22.května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,kdo má stejný termín? bude hezky?
motejlka: právě dnes jsem se s kamarádkou bavila o tom, že si nejsem jistá, zda vlasy, které jsem kvůli svatbě nechala rok růst, nenechám ještě před ní ostříhat! :-D
Profilova fotka
clerens - no vidíš to mě nenapadlo .... ale ženich má rád moje douhé vlasy,to bych mu nemohla udělat :-D .Něco vymyslíme,kadeřnice říkala že je to pro mí výzva nevědět co mi vlastně bude tvořit na hlavě :-D Co myslíš to počasí? bude opravdu 17°C polojasno?
Profilova fotka
17 stupnu?? tak to teda zmrznu :-D
Profilova fotka
nezmrzneš,má být polojasno,buď ráda že to nemáte teď 15.5,protože to byl vlastně náš první termín.
Profilova fotka
Ahojky holky já doufám že se to teď vyprší a příští týden bude trošku líp, aspoň to polojasno. Jinak budu mít šatečky určtitě jako čunče a nedovedu si přestavit to focení venku v přírodě. No budeme doufát. Jo a musím se pochlubit košili už máme. Šla jsem dneska zpátky tam co mi včera dali tu s krátkým rukávem a měla jsem štěstí, byla tam paní vedoucí osobně a měla ji pro mě odloženou. Takže jsem pocítila takovou úlevu a pocit štěstí.
Holky, s vlasy mám úplně stejný problém :-D Taky jsem si je rok nestříhala a už je mám docela dlouhý, jenže z každýho účesu, co jsme zkoušely, jsem docela v rozpacích :-( Uvidíme, třeba se do něčeho terfíme. Jiank počasí je děsný a upřímně řečeno se mi ani těch 17 st. nelíbí, ale hlavně, ať neprší a nemrzne. 15.5. byl taky náš pvní termín :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,tak teď už je jisté že bude hezky,14 dní předem se můžou seknout,ale teď už snad ne :-D Jsem zvědavá jak vše proběhne? máme svatbu na statku a můžeme být i venku nebo uvnitř. Jak se těšíte? jste nervózní? já jsem celkem v klidu.
mě spíš teda znervózňuje to počasí... Si totiž myslím, že se můžou seknout i den předtím, známe to 8-(
Profilova fotka
holky, pocasi neovlivnime..... ale preci nam pocasi nezkazi nas den, ne? 8-) den bude takovy jaky si udelame a pocasi nam to nezkaziii :-D jinak u me nervozita zatim neni, ale tusim, ze koncem tydne se to zmeni :-D ale pevne verim, ze ne, ze to probehne vse v klidu :-D
Profilova fotka
Holky co říkáte na to počasí. Zlepší se to???
Profilova fotka
určitě bude hezky :-) nemáme totiž mokrou variantu na focení :))))
Profilova fotka
Bude 100% hezky :-D ,uvidíte :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
a co jinak holky stresik? mate nejaky? nam uplne vse nevychazi, jak by melo, ale zatim se snazim byt v klidu :-D
Holky, přiznávám, že jsem od včerejška nervózní. Hnusný počasí, nedovezli mi šaty na finální úpravu, nespím a do toho mě ještě s..e tchýně a naši. Takže paráda :-(
takže nám taky nevychází vše, jak bysme si představovali.
Profilova fotka
sluny: copak copak? co se ti sere? :(
Profilova fotka
já jsem holky nervozní už taky od víkendu... ale zatím (tuk, tuk tuk) nám jde vše podle plánu...až na to že máme rodinu na Moravě, tkže pokud neopadne voda, jsem zvědavá jak se sem dostanou...
Profilova fotka
neni to zadna katastrofa, jen auto, ve kterym mam jet, jelo dneska na opravu do servisu a snad bude v patek opraveny.... nemam tac pod dort, ale to jsou veci, ktery se daji vyresit... nejvetsi stres mam z mezilidskych zvtahu, ale pevne doufam, ze jsou lidi dospely a sve problemy na nasi svatbu tahat nebudou 8-) holky, jsme diky ty svatbe precitlivelejsi, ale nejsou neresitelny situace, tak pevne nervy, zvladly to jine, zvladneme to i my ;-)
Profilova fotka
tak bud v klidu, já taky nemám tác pod dort a mezilidské vztahy jsou mou asi jedinou noční můrou...
Profilova fotka
ja sem v naprostym klidu :-D pujcila jsem si talir z worku, kdyby nahodou v cukrarne prosel a jeste se zkusim skocit zeptat do cukrarny naproti baraku a nijak to hrotit nebudu... snad si s tim pak v restauraci poradi :-D bo dostaneme dort v bananovy krabici :-D :-D :-D
Ahoj všem! ;-) Asi je to blbost vás tady teď hledat :-D ...ale co když přece jen někdo... Sledování počasí jsem si zakázala, ale dnes jsem nevydržela...polojasno, přeháňky,místy bouřky,17-20°C...není to nejhorší ;-) hlavně, ať neleje v kuse! Včera jsem byla u kadeřnice na barvě a melírku, dnes si jdu pro šatky a zítra už jen nehtíky, vyzvednout dort, všechno zabalit a odvést na místo hostiny...ani nevím, jestli se těším...spíš pracujou nervíky (a taky hormony :-D) Všem přeju úspěšné finále, krásné počasí a pohodový den "D" ;-)
Profilova fotka
čau holky, já už mám taky šaty.... akorát stres - včera jsme měli umrtí v ženichově v rodině , takže v po jdem ještě na funus :-( a do rána jsem se totálně osypala tak ted budu dva dny chodit na injekce.... to jde ne? :-D
Profilova fotka
ahoj ženy, takže zítra držím všem z vás palečky a at nám to vyjde :-) pa Lucka.
Profilova fotka
Holky tak to máme už za sebou. Počasí bylo nádherné a strašně rychle to uteklo. Jak budeme mít nějaké fotečky hned je sem dám. Všem přeju hodně lásky a štěstí do světa novomanželského.
Profilova fotka
Ahojky holky,říkala jsem že bude krásně,nám u Louňovic pod blaníkem to skvele klaplo,svatba se moc líbila,bylo to nádherné. Uložim fotky hned jak budu mít čas.
Myslím, že jsme na toho 22. měly speciální objednávku počasí, že? Tedy alespoň v Praze a Středních Čechách:-D
Ahoj paní ;-) Počasí bylo to jediné, co měl na starost ženich...a nezklamal :-D ...u nás bylo nádherně celý den (ráno spadlo pár kapek pro štěstí a pak už jen sluníčko, sluníčko, sluníčko,......úžasně jsme si to užili! Všem přeji krásné manželství a život tak nádherný, jako byl den svatební! ;-)
Profilova fotka
ahojda pani :-) tak my meli co se tyce pocasi vse... ranni lehky destik, slunicko, prutrz mracen s kroupama, slunicko proste parada :-D cely den probehl perfektne, ikdyz ne vse bylo dokonaly, ale to by ani nebylo ono... Cekam na fotecky od profesionala, amaterske sem davat nebudu 8-) tak at mame vsechy stastne, spokojene manzelstvi bez mracku 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky,tak se nám počasí nakonec vydařilo co? byl to skvělej den a jak jsem psala že nevím co za účes,kadeřnice mi učesala přesně to v čem jsem se cítila dobře. Piště zážitky...... jediné co tedy nebylo pohodlné,tak vlečka,měla jsem krajkové šaty a v salonu se o ně majitelka až moc bála.
Profilova fotka
ahojte paní, u nás dokonalé, vše se vydařilo bez chybičky. Počasí jen krásné, slunce celý den. Fotečky nějaké už mám v albu,. tak pa :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?