14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
sonisek já jsem průběžně nakukovala, ale nepřispívala ;-) který fotky myslíš? =-)
Profilova fotka
Jak jsi prve vyhrala, tak jsi pak neco fotila, ne? =-) ;-)
jo vlastně, xman :-) no jo, mám ty fotky ráda, ikdyž někomu můžou připadat troch moc "vostrý" :-D ;-)
Profilova fotka
taková drsňačka ;-) A co jinak děláš teď? Pracuješ?
jojo, pracuju jako asistentka/recepční v jedné firmě, docela příjemný :-) jinak se poohlížíme po vlastním bytečku a začátkem příštího roku se chceme začít snažit o potomka :-) jak vy se máte?
Profilova fotka
tak my dobry, vlastni byt jsme koupili chvili po svatbe, takze od listopadu bydlime kousek za Prahou a HA jsem vysadila v breznu, tak uvidime, jak dlouho budem cekat ;-)
No konečně se to tu rozjíždí :-N po roce :-N
tak zkuste deucatku napsat IP... :-| Třeba něco není v pořádku =-)
nysek Taky jsem si říkala, že je to volaké čudné :-.
tak já jsem odsud taky párkrát zmizela, ale pak mi to zas chybělo, tak jsem vše zase nahodila :-D :-D :-D takže snad to vážné nebude.... |-|
Já jsem teda akorát smázla album, protože nemám zájem, aby mě pipiny z mýho okolí šmírovaly a komentovaly ]-(
jaký pipiny zas?
Článek se načítá
Hmmmmmmmmm, tak co třeba bývalý spolužačky? Když jsem se pak dověděla, jak mě provařovaly, divím se, že jsem neměla plnou pusu aftů :-D
A jak, co se dělo???? Hele to mě zajímá. Kozo koukej vyprávět, sto let si tu nebyla a sakra si mi chyběla! A já se teď vážně musím učit :-( ach jo. Ať už to je za mnou...
Já už se učit nemusííííííííííím 8-) Neboj, teď si to odbudeš a máš pokoj ;-) No prostě probíraly, proč jsem se vdávala tak mladá, jestli jsme manžela uhnala :-D a tak :-.
aha..No Ty ses učila loni, tak si teď měníme role :-(
Profilova fotka
Ahoj holky moje já mám nějaké zdravotní problémy,takže nic veselého :-( trávím hodně času na koníkovi,ale když si čtu naše příspěvky před svatbou :-D
Profilova fotka
ahoj lavazzzo, já tě občas zahlídnu na koníkovi ;-) Ale nevim o co přesně jde. Tak snad bude vše v pořádku :-) Já už se neučím od r. 2003 a vůbec mi to nechybí :-D :-D I když teda jako v práci apod. se člověk učí pořád...ale nemusím se drtit ty bláznivý věci do školy :-D
Holky já Vám ale tááák moc závidím, že se nemusíte učit!!! Já jsem taková kráva, že jsem do toho lezla!!! A ještě jsem si podala přihlášku na pokračování :-N fakt si jako nadávám a to mě čeká ještě měsíc šrocení...
lavaz: snad nic vážného?! =-)
Soňule je asi těhotná a nic nekvákne??????????????????????????????????????????????????????????????! :-N :-o
Profilova fotka
ahoj Anet, a jak jsi na to přišla :-D :-D :-D No asi už to tak bude no :-N :-N Ale k doktoru jdu až 9.6.
No tak předběžně moc moc moc gratuluji a koukej mě informovat!!! :-)
Profilova fotka
díky :-) To víš, že tě budu informovat :-)
no jen aby ;-)
Profilova fotka
ahoj Anet, kdy ty děláš státnice?? Už jako příští týden?? Tak to teda držím palce a doufám, že pak dáš vědět :-D
Jeden předmět mám 3., jeden 5. a jeden + obhajobu 6. no a poslední jsem si nechala na září :-N a vůbec nic neumim :-( ;-( ;-( radši bych měla příjemnější radosti, jako Ty :-)
Profilova fotka
neboj, zachvilku to budeš mít za sebou a pak se můžete snažit :-D Tak přece ty roky nehodíš za hlavu...je to sice na palici to učení, ale už to máš za pár...mně to nebavilo na střední, ještě kdybych se měla drtit na vejšce :-D
mě to taky nebaví, tak já se vůbec divím, že na ty školy pořád lezu...No už aby bylo 7.6., to už bude alespoň nějaká jistota ale hlavně budu vědět, že do září budu mít klid a minimálně měsíc se na učení ani nepodívám |-|
Profilova fotka
Tak hlásím první kontrolu u dr., zatím bez UTZ, ale dobrý :-) Mám 14 dní neschopenku, tak se pak dál uvidí...:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?