14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
to je bezva, že dobrý!!! Já hlásím 100% úspěšnost x-) x-) x-)
Profilova fotka
no tak gratulko...a to už máš po škole, nebo nee??
jednu jsem si nechala na září...
Profilova fotka
jo ták...a cože nespíš, když máš klid :-D
já si to užívám :-D
Profilova fotka
tak to jo :-D Tak si to jen užívej, to neučení se. A plánujete dovču na léto??
No to bude záležet, jestli nastoupim do práce, nebo ne...Když ne, tak mi nikde dovču nedaj a pojedeme do paďous...Tak bychom jeli třeba až v listopadu...
Profilova fotka
No nééé, kdopak nám to tady bude pracovat? A sem se nepochlubíš, jo? A copak tam budeš dělat, ty naše úředničko :-D Já už mám průkajdu i fotečku a snažím se přesvědčit manžu k tomu, abychom se nechali překvapit, co to bude :-N
budu přiznávat důchody :-D :-D :-D já bych se asi také nechala překvapit, ale jsem strašně zvědavá ženská, tak nevím, jestli bych to vydržela :-)
Profilova fotka
Tak to budeš mít fajn :-) A to v Praze nebo tam někde poblíž vás? Tak to je dobře, žes našla práci takhle rychle, tak hlavně, aby se ti tam líbilo a vydržela jsi tam :-N
Je to přímo na Smíchově :-) což je pro mě nejideálnější místo...
Profilova fotka
ááá, nová fotečka :-D Tak to máš dobrý místo, z domova akorát :-) Já byla včera na Sexu ve městě a je to super film, doporučuju :-D
Článek se načítá
jo to by mě zajímalo, kdy já se dostanu do kina :-N :-D :-D Jak Ti je?
Profilova fotka
No já tam taky hodně dlouho nebyla, tak jsem byla ráda, že jsem se tam dostala :-) Jsem dostala lístky od kamarádky zadáčo, je někde vyhrála a nedostala se do Prahy...byly navíc časově omezený :-) Jinak se mi tam taky moc nechce, páč v Praze je to fakt drahý... Jinak mně je dobře, na to že jsem v 9. týdnu, tak zatím žádné nevolnosti mi moc netrápí...uff...tak kéž už by nepřišly...
Tak snad nepřijdou :-) Já mám dnes poslední volný den a od zítra hurá do práce a ještě dalších 43 let :-N
Profilova fotka
Čau Anet, jak se líbí v práci?? Snad dobrý...:-)
Ahoj Soni, zatím to jde...teprve se pomalu zaučuju, ještě čekám na nějaké heslo, abych mohla pracovat v těch programech, tak to neni tak rychlý, no jinak se i trochu bojim, jestli se to naučim :-N ale přijde mi, že tam nikdo nic neřeší a lidi tam couraj pořád po chodbách a kantýnách :-N tak mi tam snad ani nikdo nemůže vynadat :-D
Profilova fotka
Anet, to jo, ty úřady jsou všude stejné :-) Když někam jdu na úřad, nebo za kámoškou, která tam dělá, tak to akorát vidím, jak každej courá po chodbě a to je samý: Ahoj, jak se máš. A co nového? A kdesi cosi :-D :-D Ale tak chce to čas a uvidíš, že se nudit nebudeš :-)
Už se nenudím, už pěkně makám a je to dobře, alespoň to rychleji utíká :-)
Profilova fotka
Tak to máš super, tak hlavně ať se ti tam líbí a vydržíš tam :-) Tak my už máme 4,28 cm, no možná těch mm už zase víc :-D A máme nohy, ruce, i obličejík jsme viděli :-)
No tak to je bezva!!! Jaké bylo výročí? Já nějak nemůžu uvěřit jak to letí |-|
Profilova fotka
letí to hrozně moc....ani jsme to nijak neslavili, jsme byli v práci...
to je naprd...No já taky přijela až v pět z práce :-( škoda že to nebylo v neděli, ale ono bylo v neděli stejně hnusně tak je to jedno...Myslela jsem, že od pondělka jsi doma? :-N
Profilova fotka
od pondělka už zase chodím do práce :-D
Ahááááá...A nechtělo by se Ti být spíš doma, co? :-)
Profilova fotka
to víš, že jo...ale cítím se celkem dobře, tak proč ne...pořád lepší prachy z práce než z nemocenský..pokud nebudou problémy, tak tam budu do konce září s tím, že do toho konce září si ještě vyberu dovču a od října bych byla jako doma...
Já jsem říkala, že bych byla taky v práci co by to šlo...Klidně do osmého měsíce, pokud bych byla v poho :-)
Profilova fotka
doma mi bylo hej, jen je blbý vydržet v tý práci dvanáct hodin a nemoci si jít zdřímnout :-( Plno holek se mi divilo, že ještě jdu do práce, ale tak já ještě chtěla no...
No ta dvanáctka je blbá, to je fakt :-N
Profilova fotka
ale dá se to, se člověk musí nějak zabavit, když už moc nemůže ani na ten net :-| Tak si hraju solitaire, čtu si atd :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?