14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
Mňam, štrůdlík, taky bych si dala :-D Známí se přece na obřad můžou přijít podívat, to slyším poprvé, že by se to někomu nelíbilo, ale však na ni nedejte, bude to v poho, uvidíš ;-) V práci se mi diví, že ještě nejsem nervózní, ale fakt nejsem. Spíš bych chtěla, aby už ten den byl tu, moc se těším. Ale zatím mi to plně nedochází, že se za 10 dní vdávám.
Profilova fotka
Tak štrůdl je venku, jsou tři malý, tak přijďte :-) No, po tomhle víkendu, co všechno jsme od Marťovo mamky vyslechli, tak se už jen těším až bude po svatbě :-x chjo. Ale doufám, že na svatbě to všechno přejde a až se každý napije, tak bude vše ok :-) To se asi necháme překvapit, každopádně hrůzu z toho trochu mam. To asi každý je nervní před svatbou a vylejvá si to na ostatních.
Jé, sonisku, už běžím na štrůdlík, mňam :-D Taky mám obavy, abychom něco nezapomněli, aby všechno šlo, jak jsme si naplánovali, ale ono to nikdy nevyjde na 100%, ale většinou je jinak něco, co nečekáme a to, čeho se obáváme, dopadne dobře.
Profilova fotka
Co takhle vím od holek, co se vdávaly, tak skoro všechny potvrdily, že jejich mamky se před svatbou pohádaly, většinou při dělání výslužek atd, a pak na svatbě už bylo vše ok. Jak to tak vidím, tak u nás to bude to samé :-( My jsme z vesnice, Martin pochází z menšího města a tam se ta svatba nebere jako na těch vesnicích. Spousta lidí přinese na pečení, pak se to vracívá, pak těm lidem je zvykem dávat koláčky na ochutnání, a pak se chodí dívat na svatbu, některý se třeba přijdou podívat k baráku. Ale já jsem řekla, že do auta budu nastupovat před dveřma a ne před domem, že jestli chtěj, tak ať se přijedou podívat na obřad :-D :-D Oni některý lidi na těch vesnicích jsou fakt děsný, takový Slunce, seno :-D :-D "Ženský, držte si mě!!" :-D :-D :-D
Ahojky holky, Tak jsem v práci ]-( , ale dnes naposled :-D . Taky nechápu že by se nemohli přijít podívat známí na svatbu, mně samozřejmě jich přijde hodně, co nejsou zvaní na hostinu! Hele, ať Tě ta tchýně přestane rozčilovat před tou svatbou!!!Jinak si to s ní my všichni vyřídíme ! ;-) :-D !!! Já taky ještě nejsem nervózní, ale hrozně se bojím, jestli jsme na něco nezapomněli a aby vše klaplo. Když bude pršet 14.večer, tak mi to nevadí, jde mi jen o fotky :-N a teploty kolem 25° bych taky brala... A máš ten štrůdl bez rozinek, že bych taky přišla ? ;-) a nezbyde Ti nic!!! Já tuhle dělala borůvkový koláč, ten miluju! Za chvíli z něj nezbylo vůbec nic :-D Teda já už se těším zítra na zkoušku líčení...a pak na štando...Prosím Vás setkávám se s tím, že nikdo neví, co je štando, je to prostě loučení se svobodou, já nevím, kde jsem to sebrala, prostě se to tak říká, no ;-)
Profilova fotka
jéééé nysku já ti právě chtěla napsat: coje to štando :-D :-D já se zase setkávám stím, že málo kdo ví (nepočítám náš kraj) že se rohový koláče jedí pod stolem :-N
Počkej, to taky nevím ;-) Jinak jedna holčina se k nám provdala asi před dvěmi lety z Chrudimi ;-)
Profilova fotka
no jiný kraj jiný mrav co :))))) jojo unás se to dělá běžně, že se jedí roháky pod stolem abychom se vdali (či oženili :))) Ale tím, že se vdáváš, to je koukám stejně zbytečnéééé :-D :-D Ale je to hezká pověra :)
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem byla včera po 5 měsících na zkoušce šatů,jsou opravdu nádherný a hlavně mi jsou:)Nakonec se budu malovat sama,je to tak lepší.Alespoň pro mě:) v úterý mě bude kadeřnice česat tak snad už něco vymyslí,letí to čím dál tím rychlejc,pak mi bude hrozně líto až bude po :-(
Holky nebojte, určitě na tom nikdo nejste tak špatně jako my...Miláček ještě nemá boty ;-) prý je bude mít v pátek 13. no začínám mít trochu obavu... Lavazzzo, dlouho jsi tu nebyla ?! ;-)
Profilova fotka
lavazzza: taky jsem včera byla po dlouhé době na zkoušce šatiček a znovu jsem si je zamilovala.. není nad skutečnost co :))))
Není nad to změnit šaty 14 dní před svatbou , chi ;-) :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
nysek: jojo jsi odvážnááááá.. já po jiných ani očkem nezavadila.. hi.. znám se :-D :-D
A já jsem byla včera s miláčkem v půjčovně a viděla jsem tam ty krásné s růžovou mašlí kolem pasu x-) ale to už opravdu ne :-) to bych zase musela měnit kytky a výzdobu ;-) , ale byly nádherný...
Profilova fotka
Ahojky,tak jsem dnes byla u kosmetičky na zkoušce a naštěstí sem velmi spokojená :-D Šaty jdu okuknout ve středu a po jiných se taky radši dívat nebudu :-) Mě k radnici taky dojdou známí i lidi z práce se juknout,nic na tom nevidím špatnýho :-D
a kdepak máme dneska andi a arvetku :-) Holky, hlavně pište pořád, aspoň mi to v práci utíká!!!
Profilova fotka
luccatko tak to je fajn, že jsi s kosmetičkou spokojená.. néé vždy se totiž zadaří :(( Já jdu v úterý ke kadeřnici a budu chtít změnu účesu, tak jsem zvědavá co mi na to řekne :-N Ale jsem dobrá.. mám jen jedinou změnu za celé svatební přípravy.. chi.. Nysek by nám mohla vyprávět co :))) jojo taky si tu krátím čas co jsem v práci :-N hi.. kdyby šéfíci věděli =-) 8-) Jsem zvědavá co bude po svatbě :-.
jojo, kdyby viděli ;-) to znám :-D Tak holky poraďte, mám si nechat objednat rajskou nebo zapečený flíčky s uzeným ? :-N
Profilova fotka
jééé já bych si dala oboje :-D :-D miluju rajskou i šunkafleky
a já jsem si objednala špenát :-D rajskou jsem měla v pondělí a šunkofleky už prý nemají ;-)
jééééééééé a já teď dostala první blahopřání ke svatbě!!! z práce x-)
Profilova fotka
špenát je taky dobrý.. budeš silná jak pepek námořník :-D :-D taky už mám doma tři blahopřání :)))))) potěší to :-D Udělala jsem si na ně takovou velkou krabici (oblepila jsem si ji balícím papírem s motivem svatby) a nechám ji u vchodu aby tam každý (ve svatební den) mohl blahopřání hodit :) Taková schránka na přáníčka :)))
Profilova fotka
teda holky, vy mě děláte chutě!!! ... a já tu žmoulám rohlík se salámem a sýrem, protože jsem místo oběda byla na solárku :-N ;-) :-D Ywonn, to je super nápad s tou krabicí ... ;-) :-) Já mám zatím jediné blahopřání, ale doufám, že ještě přibudou. :-) Nevím, jestli je to všude stejný, ale u nás je zvykem, že lidi z vesnice chodí s blahopřáním ráno v den svatby a jako poděkování za blahopřání dostanou pytlíček s cukrovím... Je to u vás stejné?
My budeme roznášet výslužky za týden těm,co bydlí blízko. Těm, co jsou z dálky je dáme až budou odjíždět domů v den svatby. Přání se u nás dává v den svatby a nebo to co přijde poštou po svatbě... Já bych taky potřebovala na solárko :-) ale teď se trochu bojím, protože včera ta kosmetička mi řekla, ať si dávám pozor a mažu se vysokým faktorem, že se mi dělá pigmentová skvrna :-( takže opatrně...
Profilova fotka
nysek: tak ten štrůdlík je s rozinkama. Ale jelikož mám drahého doma, tak z toho asi moc nezbyde :-D U nás se neříká štando, ale rozlučka se svobodou :-) Já už mám doma (u našich) tři blahopřání a tady doma mám jedno. Otevírat to budem až ve svatební den, ale stejně vím, od koho jsou, ale jsem na to stejně zvědavá :-) Jo, a zajímalo by mě, jestli se u vás taky staví "brána" :-) U nás jo a prý nám jí postaví. Vezmou se dva smrčky, navážou se na ně krepáky a mezi to se dá tabulka s nápisem Hodně štěstí novomanželům :-D Tak už se na to těším. A ty krepáky tam mají dávat svobodné holky :-) Znáte tohle někdo?
Profilova fotka
my výslužky taky dáme až všem ve svatební den.. a sousedi nám hodí přání do schránky.. stačí že jim dáme koláčky, cukroví už nedostanou :-N :-D já jdu dnes taky na solárko.. aspon se trošku ohřeju když venku je tak škaredě :(((( Brána se unás nestaví.. to je jako před vchodem?? nebo kde se staví.. to my unás neznámeeee :-D
Profilova fotka
nysek: Myslela jsem si, že je to všude jinak... :-) My taky budeme dávat výslužky ještě po svatbě lidem, kteří byli na hostině. ;-) - Tak to máme stejné. :-D Já na solárko normálně nechodím, to jen teď před svatbou, abych nebyla bledule. :-D Taky se bojím rakoviny kůže, jak čert kříže!!! :-S ;-)
U nás se výslužky dávají ve svatební den hostům, kteří byli na svatbě, když odcházejí nebo odjíždí domů. O bráně mluvil přítel, možná nám ji taky udělají, ale dělá se až po obřadu a ženich musí dát jako výkupné flašku alkoholu.
Já jsem o tom slyšela od holek ze školy, ale u nás se to nedělá. Jen se po cestě z obřadu zatahuje ženich a musí se vykoupit láhvema :-) Tak rozinky nýsek :-p nepapá Holky jste taky ještě v práci? Od kdy máte dovču?
Profilova fotka
sonisek, tak ta brána se u nás taky nedělá. No jo no, jiný kraj, jiný mrav! :-D :-D :-D Ywonn, to oni někteří sousedi tak hodí blahopřání do schánky, ale když pošlou s blahopřáním dítě, tak se právě dává pytlíček s curkovím ;-) Holky, taky se vám už dneska nechce makat? Já už bych jela domů za miláčkem, je po noční, tak spinká. No a o půl 3 jde ke kadeřnici, aby byl příští sobotu fešák. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?