14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Profilova fotka
Ten můj předchozí mě po třech letech nechal, kvůli tomu, že jsem tři roky byla stejná a nesnažila se nic zhubnout. Jsem ho poslala pěkně do prdele :-D Teď má nějakou vychrtlou bloncku. Fakt jsem nevěřila vlastním uším, ale i tací jsou :-( Ale naštěstí jsem potkala svého úžasného manžílka, který mě má rád za to jaká jsem a ně jak vypadam :-D
Profilova fotka
Nysku, vždyť vypadáš normálně :-D :-D A tys měla taky nějaký problémy, jo? :-x
neslyšela jsem tohle v nějakém filmu? :-D no manžílek si mě našel právě v tom mém hubeném období :-D ale spíš si ze mě utahuje a je rád, že jsem zdravá. Občas mě taky donutí k nějakému tomu sportu :-D Tak hned jak se vrátím z dovolené, začnu jíst zdravě a míň, slibuju :-D
Profilova fotka
Jo, a abych nezapomněla, tak ta předchozí mého manžílka se jmenovala taky Aneta :-| Ale už mi to jméno tolik nevadí, jako na začátku 8-)
Možná bysme mohly založit téma ex-přítelkyně, to by se mohlo ujmout :-D
Profilova fotka
No to snad ani radši nee :-N Manžílek, když nemá co dělat, tak se sem kouká do diskuzí a pak třeba za dva dny se zeptá, co jsem to tam psala, že se dočetl to a to, atd. Tak mu řikám, že sem nemá chodit, že to není pro chlapy :-D :-D
Profilova fotka
jééé, mi jeden Ital přinesl peach z Italy :-D :-D Prej si je mám wash :-D
:-D no já jsem dost bojovala s jednou ex-přítelskyní mého manžílka, protože se kamarádila s mou švagrovou...nakonec jsme se docela i spřátelily... :-N
Profilova fotka
No to já bych se s ní asi nemohla přátelit :-( Tuhle po ICQ manžílkovi přála ke svatbě, tak jsem skoro začala žárlit :-| A pak jsem si řekla, proč by mu nemohla popřát...
Profilova fotka
Tak jsem včera přišla z práce a nádobí bylo umyto, tak jsem Miláčka náležitě odměnila :-D Dneska jsem zase doma já a manžílek v práci, tak jsem dopoledne uklízela já a teď se vydám na brusličky, asi do Stromovky :-D Jsem už dlouho nebyla, se mi v těch vedrech ani nechtělo :-( Jestlipak Anetka sehnala plavečky? :-N
Profilova fotka
Tak jsem se dnes dozvěděla super novinku, že svědkyně konečně otěhotněla :-D Prášky už vysadila v lednu, tak se jim konečně zadařilo. Tak by to ještě chtělo svatbičku :-N Jen chudák pořád bleje :-(
pffff, my jsme dneska konečně uklidili náš pokoj-hlavně ty kupy oblečení, co se nám válely po zemi :-x :-D a taky jsem utřela prach a vysála 8-) :-D soni, gratulace svědkyni ;-) budeš teta 8-) ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
taková vzdálená tetka :-D A to té svědkyně sestra porodila 20.7., tak budou mít miminek. Však u nás doma je to taky tak. Malýmu od bráchy bude v listopadu rok a ségře se malá narodí v říjnu :-D Uklízet oblečení mě nebaví. My ho máme po křeslech roztahaný, na zemi to nemám ráda :-N
Ahojky holky...Plavečky jsem nesehnala a rozhodla jsem se to odchodit jen ve dvou :-) Doma nám uhodil blesk do antény a nejde nám internet. Dneska budu podávat výpověď tak na mě myslete :-N
anetko-držím pěsti! to zvládneš! 8-) 8-) 8-)
už to mám za sebou a naštěstí v pohodě. Já jsem si tak oddechla a na dovču můžu s čistou hlavou x-)
Profilova fotka
Anet, tak vidíš, že to dobře dopadlo :-D A tak tam budeš jen do konce září? Týý jo, dovča se ti už blíží, viď? Bych byla natěšená jak něco :-D My jsme zase doma a dělám akorát obídek a pak asi zajdem někam po nákupech :-N
No až do konce října, pač mám dvouměsíční výpovědní lhůtu...Dovča se blíží a ani mi to nepřijde. S kolegyní jsme se nějak špatně domluvily, ona myslela, že si vyměníme minulý čtvrtek za tuhle středu a já myslela čtvrtek za čtvrtek. Tak jsme se tu dnes sešly dvě :-N ještě že ustoupila a nechala mě tu, protože chci zítra ještě mamce popřát k svátku než odjedem (měla ho už před 14 dny :-N ) a budu balit...A dneska se musím večer stavit u švagrovky pro cestovní tašku, protože já mám jen jednu...
Profilova fotka
Tak jsem byla dneska v bance a už mám novou kartu, na nové jméno, tak už mám snad všechno vyměněné :-D Anet, kolik povezeš tašek :-D :-D Já vždycky si toho zabalím a pak půlku ani nepoužiju :-N
Já jenom dvě velké cestovní :-D dneska jsem si koupila čtyři tílka, tak mám radost...Tak dneska konečně budeme balit. To jsem na to zvědavá. Včera jsem u švagrový seděla do půlnoci a on byl manžel stejně někde v hospodě koukat na fotbal :-p
Holky tak co je s Váma, už ani vy dvě sem nebudete psát? :-(
já už jsem tu :-) teďka uklízím (ach jo 8-( ), odpo jedu do Brna a večer zapařit s holkama 8-) jdou teda s náma chvíli posedět i dva chlapi - my husband a kamarád Honzík, co s náma byl na Vranově (jak jsem psala, že je divný, když s náma jede kamarád a kámoška, co oba s nikým nechodí, jestli to nebude vypadat, že je dohazujeme...) a nějak se mi zdá, že by to MOŽNÁ mohli dát dohromady :-. :-. :-. ale zdání může klamat ]-( holky dneska byl jarek na kontrole po slepáku (v pondělí už pocapká do práce, respektive na 4 měsíční kurz angliny ;-) )
To je dobře, konec lenošení, viď? :-D Já dneska ještě budu žehlit, protože jsem včera ještě něco vyprala, teda doufám, že mi to nezmoklo :-N to by bylo na prd a pak už to musím dobalit...Večer kouknu na Obecnou školu, mám ten film ráda...Ach jo, já už se chci válet u moře...
jééé, ty už u toho moře vlastně jednou nohou jsi ;-) 8-) já jsem se včera dívala na fantomase 8-) :-D první dva díly jsem viděla v televizi a troječku jsem měla na komplu. a strašně jsem se smála :-x :-D všichni se strašně diví, že jsem ty filmy ještě neviděla, ale fakt jsem měla premiéru :-. ;-)
já jsem to taky ještě neviděla ;-) , spíš tam u toho moře jsem jen hlavou :-)
mně se chce spááát 8-( |-| když si představím, kdy se dneska dostanu do postele, ježí se mi vlasy ]-(
já bych šla taky spinkat hned. A to když mám volno, tak stejně jsem vzhůru už od šesti :-( jak chodím do práce, tak už neumím ráno spát...
božeee! to je snad spánková epidemie! až jsem se tak nějak (aspoň částečně) probrala, volá mi kemoška, že "nevíííí, jak to stihneee" rozchrápaná jako mimino... brzda dobržděná, má dvě hodiny na to, aby se zkulturnila a ještě jí to nestačí :-D asi ji dneska udusím pizzou ]-(
Chjo, já Ti závidím, taky bych šla někam večer posedět, ale jsem zralá spíš na tu postel...A navíc se těším na tu Obecnou školu :-) V tý práci to vůbec neutíká, to je děs :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se byla odreagovat u našich, taky jsem byla na té gyndě :-( Ale naštěstí vše ok :-D S tím spaním jsem na tom téměř stejně, ráno od šesti, sedmi nespím a večer v devět už usínám u telky :-D nysku, tak už zítra letíte, co? Tak si to tam hlavně užijte, ať se vám tam líbí :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?