21.5.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,najde se zde nevěsta se stejným datumem?
Profilova fotka
a co presne delas???
Ja delam provozni+barmanku
Profilova fotka
Ja delam pokojskou tadyy na jednom hotelu...je to fajn prace ale obcas hodne tezka a jsem nkdy rada ze se doplazim domu a lehnu...nevim jak bych to delala s ditetem:-(
Tak pritel je majitel toho baru,takze jsme se domluvili,ze az bude mimco,tak budu doma nez prestanu kojit a pak bude doma on
Profilova fotka
Tak tady to je tak ze se po pul roce musis vratit do prace kdyz se nevratis pak prichazis o nejake penize:-( ale muzes delat treba jen vikendy nebo dva dny v tydnu..jak to tobe vyhovuje...
Tak tam je to teda pekne prisny :-)Tady muzes byt doma 2 nebo 3 roky,ale to bych asi nevydrzela byt doma,staci mi byt doma tyden kdyz jsem nemocna a uz bych sla do prace
Profilova fotka
a me by se to libilo byt doma s miminkem dva tri roky...Vesele Vanoce:-)))
Take preji vesela vanoce a spoustu darku pod stromecek :-) ja jsem dnes dnes rikala memu drahemu,ze bych byla pristi rok u stromku aspon s mimcem v brisku a ani neprotestoval
Profilova fotka
tak to je krasne to ti preju...Ten muj my zase slibil ze by jsme pristi rok mohly byt v cr na Vanoce..Tak snad to vyjde.. x-)
urcite ti je smutno,takhle o Vanocich,vid?
Profilova fotka
@andruska19 jo vcera to bylo drsne to se me chtelo brcet..dneska se snazim na to nemyslet a delat porad neco...Prvni rok mi smutno nejak nebylo to jsem tu byla jen na ty vanocni prazdniny minuly to celkem slo letos je to horsi ani ne pred mesicem jsem z cech odjela a byla jsem tam tri tydny to jsem si na ne tak zvykla ze prvni tyden jsem se chtela zbalit a vratit se...ale uz to je ok..Kdyby nebyl Honza takovy jaky je uz bych tu nebyla..
Me je po rodine take smutno a to jsem jen 130km od nich,ale uz se nemuzu dockat,az je uvidim a az jim dam darecky.Take jsem jedny vanoce travila v zahrabici a hrala jsem si na strasnou hrdinku a pak jsem celou noc probrecela.
Článek se načítá
Profilova fotka
hhh...Jo to tak vetsinou byva...Tady ja nejsem doma a asi nikdy nebudu...Posledni dobou se tady moc necitim...a jak jste prozily Vanoce???
Tak nějak jsme to zvládly,přítel je celé prospal,tak jsem alespoň všechen nepořádek,co tu byl po štědrém dnu uklidila,zaparkovala jsem u televize a koukala na pohádky a jak jste si to užili vy?
Profilova fotka
asi taky nejak tak...hlavne pohadky a nic nedelani...Ale celkem uz nuda..pak jsme doma nasly clovece nezlob se tak jsme hraly a hraly a hraly....hhh...Vetsinou jsem prohrala...
jeee,clovece nezlob se jsem nehrala ani nepamatuju,pritele nenalakam ani na karty :-|
Profilova fotka
no ono to je spise clovece napij se ale my nepijeme,tak to hrajeme jen tak...je to sranda :-D :-D :-D :-D s tema kartama a je to i delsi jak clovece nezlob se...a prisla jsem na to ze pritel umi paradne podvdet ( jen ve hre ) :-D :-D :-D :-D
tak to mas stesti,ze jen ve hre :-D Ja bych si tak zahrala nejakou spolecenskou hru,ale doma muzu hrat tak akorat na babu s pejskama :-) Clovece napij se,jsem hrala jednou v zivote a mohu rict,ze i zaroven naposledy :-D
ahoj holky, nestíhám to tu číst :) ale vypadá to, že se máte dobře. přeji vám co nejhezčí vstup do našeho krásného roku :) já už se nikdy nevdávám... :) hudba, to je to, co teď řeším a celková cena se nám šplhá do nepěkných sfér.... tak už radši myslím na svatební cestu a říkám, ať už je to tady....
ahojky,o cene radeji mlcim,myslela jsem si,kdyz si pronajmu sal.kam veskery alkohol nakoupime,nebo kdyz si spoustu veci vyrobim sama doma,ze usetrim,ale prijde mi,ze kdybych si to nechala udelat od profiku,tak bych na tom byla lepe,jelikoz se mi to jednou nelibi,tak to vezmu a vyhodim a delam znova.Oznameni jsme chteli objednat,ale ja rekla,ze ho udelam,jenze jsem jich udelala malo,ale nenechala jsem si kopii v pc,takze jsem musela znova delat vsechny,takze znova nakup papiru,lepidla,obalek,barvy do tiskarny a za tu cenu,bych mela nejake hezke od firmy :-)
Profilova fotka
Tak stastny novy rok holky ;-) ja o cene jeste moc nevim..Hodne veci nam teprve pribyde az budu v cr...Chtela jsem sem neco napsat ale uplne jsem na to zapomela...nejak mi to ted vypadlo z hlavy...hhhh
Děvčata přeji vám krásný Nový rok :) cena se nám stále násobí, nejlepší kapela už je zamluvena :( foto drahé... zatím stále samé horší zprávy :-(
jo a Andruško, jsi šikovná!!! oznámení sama a takhle dopředu? Smekám!
Profilova fotka
Ahojky holky, také přeji vše nej, nej do Nového roku, který pro nás bude i plný změn. Přeci se jen staneme vdanými ženami :-D Také se stále rychleji blížíme ke stropu našeho rozpočtu, ta pořád přemýšlím, co změnit a ušetřit, abychom ho nepřesáhli a když, tak jen o malinko. Ale hlavně, abychom to všechny zvládly a byly v tento náš den D spokojené.
Profilova fotka
ahoj holky tak uz se me to krati a za mesic letim do cr dodelat ridicak tak snad to zvladnu...Jinak jak jste s cim kdo postoupily???Ja jsem nasla super internetovou stranku sice americkou ale dost dobrou,objednala jsem si z tama botky korunku a bolerko tak uvidim jak to bude vypadat ...uz se nemuzu dockat az to prijde... http://www.lightinthebox.com/wholesal... to je ta stranka..klidne mrknete,maji tam i bohaty vyber svatebnich satuuuu
Diskuse pokračuje po 2 měsících
ahoj holky, brzy je to tu, jak se tesite? 8-)
Tak holky, ono se to vážně začalo nějak rychle blížit :-) Už panikaříte? Já trochu joo
no, já už z toho začínám být taky lehce nervní :-)
toz holky,co mate vsechno zarizene,me prijde,ze u nas nic.-)))
Profilova fotka
Tak se nám to počasí má od příštího týdne kazit, ach jo :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?