních deseti tisíc, tak nakupuju postupně, aby nás to paknestálo balík najednou.. Jinak obřad budu zamlouva v září a místo na hostinu zatím máme jen přibližně... Jinak nic... myslím že času je dost... i když nás bude hodně... 25 lidí na oběd, což je jen rodina a pak večer raut a oslava pro kamarády a tak, cca asi 40 lidí... Jen ty peníze na to musíme ušetřit :-x
Profilova fotka
lisicka: To nas to taky tak nejak ceka od toho zari,ted jeste nejak moc ty drobnosti neresime ale pak si to taky zacne postupne prikupovat,at toho neni hodne najednou. Docela se tesim na veskere to zarizovani,asi proto ,ze jsem to nikdy poradne nezazila. Tak se mooooooooooc :-N tesim.
Profilova fotka
Kdyby bylo po mym,tak by nas celkove taky bylo tech 30-35lidi i s kamarady. Ale pritelicek me porat presvedcuje ze si radeji zajedeme na peknou svatebku a udelame to jen v nejuzzsim kruhu rodiny. Tak uvidim jak to jeste ve finale dopadne. Strasne se na tu svatbu tesim a byt tam v 15 lidech.............bojim se ze si to dostatecne neuziju(neuzijeme)
renatica: Kdyby bylo po mým, je svatba ve čtyřech se svědky a pak maxi oslava pro všechno kdo budou chtít přijít... ale nevíme, pořád se rozhodujeme... Času dost tak aspoň šetříme co to dá.... vzhledem k tomu že nám rodiče přítele nepřejí, budeme si všechno platit sami a to je panečku nášup potom... Jediné čeho se děsím, je to že ten náš termín a hodina bude obsazen :-D Taky se těšim jako malá, budu se vdávat poprvé a naivně doufám, že i naposledy... Ohledně oslavy - myslím že s rodiči to nebude o oslavě ale o nudě, protože moje rodina je skvělá ale ta přítelova se k nám chová hnusně... Tak se bojím, aby z toho nebyla pranice či nějaké rozbroje...
holky, že nejdete do roku 2009???:o) ;-)
Profilova fotka
lisicka: To my zatím hodinu presne nemame a s tim datumem jen doufame ,ze nam to vyjde ,protoze ani nevime jak budeme pristi rok pracovat a za svetka mi pujde kamaradka z prace a je blbe po ni chtit aby si brala dovolenou . Delame tak blbe ze nemame zadny volny vikend cely,ale kdyz to vyjde na ten patek ,tak pak jdeme az v nedeli na nocni,to uz by mohla zvladnout. To me taky trosku brzdi,protoze az budu mit definitivni kalendar se smenama,tak az pak muzu jit nekam na tu matriku a dohospody zamlouvat 100% termin. A ono po vánocich uz na to budou jen 4 mesice,tak doufam,ze tam budou jeste nejake rozumne terminy. Safovaverca:hihi :-N me se tady líbí,pripada mi ze tm uz vsichni vsechno zarizuji a ja jsem moc pozadu,hi ;-)
renatica: tak to je to samý s přítelem, taky dělá na směny ale bohužel se u něj nedá dopředu zjistit jak na tom bude, tak to máme obráceně... máme datum a pak nějak si zařídí volno, přehozením směn nebo si vezme svatební volno - na to má nárok ze zákona každý když se žení nebo vdává ;-) Hodinu jsme vybírali jen podle toho, abysme neměli hladový hosty nebo aby jsme neumírali hlady my dva :-D Chtěla bych buď ve 12 nebo ve 13, abysme se ještě předtím najedli :-D žrádlo, to je jediný na co myslím :-D Jinak je legrační jak taky nic zařízenýho nemáme - jen pěkný představy .. safovaverca: tak tak... Renca má pravdu, tam jsou všichni moc akční, to pro nás moc nejni, když toho moc nemáme x-)
Profilova fotka
lisicka: Jo ,jo ty predstavy,tech mam taky plnou hlavu. Jsem strasne zvedava ,jak to vsechno dopadne,porat mi tonejak nedochazi. Vzdycky jsem si myslela ,ze je to jen zaridit obrad,hostinu a saty a hotovo!!!! Ale az diky beremese.cz jsem zjistila kolik malickosti a drobnustek je jeste treba k tomu vsemu. Vyzdoba na auta,nehtiky,vlasy,liceni ,nejaka korunky,nebo nejaka ta bizu,kyticky ,prstynky,jidlo,.............jidlo ,,,,,,,,,,,,,,,,jidlo a hlavne piti.....kolacky a dortiku,brrr,jak to ted tak pisu tak se toho az desim. Mam totiz rodice na morave a s pritelem bydlime v Čechach,takze si svatbu budeme zarizovat temer sami snad jen neco malo jeho rodice pomuzou,ale jinak nasi prijedou az pak. Tak jsem fakt zvedava. :-D
renatica: asi tak nějak.. představ mám plno a naivní jsem byla úplně neskutečně... Ptala jsem se kamarádky, která se vdávala minulý rok, kde brala inspiraci a jak věděla co všechno zařídit a poradila mi beremese a od tý doby jsem tu... a když jsem tu byla úplně poprvé, tak jsem kupovala šatky a po shlédnutí veškerých inspirací a já nevim čeho všeho jsem se zděsila jak tohle všechno můžu jen tak zařídit!! Myslím, že už jsem se uklidnila ale šok to byl pořádnej :-D hlavně do toho řešíme bydlení tak to není jednoduchý... nechala jsem se teď ostříhat, takže budu asi jediná nevěsta s hodně krátkými vlasy... nevydržela jsem to narůstání....
Článek se načítá
Profilova fotka
lisicka: tak to ja se zatim drim,taky jsem byla na kratko,ale uz rok si nechavam zastrihavat jen konecky a pekne to povyrostlo,ale byla to sila ted uz s tim jde neco delat,ale kdyz to rostlo,tak to byl des :-S !!!!!!!!Takze ti rozumim. ;-) My uz bydlenicko mame,prez rok uz bydlime ve svym!!!!!!!!!!! Tak mame o starost mene. :-N
renatica: já nevydržela... při pohledu do zrcadla na tu poch*anou slámu na hlavě, jsem si řekla a dost.. Přece nebudu otrok svatby rok předem :-D a rychle jsem se nechala ostříhat... To bydleníčko vám závidím, my ho řešíme teď a myslím že se asi zcvoknu do tý doby... Hlavně budeme rekonstruovat a to tak že ve velkým, tak si myslím že při nejlepším oba na svatbě usneme únavou :-D Máte domeček nebo byteček? My chceme z města pryč tak jsme si našli domeček, ale je na něm práce na celý život určitě :-) Hele už máte vybraný místěčko na svatbu?
Profilova fotka
lisicka: Jo mesta jsme si uzili,kdyz jsme bydleli pres rok v podnajmu v Kutne Hore ,tam mimochodem ve Vlasskem Dvore by mel byt na 99% taky obrad a kousek od nej je moc pekna hospudka tak tam papaníčko. :-N No a pred rokem jsme koupili byt v bytovce kousek od rodicu pritele,takze my sice mame bytecek,ale nenudime se pomahame jim z barackem,tak je to prima. ;-) Ale ja na to uprimne moc nejsem ,me by se v tom meste libilo vic!!!!!!!!!!!!! Ty jsi primo z prahy???? Tam by se mi mooooooooc líbilo,ale pšt (moc pražáky nemusím) Já byvala Ostravacka,hihi ;-) A co vy kde to teda planujete,tu slavu??? :-D
renatica: to snad abych jako pražačka mlčela úplně :-D Já měla bývalého přítele z havířova a bylo to tam vždycky super... Jsem z Prahy, ale půlku života jsem strávila na venkově... Mě to město nějak úplně omrzelo... Bydlela jsem 4 roky asi 10 minutek od centra, takže samý baráky a žádná zeleň a stačilo mi to... od tý doby co jsou naši venku se tam jen rozplývám a závidím jim, že nejsou zavřený v bytě ale můžou se "flákat" po venku... To já miluju a náš pejsek taky ;-) To v Praze sice máme lesopark s přehradou hned za barákem, protože teď bydlíme u hostivařský přehrady, ale tak nějak to není ono... Navíc jsme v nájmu a přeci jen vlastní je vlastní, že jo :-) My se chceme brát v Kostelci nad Černými lesy - přítel tam odtud pochází a já jsem tam strávila dětství u babičky... A na oslavu jsme vybrali restauraci v říčanech a nebo pokud to vyjde tak už na vlastní zahradě :-) ale to ťukám, abych to nezakřikla... uvidíme jak to vůbec všechno dopadne!
Profilova fotka
lisicka: hihi ;-) me strasne Prazaci prijdou takovi, zli ,falesni, podrazaci ,vis nedokazu jim verit,mozna mam jen spatne skusenosti s nekterejma snobama co si na neco hrali a ja je pak hodila vsechny do jednoho pytle!!!!!!!!!! 8-) Je to fajn posedet si na zahradce,v lete pekne grilovat a muzes si tam delat co chces. Ale ta prace,to me prave nebavi. Ale mas pravdu ve svym je ve svym. ;-)
renatica: jo to jsou lidi z velkýho města... Mají pocit že jim každý lehne k nohám a bude je uctívat... Občas mám taky pocit, že jsou tu všichni nadlidi ale aby třeba pomohli, když se něco stane tak to ne... to se radši dívají jinam, nebo odcházejí... Je to tu takový neosobní... to na venkově nezažiješ... My byli třeba na Moravě na dovolený letos a já si tam příjemně popovídala i s "obyčejnou" paní pokladní v obchoďáku... To byla paráda! Tady na tebe ty ženský vrčej, skoro mám někdy pocit že obtěžuju že jsem k nim přišla nakoupit... Ale to by bylo snad i na diplomku o mezilidských vztazích :-D Sháním šatečky na převlečení a vůbec netuším kde je sehnat... budeš je mít taky nebo plánuješ být celý večer v šatech? Já je mám dost těžký tak si nejsem jistá jestli bych to zvládla..
Tý jo dneska se jdu kouknout na botičky!!! a jestli to vyjde tak budu jen o 300 chudší, to by byla paráda!
Mááááááááám jeeeeeeeeeee!!! :-D jsem šťastná jako blecha... Botky který jsem chtěla jen za tři stovky... až budu mít foťáček tak dodám fotečky...
Profilova fotka
lisicka: tak satecky na prevleceni asi mit nebudu,chtela bych si na 100% uzit ty krasne svatebni,ALE jeste poradne nevim co to obnasi,takze asi uviudim jakle si vyberu,jak se v nich budu citit a jak pises ty jesrtli budou teske,tak asi budu muset zacit premyslet nad nejakym tim prvlecenim. Jelikoz ale nejsem moc na saty a sukinky,protoze se moc v tehle tech vecickach necitim,jsem trosicku silnejsi postavy,tak me napadlo,ze jsem nekde videla nevestu v bilych kalhotech a v bilem tricku ,kde bylo cernym napsany NEVĚSTA,nevypadala v tom spatne a asi by to pro me bylo prijemnejsi!!!!!!!!!!!!!!!!!A ty uz mas boticky,no vida,ta ja porat vyckavam,ted jsem poirat v praci ale az budu mit delsi volno,tak se pojedu asi mrknout a zkusit nejake ty saticky a podkle toho.protaze jsem docela mala 160cm tak podlae toho potom zjistim jaky minimalni podpatek budu potrebovat. Doufam,ze ne moc velky,jinak se zabiju,vubec v tom neumim chodit,ne tak tancovat,hi :-)
renatica: no já vzhledem k tomu že svatební šaty mám vcelku těžké, tak bych v nich asi až do rána nevydržela... tak se radši převlíknu a budu v pohodě... S těma podpatkama to u mě taky není valký, protože celoročně běhám v keckách a džínech, takže si taky budu muset zvykat na podpatky a šaty... Ale těším se... aspoň jednou si budu řipadat jako ta princezna jak tu říkají ostatní :-D Já jsem vcelku velká holka - celých 175 cm mám :-) Trička už jsem taky viděla... děsně jsem se nasmála u nápisu Game over nebo takových těch postavičkách kdy ženich jako by utíká a nevěsta si ho drží... Jen nevím jestli by to lidi pochopili :-D Já mám výhodu v tom, že přítel je bývalý tanečník, takže i když tancovat moc neumím tak mě povede :-)
Profilova fotka
lisicka:taky se moc tesim na ten krasny vysneny den,kdy si snad budu taky pripadat jako princezna,ale docela to bude sranda ,my ani jeden neumime poradne tancovat ,takze si pravdepodobne dame jen nejaky romanticky plouzacek a fertik!!!!!!!!! :-N to snad zvladneme. uz aby to bylo,nemuzu se dockt,ale zatim jsem v tom celkem sama,jeho to moc nechyta,porat jenom remca co blaznim,ze je casu dost a bla,bla ,bla,zatim to teda vubec neproziva,aby jsme se na necem domluvili,to ho musim jo sikovne obalamutit a pak krasne planujeme,ale je to malo kdy,to ja nemyslim na nic jineho-na svytbu a na miminko,ktereho se snad taky pristi rok dockam.A co vy miminko vas jeste nelaka??? :-)
renatica: Hele nejni ten tvůj skrytej brácha toho mýho? Ten se mit aky pořád směje co blázním, že je to až příští rok :-D Ale dokonce semnou spolupracoval na seznamu hostů a byli jsme vybírat prstýnky... Protože nám je bude zařizovat známá tak to chtěli hodně dopředu a u toho se necukal :-) Jinak ho to taky nebere... když se ho zeptám co si hodlá vzít na sebe, že bysme se mohli jít někam koukout tak na mě kouká a div si neťuká na čelo... nabral totiž asi 10 kilo a do svýho obleku se nevejde... Nuže jsme se vsadili že do svatby zhubne - prý aby se vešel do toho obleku a nemuseli jsme kupovat nový :-) Tak jsem na něj zvědavá... Miminko mě zatím nějak neláká, hlavně proto že nevíme jak to bude s tím bydlením... Přítel by chtěl ale mě se ještě moc nechce... je mi 25 a ještě se na to necítím... vy budete pracovat na mimi hned po svatbě? ;-)
Profilova fotka
lisicka: Tak u nas je to s tim miminke malinko naopak, me teda bude az v lednu 25,ale na miminko se uz ted nemuzu dockat a kdyby bylo po mym,tak uz tady davno malej prcek beha,priteli je 29 a zatim se mu nejak moc jeste do toho nechtelo,prej aby jsme si jeste dokud muzeme poradne uzili a nekam zajeli,ale uz jsem ho docela naockovala,jak porat o tom mluvim a uz se taky tesi az to jednou prijde. Od prosince budu vysazovat prasky a pak jsme rikali,ze na to nejak tlacit nebudeme a az to prijde,tak to prijde. ;-) Doufam,ze to nebude na dlouho,co znam holky co se taky zacali snazit tak hodne jim to nejde a dost jich melo samovolny potrat,tak se toho i trosicku desim,protoze se na to tak strasne tesim,ze by me to asi zkolilo :-( Ale snad to bude v pohode. :-N Ale mam jeste jeden takovy problemek a nevim co s nim. Docela dost a dlouho kourim ,od nejakych 13let,coz uzje pres 10 let a nejde mi to prestat. Ale rikala jsem ze od toho listopadu,kvuli miminku,to musim zvladnout,ale bojim se ze to jen tak lehce nepujde. Ne jednou jsem se snazila s tim seknout,ale jsem slaboch a hulim dal. ;-( Strasne me to stve a mrzi,ale nevim jak stim seknout,ach jo :-S
renatica: Tak to já jsem odnaučenej kuřák... taky jsem kouřila - řekla bych docela dost od střední školy, asi 9 let v kuse a neměla motivaci k tomu, abych přestala... ale pak jsme se seznámili s miláčkem, a on jako nekuřák mě z toho dostal... Byli jsme spolu v kuse asi 14 dní a já neměla na cígo ani pomyšlení, pak jsem byla jednou sama doma a při pokusu o to si zapálit se mi zvedl žaludek, takže úspěšně nekouřím :-D Já myslím, že pokud budeš vědět že čekáš mimi nebo že se na něj budete připravovat, tak ti to půjde samo... ale chce to samozřejmě podporu přítele ;-) Moje ségra taky přestala až když otěhotněla a pak s kojením a dalšími dětmi na to neměla ani pomyšlení... Tak se neboj :-) Jednu kamarádku mám co se snaží otěhotnět... brali se loni v srpnu a od února nebere prášky a pořád nic... tak se uvidí jak se zadaří... Mě bude příští rok 26 a nějak mi to mimi nejde do hlavy... Pořád mám pocit že ještě můžeme počkat a trochu se zařídit, bydlení, nějaká ta dovolená a užít si než "to přijde"... uvidíme... třeba mě ta svatba tak chytne že ho budu chtít hned :-D Je legrace že to máme otočené, mě doma o miminku básní přítel :-D
Profilova fotka
lisicka: Tak to Te teda uprimne obdivuju ;-) ,muj milacek ,kdyz jsme s polu zacali ,tak kouril jen vyjimecne,v praci,nebo nekde na zabave,ale doma ani nahodou. Takze mi to tak nejak celou dobu toleruje,takze me nic vyslovene nenuti prestat i kdyz to sama chci ,ale nemam pevnou vuli a jak pises,ta je dost dulezita :-( . Porat se uklidnuju tim,ze az uz se zacneme ´´Snazit´´´tak mi to svedomi a laska k tomu vysnenemu miminku nedovoli :-) . Ale jenom aby,to by asi urcite zabil,kdybych dal kourila. No nic snad to zvladnu. A jak pripravy,uz mas neco noveho,koukala jsem ti do alba a jeste tam nemas ty boticky,dej je tam at mam inspiraci,ju. Vubec nevim ,jak budu schanet boticky,PANE BOŽE- ja a podpatek?????Juu to bude legrace :-D
renatica: foťáček budu mít asi až o víkendu, protože jsem ho půjčila kamarádce, takže paka vyfotím a dodám... a taky by měly být na cestě ty moje šatičky na převlečení, tak to pak vezmu všechno při jednom :-) Já mám podpateček malej, takže si myslím, že se nezabiju... Hele do IP mi posílala nějaká holčina adresu na botičky, že kdybych chtěla tak ať se juknu, tak ti jí přepošlu, aby si měla inspiraci, ju? viděla jsem tam botičky i s mini podpatkem - taky jsem o nich uvažovala... Aspoň to budeš mít lepší na rozhodování ;-) a s tím kouřením si nedělej starosti... ta silná vůle přijde sama až to bude třeba... já jí taky neměla a pak najednou... ejhle... uvidíš že to půjde samo... jdu najít tu adresu
renatica: http://galerie.albumfotek.cz/17730/ tady to je... poslala jsem ti jí i do IP ;-)
Profilova fotka
lisicka: ty boticky jsou tam moc pekne,jedny mi padly do oka,maji docela maly podpatek,to bych mohla zvladnout a jsou moc pekne!!!!!!Jeste uvidim na co narazim,uvazuju ,ze se zajedu podivat do Dejchmanu,dost lidi psalo,ze ma boticky odtamtut. tak snad neco najdu,ale uz mam aspon predstavu ;-) A ty saticky na prevleceni budes mit ty co mas v albu????Jsou moc pekne,takove romanticke,taky se mi libi :-) . Ale jak uz jsem psala,to by nebylo nic pro me(nemuzu ukazovat svetu :-o me hrozne nohy) .

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?