22.května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,kdo má stejný termín? bude hezky?
Profilova fotka
Moc vám to slušelo,koukám že cesta byla pěkně zablácená a já řešila krásnou suchou cestičku,abych nezničila vlečku,měla jsem se na to vyprdnout :-D
Profilova fotka
ahojda, tak i my uz konecne mame profi fotecky, mam je v albu 8-) Maurinka: krasne fotecky, moc vam to sluselo ;-)
Profilova fotka
Taky máte krásné fotky,koukám že hokeji nikdo neodolal! u nás jsem si po obědě všimla,že zmizela polovina hostů a našla je v jednom pokoji u telky :-D
Ahoj manželky, taky se hlásím. V Brně bylo počasí všelijaké. Od rána slunečno, po obřadu se už dost začalo zatahovat, stihli jsme udělat několik fotek a začalo lejt jak z konve. Po příjdezdu na hostinu zas přestalo :-D . Nám se teda několik věcí nevydařilo, např. dort nám duělali úplně jinej, než jsme chtěli, dvě tety obrečeli to, kam jsme je na hostině posadili. Ale asi nejhorší je, že i přes náš zákaz, že nechceme mít u sebe družičku, nám ji hned na začátku šoupla buď tchyně nebo švagrová ]-( ]-( ]-( . To budu ještě hodně dlouho rozdýchávat.
Profilova fotka
Ahojky novomanželky u nás bylo krásně. teda když jsem jela ke kadeřnici tak lilo jako z konve ale nějak mi to bylo jedno. Pak už jsme měli nádherně až když jsme se šli fotit odpoledne tak se blížila bouřka, ale zvládli jsme to a nezmokli jsme. Foteček mám zatím jen pár, fotil nás bratranec a nafotil okolo 900 snímků tak je těžké vybrat. Jinak svatební den byl moc krásný a nedali jsme si ho ničím zkazit, i když nebylo všechno tak jak jsme plánovali byl to ten nejkrásnější den v životě. Miláček jak mě viděl oblečenou a učesanou tak mě málem nepoznal a hodně lidí mi řeklo, že celý den ze mě nespustil oči. Nakonec jsme odjížděli z hostiny poslední a doma kolem 2 ráno padli únavou, takže o svatební noci nás ani nenapadlo se věnovat něčemu jinému než zaslouženému spánku.A to hned v 7 ráno u nás zvonili svatebčané, kteří po snídani odjíželi domů do Bardejova. Ale jinak to bylo super.Takže doufám, že i váš svatební den byl krásný a jedinečný. tady je malá ukázka našeho videa http://www.fera-video.cz/ukazky/ukazk...
Profilova fotka
ahoj mé milé dámy, nezoufejte, přispěji svou troškou do mlýna. Máme cca 10 dní po svatbě a už máme oba dva poškrábané prsteny. Jsem z toho docela špatná, na to že stály 14000 Kč tak kvalita na H :-S L.
Profilova fotka
o poskrabanych prstynkach ani nemluvit.... ten muj uz po prvnim dni mel ryhy a to nam zlatnik tvrdil jak ma know-how na svou techniku, aby se prstynky rychle neposkrabaly a skutek utek a to nas staly 18 tis. a jeste jsme dodavali vlastni zlato... no, nekupte to ]-( :-D :-D
hmm, tak to je teda pěkný. Zkontrolovala jsem si svůj prsten a je fakt, že malinkatý škrábance tam mám taky, ale není to nic hroznýho. Nás teda taky stály 14 tis. a zlatník říkal, že to udělal z co nejtvrdšího zlata, tak snad to vydrží.
ahojky holky, musím říct, že naše prstýnky zatim ok :-D Jinak mi sme měly svatbu 21.5 ale bylo to úžasný.. trošku nám akorád sprchlo, když sme přijížděly na libenský zámeček.... obřat byl úžasný... měla sem pocit, že tam musim omdlít... prostě nervíky hrály :-D :-D ukápla i slzička štěstí :-D :-D ... jinak pak nám celou dobu svítilo sluníčko, nejspíš se za to modlila celá rodina, protože na nás měl strýc připravený překvapení.... Dva kylometry před restaurací na nás čekal kočár z konmi.... Byly sme jako v pohádce... i hostina se vyvedla, všichni sme si to užily... Byla to nádherná svatba na kterou budeme dlouho vzpomínat.. :-D ted je ze mě štastná novomaželka a je to skvělíííí :-D :-D Pro porovnání... moje první svatba nebyla ani ze čtvrtiny tak nádherná... ba naopak to bylo fiasko, ale tde to byla prostě nádhera na celý život :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?