21.5.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,najde se zde nevěsta se stejným datumem?
O zavislosti mi ani nemluv,vcera mi rikal v praci sef,ze se asi taky bude muset obcas na tyto stranky podivat,kdyz pry na tom jsem cely den :-)Presne tak,slusnost je slusnost,Ja si vybavila rodice sveho bejvaleho a to bylo krute peklo s nima,porad jen hledali na me neco spatneho,ale laska byla laska a take jsem s nima mluvila jen ze slusnosti a v hlave jsem si myslela sve :-)
Profilova fotka
Ja mam problem jen s jeho maminou...Ale to ju musis proste bra jaka je mavnout rukou a neresit...
:-) urcite to bude dobre,jen to chce vic casu a hlavne pevne nervy...
Profilova fotka
Tak prave sem zjistila ze moje kadernice i lici tak to mam pri jedno:-) Jinak mam prababicku v nemocnici zlucnik i slabe srdce takze mame smutek..je to na hovno pred Vanocema :-) :-)
Profilova fotka
ted jsem si vsimla co jsem to tam dala za smajlika...jsem ale blba... ;-( ;-( ;-( ;-(
To je mi moc lito,nase rodina proziva to same,dedecek ma rakovinu a uz ani chemo mu nepomahaji,takze se bojime toho nejhorsiho,ani ty pripravy na vanoce me nebavi,kdyz vim,ze deda trpi bolestmi....
Profilova fotka
jj...Ja myslim ze uz magoriiiiimm ale ze vseho..4krat za noc se mi zda o nasi svatbe...A to nam zbyva jeste 161 dni a to je hoooodne dniii....
Me se nedavno zdalo,ze se mi den po dni ve snech prochazeli vsichni kluci,kteri se mi libili,jsem si rikala,jako by to bylo nejake znameni,ze si to mam jeste rozmyslet :-) Zatim je to dlouha doba,ale pockej,az v unoru zacneme byt nervozni,ze uz se nam to krati :-D
Profilova fotka
Ja v unoru budu uplne v prd....To letim na 14 dn do cr dodelat si ridicak a zaridit zkousku ucesu make up a zaridit takove ty formality ohledne obradu a prstynky schuzka s fotografem domluvit se na dortu a cukrovi a kolacky mi asi upece mamka s babickou a tetou...Uvidim jak se na to zatvariii
A kde vubec zijes?ja jsem taky zila za hranicema,ale jak rikam,zlate cesko :-) mamina mi rikala,ze uz trenuje kolacky,tak jsem na to zvedava.
Profilova fotka
Ziju v Irsku...No nevim zlate cesko ty penize co mame tady mit v cesku tak pak bych rekla ze zlate cesko ale jinak nee..Me se cesko nelibi zvlast jak tam polovina lidi zije na pujcky atd atd....My se vracet budeme ale az si nasetrime na nejaky ten domecek nebo aspon byt....ale je fakt ze zajit si k holici a nepremyslet jak co reknes je strasne super...
To je pravda,kdyby byly v cechach penizky jako v irsku,tak by to byla paradicka.Ja jsem delala chvili v Anglii a pak jsem dostala nabidku do Nemecka,tak jsem byla tam,ale skoncila jsem tam kvuli pritelovi,vubec jsme se nevideli,on ma firmu v cechach a nechtel tam jit za mnou,pritom me se tam tak libilo,tak jsem se vratila do cech natrvalo :-)
Článek se načítá
ahoj holky, přidávám se na termín a ráda vidím, že má někdo stejné datum... máme kostel, místo hostiny, šaty, oblek a řešíme cateringovku.... to je nejhorší... barev už jsme přesycení, tak bude smetanovo hnědá - jak nugát :) myslíte, že bude hezké počasí? jak řešíte hudbu?
ahojky,tak koukam,ze toho mas asi nejvice :-)Jsme za tebou docela pozadu.Ja doufakm,ze bude aspon pres 20stupnu,i kdyz 30 by bylo lepsi...Ohledne hudby,mamka mi porad rika,at si zajistime zivou kapelu,ale nakonec bude DJ,ktereho mi zajistila ma svedkyne.
To Andruska19: trošku jsme s tím hýbli, protože okolo mě mají holky víc a to se vdávají později... šaty byly jedny z prvních, co jsem měla na sobě, cítila jsem se v nich krásně a i jak v pyžamu víš - pohodlně.... v dalších salonech už jsem jen přirovnávala a pak se tam vrátila ... stejně jasno mám v oznamku i v prstýnkách.... co mě trochu štve je fakt, že mě ty přípravy nebaví tolik, jak jsem očekávala... nic není ideální. Nesehnali jsme ideální místo v okolí Brna v dostupné dálce.... to je asi nejhorší... chtěla jsem nějaký velký vinný sklep pro 80 lidí, ale takový asi neexistuje, budete-li mít tip, budu ráda :) snad bude krásné počasí, aspon 20 stupnu bez deste a hlavne at kvete serik a narciskcy :D a třešně. to je naivita, co ? :-p :-)
Ja v tom zadnou naivitu nevidim,jelikoz me predstavy jsou take asi trochu nerealne,hlavne miluju barvicky a je pro me utrpeni,kdyz neco kupujeme do cervene barvy,jina mi byla zamitnuta,ze to pry porad nebudu menit,to mi rekl pritel a ja jsem z toho nestastna,protoze to v jedne barve mit nechci.Oznameni uz take mame vybrane a po novem roce si jdu nechat usit saty.Jinak me ty pripavy uz take tolik nebavi a za par tydnu se budu divit,ze nic nestiham.S vinnym sklepem ti bohuzel poradit nemuzu,jelikoz nejsem od Brna,ale muzu se optat,jestli nekdo z kamaradu o necem nevi :-)
Profilova fotka
Holky pridavam e zemuz to taky nejak nebavi.....a hlavne posledni dobu premyslim jestli delam vubec spravne...Vim ze muj pritel bude jedou skvely otec i manzel ale z jeho matky ma takove deprese ze bych se nejradsi zbalila autekla...Uz fakt nevim co mam delat....I ted kdyz Vam to pisu tk sem brecet chce...achjooo...a pritom ho taaaak miluju.... :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Ahojky :-) Me dnes vytahla kamaradka na zkouseni satu,pritel ji pozadal o ruku,tak byla tak nadsena u toho zkouseni,az jsem si v duchu rikala,ze ji to za mesic prestane bavit.Smisku,mam to same,porad vaham,jsme s pritelem od sebe spousty let a na svuj vek vypada velmi dobre,ale uz jednou odesel od manzelky kvuli mladsi a ja mam strach,aby to neudelal znovu.Posledni dobou je jako vymeneny,porad se o neco stara,dokonce i sam spoustu veci naplanoval mezitim,co jsem byla u rodicu.No nevim,nevim,jestli treba nema spatne svedomi :-( ;-(
Profilova fotka
Ja pritelem nepochybuju,ale moji rodice se k nemu chovaji jako k synovi ale ja jsem tady ta cizi ta zla a ta spatna a to mi strasne lame srdce...Treba chce byt jen lepsi manzel nez v tom predchozim manzelstvi
Budu pevne doufam,ze se vztah tve tchyne k tobe zlepsi.Dneska mi ta kamaradka rikala,ze chudinka ma problem s celou rodinou od pritele,ze ji nemuzou ani vystat a ze odmitli jit na svatbu,tak se to snad i u ni urovna
Profilova fotka
Jo ona uz taky rikala ze nepujde...Ja jsem rekla jasne ze mi to je uz uplne jedo kdo tam je a kdo neni,beru to tak ze to je svatba moje a Honzy a ne jejich ikdyz to zni zle ale i pritel rikal ze nam to vubec vadit nebude kdyz tam ona nedojde...Nejhorsi je ze ja i s tchyni pracuji....Zitra jdeme do prace...a jak me se nechce..Kamaradce rekni ze dulezite je co si mysli on a jestli si ji chce vzit tak si ji vezme i bez ohledu na to co rikaji ostatni....je to tezke ale je to tak...
ono ji to urcite prejde,preci si to nenecha ujit,kdyz se ji bude zenit syn,ono se ji to rozlozi v hlave...
Profilova fotka
To me uz je jedno...Uz me tolikrat ublizila a urazila ze uz mi to je jedno...Nejdulezitejsi je ze on stoji pri me a miluje me...Ted tu byl nechtela jsem aby si cetl co si piseme...tak uz se tak divne dival..hhh...boji se ze si tady na nej stezuju...bobecek muj...
Profilova fotka
andrusko jsem rada ze te tady mam...pritelovi nemuzu rict vsechno vis jak to je....a tady nikoho nemam a nez se mi nekdo ozve z kamaradek tak to trva vecne....diky
:-) :-) Me se tady pokousel znasilnit muj pejsek,asi mu musim najit nejakou nevestu :-D .Presne tak,hlavni je,ze jste spolu vy dva stastni a nikoho tretiho k tomu nepotrebujete.A ty jeji urazky si neber k srdci,jednou se ji to vrati a pak bude prosit
Profilova fotka
to jsem rikala taky...i Honza rikal aby jednou nebrecela ze se nejak chovala...a co dite???Planujete po svatbe????
Ja mam obdobi tak dvakrat do roka,ze bych chtela miminko,ale kdyz to vidim u segry,ktera ty deti ma uz dve,tak se bojim,ze bych to nezvladla,ale urcite bych casem chtela a co ty?
Profilova fotka
Ja bych klidne chtela hned i tri..ale pritel je strasne zodpovedny a prvni chce na setrit na poradne bydleni ( jestli se nam zadari postavit domek to nikdo nevi ale snad jo) aspon nasetrit na nejaky hezky byt aby jsme v cechach mely kde byt kdyby jsme se vracely....jsem za to rada ale vis jak mit to mimi....dneska v noci se mi zdal sen ze jedu do porodnice....ja mam casto takove sny...Mozna uz mi tikaji hodiny...chacha
Taky to pritelovi rikam,ze uz by bylo na case,ale pockam do kvetna,nechavam si saty sit na miru,takze bych nerada do nich pribrala a pak uz se asi branit nebudu,je to takovy smutny pred tema vanocema,ze kdyby tady bylo aspon detatko,clovek by se na to vic tesil.ale na druhou stranu mi dnes syn meho pritele rekl,ze chce byt na stedry den u nas,tak jsem byla docela potesena
Profilova fotka
@andruska19 jeeeee....aspon nekdo bude mit hezke Vanoce...Ja mam celkem jeste ze 4 roky cas a uprime ted byt tehotna tak by me to stvalo protoze mit u prdele tchyni a jeste k tomu neoblect ty krasne saty....To by me ranilo...hhhh...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?