Menu Forum

24.4.2009

(Zamčená)
7. pro 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Přidala 188 příspěvků. Má 6 přátel. Český Brod, Region Kolín.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Přidala 188 příspěvků. Má 6 přátel. Český Brod, Region Kolín.
    Region Kolín
 renatica: protiklady se pritahují to máš pravdu... my jsme totiž s přítelem skoro úplný opaky... tak se doplňujem... 15 lidí je krásný počet, my měli rodinu 25 a to už je docela dost a tak jsme do toho započítali i přátele... Uvidíme jak to všechno dopadne... Vyhlídli jsme si baráček v Kácově a půjdeme na obhlídku emoticon jsem na něj zvědavá!!! to bysme to měli do kostelce možná blíž než z Prahy emoticon hele vy už víte kde budete mít obřad? jestli na zámku nebo na úřadě?
8. říj 2008 v 15:02  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
renatica
Registrovala se 25. června 2008 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 3 přátele. Region Kutná Hora.
  • Svatba byla 14. března 2009
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
renatica
Registrovala se 25. června 2008 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 3 přátele. Region Kutná Hora.
    Region Kutná Hora
 lisicka: hele u nas je to nejaky cely zabrzdeny,uz je to pekne davno co by tady padlo nejake to sluvko o svatbe a asi se v nejblizsich dnech ani nic nezmeni emoticon ,pokud nebudeme mit,ty proklete kalendare na pristi rok se smenama,pak muzeme zase zacit planovat emoticon . Puvodne jsem chtela ,HRAM SV. BARBORY v KUT. Hore,ale tam by to muselo byt s fararem,pripravy,.........................a to se nam moc nechce chodit nekam na kazani. Tak jsme meli v planu v Kutne Hore - Vlašsky Dvůr,je to tam moc krasne,neni to klasicky urad. Moc by se mi libilo na zamku,jeden mame kousicek,ale ten je tak osklivej,ze horsi zamek jsem snad nevidela emoticon . Zamek by se mi libil,ale okolo nas nic moc neni. Ale ten vlasak by mohl byt dobry,je tam hned velka nadherna zahrada s kytickama a palouckama,jsou tam moc krasne fotky a z jednoho mista je videt i ten chram SV. Barbory emoticon ,tak se mi tam aspon z casti zvecni. emoticon
11. říj 2008 v 11:48  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
yohay
Registrovala se 7. května 2008 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
yohay
Registrovala se 7. května 2008 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků. Spojené království.
 Ahoj holky, po dlouhé době se ozývám a zdravím Vás NEVĚSTINKY emoticon U nás se už postupně začínají rýsovat nejdůležitější věci - zařizování, partner zjistil všechny adresy hostů, koupili jsme kartičky, kamínky, barvičky apod. na oznámení ( budeme si je vyrábět sami ), máme už zarezervovaný místo na obřad, fotografku, restauraci a já si koupila minulej týden v Londýně šaty! Juhůůůůůůůůůůů, z šatů jsem měla největší stresy,ale nakonec se zadařilo. Jsou naprostým opakem mých představ, ale o to hezčí. Je mi jasný, že moje maminka a další a další budou mým výběrem zklamaní, ale já jsem nadšená. Všichni si nevěsty představujou v bílých šatech, nabíraný, s kamínkama - no prostě princeznovský a já tam dojdu v úzkých šatech a ještě ke všemu šampáňo - mno, ale svatba je moje! Co vy? Jak se daří?
15. říj 2008 ve 22:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
 Ahoj holky! my tak nějak zamrzli s přípravama emoticon nemůžeme se shodnout na velikosti svatby a hádáme se... Já chci malou, přítel chce velkou... Moc optimismu mi to nedodává, jsem rozmrzelá při představě obrovskýho množství lidí i pěnež, které bysme na to museli vynaložit... baráček nám vyfoukli před nosem, ani jsme ho neviděli emoticon někdo složil zálohu ještě dřív, než jsme stačili absolvovat prohlídku, tak jsme se tomu vesele zasmáli a dál bydlíme v tý naší krásný králíkárně emoticon už jsem konečně oblékla ty nové šaty co jsem dostala a vypadají moc pěkně, tak ty první prodám.... Přece nebudu mít dvoje, že jo emoticon Objednala jsem spodničku, protože mám jen jednu do jedněch šatů a bojím se že bez ní bych ty šaty neprodala.... kdybyste o někom věděli, že je shání a líbily by se tak dejte vědět.... zatím je to půl roku do svatby, ale myslím že za chvíli asi přijdu o nervy emoticon
16. říj 2008 v 15:27  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Přidala 2226 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Přidala 2226 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
 ahoj holky, zbytek dubna jsme http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=54735&vGroupOffset=0&=&vOffset=600 tak kdyžtak se taky stavte poklábosit emoticon
16. říj 2008 v 16:12  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
renatica
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
renatica
    Region Kutná Hora
 Ahojky- yohay. no teda,ty jsi sikovna ,my tady obe nrzneme na jednom bode a tobe se to zatim vsechno pekne pomalicku,ale jiste risuje. emoticon . To je moc dobre
- lisicka. no teda ,to mate teda poradnou smulu,s tim barackem. Ja si myslim ,ze to co ted prozivate o tom poctu hostu,to nas taky ceka. Presne to stejny. On to chce tak a ja uplne jinak. No,jo,co nadelame ,zase jako vzdy silnejsi vyhraje a v nasem vstahu to zase samozrejme nebudu ja. emoticon
Jo a mate uz vybranou barvu???? Ja byla pevne rozhodnuta na BORDO, pak se mi okoukala a zalibila se mi ORANŽOVÁ, a ted me zase chyta nejaky mix ZELENE,ŽLUTE,mirně do hněda. A ne a ne se rozhodnout a hlavne si rikam aby v dubnu byly vsechny ty barvicky co ja si vymyslim emoticon
18. říj 2008 v 11:10  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
yohay
fotoportrét
fotoportrét
yohay
 renatica : ahoj,jak to myslíš "vybranou barvu"??? Myslíš svatby? Jestli ano, tak já to ani do jedné barvy neladím. V listopadu jedem do Brna a máme schůzku z majitelem restaurace kde bude hostina. Stoly bych si představovala v bílo-béžové barvě, uvidíme, co nám navrhne on a nějak to dáme do kupy. Kytku bych chtěla barevnější - červeno - fialovo - růžovou, ale výběr je na ženichovi ( naštěstí se nemusím nějak obávat, co mi donese, vkus máme tak nějak stejnej) emoticon Hm, a nic dalšího mě nenapadá ... ¨
lisicka: víš jak se říká - všechno špatný na něco dobrý - myslím ten barák, koupili by jste a nakonec toho třeba i litovali! Určitě se Vám podaří koupit mnohem výhodněji!!!! A nemusíte na to nějak spěchat ne??? Děti ještě nejsou, alespoň máte čas si vše pořádně promyslet.
21. říj 2008 ve 22:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mabinogi
Registrovala se 11. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1389 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 1. května 2009
fotoportrét
fotoportrét
mabinogi
Registrovala se 11. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1389 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 1. května 2009
 Ahoj holky, chci vás jen pozdravit, tohle je moje oblíbené téma, sice se chci vdávat až 1. května, ale na vaše datum se asi taky budu veselit, mám narozky, přeju příjemné chystání a stavte se za náma někdy v květnu 2009 emoticon
21. říj 2008 ve 22:27  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
 Nazdárek holky! My budeme mít svatbu laděnou do bílo-zelené kombinace... tobylo první co jsme vymysleli emoticon mám ráda přírodní barvičky a tak jsem si říkala, že bílou a zelenou v kytikách a výzdobě určitě užijeme... Takže se všechno snažím ladit ale třeba už teď mám šaty šampaňský, takže uvidíme jak to nakonec bude emoticon Baráčky jsou a budou... ono to stejně nejspíš vypadá, že se budeme stěhovat ke tchánovcům, abysme ušetřili nějaké peníze do začátku - protože takhle je vyhazujeme v nájmu.... NO moc velkou radost z toho nemám, ale říkám si, že třeba rok nebo dva tu babu v baráku skousnu a pak vypadnem do svýho a budeme mít našetřený rezervy, abysme se nemuseli bát jakékoli náhlé události... Debata bude probíhat v 6 lidech, kočky držte se, i s našimi rodiči!! Tak jsem zvědavá jaký jízlivý poznámky zase paní Tchýně bude mít...
Jinak schůzku s majitelem restaurace už jsme měli a dopadla na výbornou... byla jsem vcelku nadšená z jeho báječnýho přístupu.... Pořád ale nevím kde koupit nebo nechat udělat kytky...
22. říj 2008 v 09:32  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
renatica
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
renatica
    Region Kutná Hora
 Ahojky holky- ja se s toho asi zblaznim. Uplne jsme zamrzli na mrtvem bode. Jak tak koukam tak uz mate vsechny v podstate to nejdulezitejsi aspon rozhodnuto a castecne i zamluvene A MY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Porat nevime jak budeme mit smeny,takze emoticon mame smulu a nemuzeme vubec nic zamlouvat. Ach jooooooooooooo!!Dneska se mi o tom zdalo ,jak p.mama zaridila kde bude hostina i kdyz ji chceme uplne jinde a ona nam to nadsene zdelovala ,ze tam a tam a my jen koukali a vubec se nebranili jen jsme po sobe jen tak koukali,brrrrrrrrrrrrr,nastesti to byl jen sen, realita snad bude lepsi. Az se toho dockam. Doufam ze do konce roku to budeme mit zamluveny,jinak asi budu pekne nervozni aby byl tenhle termin jeste volny. A v rozumnou hodinu. Jak jste na tom s casem???? V kolik obrad a foceni a hostina????? Me by se to libilo vsechno az tak kolem te 11-12obrad!!!!!!!12-13 foceni!!!!!!!!!13-14 obed- a veselit se a ,atd...............!!!! No ale kdyz prijdu az po novym roce ,tak uz si asi moc vybirat nebudu moct emoticon !!!!!
Jo a holky-moc se mi libi SVATEBNI NOVINY!!!!!Budete je nektera mit!!!!! ze bych si to nekde stahla,popripade jen trochu upravila. Nemam dost fantazije abych to dala dohromady sama. emoticon Tak jestli nekdo mate nejakou strukturu tak budu moc rda dyz mi to poslete. emoticon
lisicka: no teda moc ti nezavidim s tim spolecnym bylenim. My akhle bydleli 3 mesice nez jsme si zaridili to nase hnizdecko a byla to teda siiiiiila,jsem rada ze je to za nama. Ted je vsechno super a bydlet tam ,tak si myslim,ze uz jedna z nas nezije. V tom Ti teda vazne drzim palce!!!!!! emoticon
30. říj 2008 v 11:00  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
 Ahojky! taky začínáme bláznit hlavně z těch lidí co jsou okolo... každý něco chce, každýmu se líbí něco jiného... Vypadá to že budeme mít dokonce svtbu dvojitou - naši sousedi jsou spolu 6 let a půjdou do toho s námi... Jenže to má háček... Chtěli jsme udělat svatbu - veřejný obřad a pak si jít sami někam sednout - bez příbuzných či kamarádů, protože mi to přijde jako vyhazování peněz, když je nemáme... Prostě dva novomanželské páry si sami oslaví a zpečetí to co provedli emoticon jenže po té co jsem oznámila pouze přátelům, že hostina a oslava nebude, že nemáme penízky na pompézní oslavy, tak jsem se setkala s nepochopením... Protože svatba se přece dělá pro příbuzné a pro lidi, ne že si to někde sami oslavíme a aby si prý brali dovolenou jen na obřad bez hostiny to úplně mění pohled na věc... Moc to nechápu a říkám si že je to dost vypočívavý - bez hostiny nepřijedem... emoticon No tak v tom mám zmatek... jsem mi smutno, protože peněz nemáme nazbyt a ještě do toho tohle... NO jinak zamluvený obřad máme na 12:00, nechtěla jsem vstávat moc brzo, abych nebyla nepříjemná emoticon
svatební noviny mít nebudeme... a bůh ví jak to vlastně vůbec bude..... jsem z toho na nervy emoticon
30. říj 2008 ve 13:59  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
 Ahoj holky! koukám že spíte emoticon my už víme, že na svatbu neušeříme emoticon emoticon emoticon chtěli jsme se domluvit s tchýní abychom u nich bydleli a ušetřili za nájem a poplatky, ale nedomluvili jsme se... Máme totiž pejska - náš miláček Rozárka a milá paní tchýně nám řekla, že se nastěhovat můžeme, pouze pod podmínkou, že půjdeme bez psa... To je asi tak jako by vám někdo řekl, bydlete tu ale nesmíte mít děti... No prostě se pani postavila na hlavu že nám nepomůže, tak jsme si řekli že ta hostina opravdu nebude... Uděláme jen obřad s kamarády (berou se po nás) a pak si ve čtyřech půjdeme na oběd a oslavit to... Naši to vzali skvěle, jsou rádi, že nevyhodíme x tisíc za jídlo a pití a v létě pak nachystáme grilování prasete.. to už bude hezky a vyjde nás to lépe než hostina... Zahrada u našich je obrovská, takže i místo na spaní ve stanech je bez problémů... No, jak jste na tom vy? Pokračujete??
10. lis 2008 ve 13:48  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
 Ahoj spící Růženky... mám špatnou zprávu... přehlasovali mě a svatba se posouvá na sobotu 4. července 2009 emoticon emoticon emoticon Takže duben se ruší a bude to venku i s hostinou (grilovaný prase) a se všema příbuznýma a kamarádama... Chjo... no co no.... bylo jich na mě víc a asi mají pravdu.... než to komplikovat je lepší to přesunout.... emoticon Jsem z toho taková celá přešlá, ale snad mě to pustí... a jestli ne tak to tchýně na svatbě odnese emoticon (to byl vtip)
18. lis 2008 ve 13:26  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
renatica
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
renatica
    Region Kutná Hora
 Ahojky holky-tak ja vas asi taky opustim. Mam silenou radost ,me modlidby byly snat vysliseny. My budeme mit miminko,hihi emoticon . Takze cela ta svatba se tak nejak ted dostala na 2 misto. Aspon pro me. Rozhodli jsme se ,ze udelame fakt malinkou svatbu,jen my 2, svedci a rodice. At mame jen par fotek na pamatku,pujdeme na obed ,chvili posedime a bude. Usetrime na dulezitejsi veci nez je jidlo a piti, a ozdubky a blbustky atd...........! Takze to cele presouvame na 20.02.2009. Jen doufam ze udelame nejake pekne fotky a ze nebudeme nekde moc mrznout emoticon . Mejte se tady moc pekne at se vam vse podari,tak jak si to naplanujete.

lisicka:jo a k tomu memu koureni, nez mi to potvrdila doktorka,ze bude mimi tak jsem jeste porat kourila,ale pak mi to rekla a od te doby jsem to nemela v puse. Nemohla bych se na sebe podivat do zrcadla. Jsem strasne moc stastna. papa emoticon
22. lis 2008 ve 13:29  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
 renatica: Nádhera!!! moc gratuluju!!! emoticon je to paráda, tak ať jste šťastný a spokojený emoticon jsem ráda, že ti miminko vyšlo.... nakonec, ono i malá svatba je krásná svatba... jde přece jen o vás dva, ne o příbuzný a kamarády.... Držím palce!!
24. lis 2008 v 09:59  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lusyy
Registrovala se 7. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 100 příspěvků. Má 25 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
lusyy
Registrovala se 7. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 100 příspěvků. Má 25 přátel. Region Pardubice.
 Ahoj holky,my tedy také plánujem svatbu na duben. Přáli bychom si pátek 24.4.09 ale vzhledem že obřad chceme na Kunětické Hoře,tak nevím zda nás nepřesunou až na květen. emoticon
7. pro 2008 v 18:58  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.