14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Ale jakto, že nejsi usměvavá? Holky to je hrozný, jak v tom Řecku hoří, co? Tam, kam jedem mi zatím naštěstí nic nehoří. Včera jsem přijela z práce domů a manžel hned vykukoval z okna a hulákal na mě ať ani nezajíždím, že někam jedeme... Tak jsem počkala v autě a když už jsme vyjeli tak mi řekl že jedeme na houby...Jsem myslela, že se zbláznil...v osm hodin, já v lodičkách...vůbec jsem nechápala, ale zastavil u škarpy a tam bylo asi 20 obrovskejch hřibů...Pak jsem měla chuť na stříček, tak jsme zajeli do hospůdky, tam byl náš svědek, tak jsme aspoň pokecali...a teď už jsem zase v práci, hurá, 6 pracovních dní je skoro za mnou. Tento týden budu mít naděláno 72 hodin...To je šílený.
Profilova fotka
No o tom Řecku píšou všude :-( Je to děsný. Kamarádka byla v červenci na Olympijský riviéře a prý to tam měli dobré, jen ty šílená vedra. Já mám nejradši, když po směně přijdu domů a už nikam nemusím, vždycky mám po těch 12 hodinách toho plný zuby. To jsme jednou šli někam do herny, zahrát si kulečník a bowling, večer po práci, a pomalu jsem tam usínala :-D A včera jak byla u nás ta kamarádka, tak oni akorát se vraceli z toho tunning srazu, jak o tom teď píšou, že tam ten mladík srazil jednoho účastníka. Ta Petra z toho byla docela v šoku. Oni akorát šli kolem a viděli jak tam leží, všude plno krve :-( Viděla to prvně. No já zatím takhle nikoho neviděla a asi by to tam se mnou šlehlo... Venku je tak krásně a musím být zalezlá v práci, chjo :-( Navíc se tu nic moc neděje. Tak si půjdu dát obídek a jako tradičně se na něco půjdu dívat, asi na tu atletiku, tu mám docela ráda :-N
Já jsem teď v práci zkoukla fotky kamaráda, který byl na svatbě jako svědek, taky moc pěkný. Zas na mě padla taková ta nostalgie, že už to mám za sebou a nikdy si to už nezažiju :-( chjo...Bych se vdávala (samozřejmě pořád s Tomem) každý rok :-D Musím říct, že to dneska docela utíká, paráda, ještě 6 a půl hodiny (to zní ale hrozně.) nejhorší je ta nuda v tý práci...Člověk neví co dělat a na beremese moc lidí v neděli taky nechodí :-(
Profilova fotka
Kdy jste si třeba založili alba tady na beremese? Já to předsvatební asi v březnu, nebo tak nějak. Docela koukám, že některé si zakládají alba a to mají svatbu až příští rok v srpnu. To člověk ani neví, co se do té doby může stát...Samozřejmě nechci nic přivolávat, ale...My jsme vlastně začali se vším v únoru, sice to bylo dost brzy, ale aspoň jsme se pak nemuseli za ničím honit, že jsme vše měli připravené. Letos se bere plno lidí. Jedna spolužačka 1.9., další 22.9., jedna se vdávala stejně jak my, prostě pořád někdo :-D Ale zase je to krásný.A i mě občas štve, že to tak rychle uteklo a je po všem. Na beremese v neděli chcípnul pes, ani se nedivím, zvlášť když spousta lidí má volno a nemusí trčet v práci jak my :-( Taky nevím, jak vším se tady zabavit. Jsem si rozladila telku, tak na atletiku koukat nemůžu. No mám tu knížku a asi tři časopisy, tak chvíli dělám to, chvíli to atd.
Profilova fotka
Na houby bych taky šla, ale naši řikaj, že prý nerostou, tak snad někdy začnou. Většinou až tak v září nejvíc rostou, aspoň tam u nás, tak pak budeme moci vyrazit. A copak jste udělali s těma hřibama? :-D
Já nevím, asi se usuší :-) něco jsme zamrazili, něco snědli, teda já už houby nejím :-) Já jsem si album tady na beremese zakládala asi až v červnu, protože jsem se registrovala až v květnu...Houby rostou jako blázen, to mi věř, když jsou i ve škarpě... Já si asi půjdu dát nějaký obídek, nebo já fakt nevím, co mám dělat... :-( Z mých spolužaček z VŠ a SŠ jsem první a asi minimálně rok ještě budu...Spíš i dýl...Jsme do toho praštili brzo, no...:-)
jé a příští pátek to bude rok, co jsme se zasnoubili :-D
Profilova fotka
To holky od nás ze střední poslední dobou se vdávaj docela dost, z 24 holek už 6 jich bude vdaných :-D A už je i 6 dětiček na světě, dvě holky mají po dvou dcerkách :-D Vlastně ty ostatní dvě děti jsou taky holky. No, už se těším na sraz, máme ho 21.9., tak to se tam budou probírat jen děti a svatby a fotky budou kolovat do aleluja :-D Já už jsem jedla, měla jsem krůtí maso s omajdou a rýži, mňamky :-D
no to já na sraz asi fotky nepřitáhnu, vždycky jsme si z toho dělali hroznou srandu a říkali jsme si že snad takhle nikdy nedopadnem :-D , ale teď už jsem k tomu taky dospěla :-D navíc jsem zatím nebyla ani na jednom srazu, protože scházet se s lidma 2 roky po maturitě každej měsíc, když jsem je viděla osm let skoro každý den, to fakt nemusím :-N
Profilova fotka
My máme sraz po pěti letech a některý lidi fakt po pěti letech uvidím :-N Hlavně jsem zvědavá na to, jak dlouho se tam vydrží. Každej se začne vymlouvat a v deset zdrhá domů :-( Tak dneska mám půlku za sebou, tak ještě šest hodin :-( Si asi dám šlofíčka :-D Ráno jsem řekla manžílkovi, že jestli nebude mít co dělat, tak aby umyl nádobí :-D Tak už to vidím, jak v půl devátý odemknu dveře bytu a on si akorát začne napouštět vodu :-D Jako kdybych ho viděla :-D :-D
Já jsem mu už v pátek řekla, aby vyluxoval. Zatím nic, ale slíbil, že dneska už to fakt udělá :-D Já už jen pět hodin :-D Teď jsem si objednala obídek, už se těším...
Profilova fotka
A copak budeš mít dobrého? My byli v pátek pizzerce, u Labutě, to byla dobrota, měla jsem pizzu hawai, tu miluju :-D
Článek se načítá
to mám taky jednu takovou spolužačku, ta si jinou než hawai nedá :-D v Budějkách blízko naší školy dělaj výbornou pizzu, takovou jinou, teda jen čtvrtky, takový obdélníky, tak tam pořád chodíme :-)... Dám si kuřecí kapsu, ale už jí mám tak hodinu objednanou a furt nic :-N
Profilova fotka
Tak to budeš mít dobrůtku. My tu taky máme letáky na dovozy jídel, ale u nich jsem si ještě nic neobjednala. Jako že to je leták a v tom je asi 5 restaurací a z toho si vybereš, znáš to? Jinak větišnou, když tu sebou nic nemám, tak si objednávám z jedné pizzerky tady na Smíchově, maj to taky moooc dobrý.
My máme naštěstí hned u sebe restauraci, ale zase já pořád nevím, co si mám dávat, tak to vždycky konzultuju s přítelem na telefonu-číšníkem :-D Neni to náhodou pizzerie u Tučňáka? Já znám teda jen dovozy vždycky z konkrétní restaurace/pizzerie.
Profilova fotka
od Tučňáků jsem ještě nic neměla, mám na mysli Corleone :-D Jo, a v týdnu tady je kousek od nás otevřená taková drůbeží jídelna, ale tam chodívám už fakt z nouze. Jediný co tam maj dobrý je řízek s kaší, na tom se snad ani nic zkazit nedá...Ale radši si vařím doma a nosím si to s sebou, je to jistější.
No jo, já jsem líná se s tím tahat :-N Corleone je nahoře nad metrem?
Profilova fotka
To ne, to nad metrem mám pocit že je Coloseum. Corleone je u zastávky tramvaje, jakoby naproti metru. Je na rohu myslím s ulicí Na Bělidle, nebo která to tam je. Ale tam je těch restaurací tolik...Nás majitelé občas zvou, na Vánoce, nebo když má někdo narozky, tak jsme byli v Pravěku, nebo v mexické Hombre del Mundo (či jak se to píše :-D ) a nebo taky kousek je dobrá restaurace, Grota, tam teda vaří naprosto výborně, neznám snad lepší :-D
Profilova fotka
Tak koukám, že dálnice D2 je opět bloklá, jako vždy. Ale u Brna. Ty jezdíš po dálnici do Prahy, viď? To musí být taky něco. Ale z Benešova dostat se na dálnici to je taky krizovka, hlavně v neděli navečer, to je tragickej úsek, vlastně ještě než se vjede do Benešova, tak už to bejvávalo zasekaný :-(
Nad tím metrem jsem jednou byla a tam to měli taky výborný. a naproti jakoby Terranově je teda to Corleone, tam někde jsem taky byla a taky dobrý, no je tam toho fakt požehnaně. Ale já bych stejně pořád chodila do KFC na twister :-N
Profilova fotka
Tak se mi ubytovali lidičky, tak jsem aspoň mohla něco dělat :-D Asi si půjdu udělat kafe, abych se trochu probrala. Tak do KFC na Twistera, jo? Tak toho já zrovna moc nemusím :-| To už spíš zajdu do Meka, ale to je fakt vyjímečně. JJ, naproti Terranově, zhruba :-D A tu Al Capone znáš? Je naproti Bílý Labuti, jde se tam jakoby do sklepa. Jako já mám normálně takový chutě, že už se o jídle snad nemůžu bavit :-N
To mi nic neříká :-N To já bych se po tom Twistru mohla utlouct :-D já bych si taky dala kávičku, ale už jsem měla dneska dvě :-N Já už chutě nemám, protože jsem se dobře napapala, spíš mě teď bolí žaludek :-( jak jsem se přejedla...Tak ještě tři hodinky...Hmm, jdu si pro to kafe.
Profilova fotka
já už si taky kafíčko uvařila, tak si ho jdu v klídku vypít :-D Dneska první. Moc ho nepiju, jen většinou když jsem v práci, a to mívám jen jedno. Dělám si to z pytlíčku, 2v1, nejlépe nescafe :-N Teď to ještě docela v práci utíká, ale od šesti se to většinou táák táhne, že si pokaždý myslím, že se těch osmi nedočkám. Ale to si jdu vždycky pustit Step by step a aspoň chvilku to zabere, pak přepsat další směně a tradá domů :-D
Já si dělám od šesti uzávěrku a pak už to uteče. Nejhorší je to tak od těch čtyř do těch šesti... Já jdu na pokec za číšníkem, manžel na něj strašně žárlí ;-) :-N
anetkooo, neflirtuj! :-D já si jdu namalovat, za chvilku máme scuka se svědkyní, dáme si asi stříček 8-) včera byla na svatbě kolegyni z práce, tak jsem zvědavec, jak sejí tam líbilo. jaroslav tu nevěstu potkal v pátek na náměstí a byl vyděšený, že byla oplácaná 8-( atak já nevím, já mám pocit, že mu připadají oplácaný holky od 60kg výš :-D
Já neflirtuju :-D jen se mi s ním prostě dobře kecá, no :-D a co taky mám v tý práci dělat. Tak mi to aspoň rychlejc utíká,no...Ještě 2 hodiny :-D
Profilova fotka
Marti, tak to nevim, co by tvůj manžel říkal, kdyby viděl mě :-D :-D :-N Anet, tak už to máš za pár, tak si užij zbytek neděle a zítřejší volno :-D
Soni co blázníš? Co by říkal Tobě? Vždyť Ty nejsi vůbec oplácaná!!! Spíš já bych měla začít něco dělat :-N Ale co byly doby kdy jsem měla asi 47 kilo a pak jsem z toho byla půl roku nemocná :-( lepší je když je člověk zdravej. Já bych spíš potřebovala pohyb a nejíst večer :-( Jo už se těším, pondělí a úterý volníčko x-) Teď se stavím cestou z práce asi u švagrový, protože potřebujem půjčit ještě jednu cestovní tašku a pak pojedu rovnou spinkat, nějak na mě padá únava...
Profilova fotka
Nejhorší je, že mám toho všude dost a ani se nesnažím něco schazovat. On manžílek měl předchozí přítelkyní bulimičku, tak mi dokonce řekl, respektive zakázal, abych jakkoliv blbla s jídlem. Že chce normální holku :-N No nevim. Tuhle jsem řekla: "Když já jsem tlustá" a on mi odpovědel: "Ale mně to nevadí Miláčku" :-D :-D Tak jsem na něj tak koukla, že se radši uklidil :-D :-D Zase bych řekla, že tolik nejím, spíš se snažím jíst pravidelně. Jen bych měla omezit to sladké, ale nějak to nejde :-| Tak si myslím, že je lepší jíst normálně a být šťastný a spokojený, než si hlídat všechno co s nim a být prudka. To znám takový holky, snaží se koukat na každou kalorii, ale přitom jsou pořád na pěst, pořád nervní jak něco atd. Jsem asi jiná, no :-N
Jojo, taky jsem tenkrát byla hrozně nervní a protivná...Každý v horku nosil tílko a já byla zabalená ve svetru a to bylo fakt hrozný období...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?