14.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky neplánujete některá svatbu na 14.7.? :-)
nysek Já mám taky nejradši lososa :-D Dneska jsem ještě nekouřila, ale za chvilku jdu k tetě (ona to vlastně není teta :-D , jen jí tak říkám) na kafčo, tak to budou cigaretky jen lítat :-x Přestala jsem loni v dubnu a vydrželo mi to tři měsíce, pak jsem se zase rozjela :-| Někde jsem četla, že se tělo čistí dva roky a my jsme původně plánovali mimko už na příští rok, takže jako v rámci přípravy na těhotenství - STOP kouření ;-)
Profilova fotka
arvetko nebooooj.. až tě skoromanža uvidí, tak se z tebe posadí na zadek a nebude šetřit chválou.. přeci jen to pro ty naše chlapy bude nezvyk :-D Tak by bylo hříšné aby aspon jedním slůvkem nezalichoti!!!! to mě ten můj lichotí.. nějak jsem si ho to naučila :-D :-D Jinak ten můj taky není ještě hotov.. chybí mu vestička (ta snad bude hotová zítra) a pásek ke gatím.. taky na to má hafo času a bude to shánět poslední den před svatbou ]-( :-D
Arvetko, já jsem jednou dokonce slyšela, že to trvá sedm let! Ale to není tak jednoduchý přestat :-( Holky, chtěla jsem se zeptat, proč vlastně zrovna 14.7.2007? My jsme původně chtěli 7.7.,protože se tak brali i naši, ale to bylo beznadějné, tak jsme brali první volný termín. A začíná se mi to datum líbit čím dál tím víc... A doufám, že se tu budeme stýkat i po svatbě, já už jsem si na to tak zvykla!!! ;-) :-D
Profilova fotka
já naštěstí nekouřím, věřím, že to musí být hrozné přestat... držím vám holky palce :)))) jééé proč my 14.. hi.. no páč jsme chtěli 2.6. a pak mi miláček řekl, že je to moc brzy (což jsem nepochopila) no a na našem zámečku se oddává každou sudou sobotu a tak další termí byl červenec a přijatelné bylo právě toho 14.7. Vcelku nám to bylo jedno.. nemáme žádné vazby k tomuto ani jinému datu.. takže asi tak ;)
Profilova fotka
Já si taky nedovedu představit, že se nebudu prohlížet beremese :-) My jsme nechtěli 7.7., tak týden na to je 14. a 14 je moje štastné číslo :-N Navíc neměli v Průhonicích volno... :-)
Chtěli jsme 7. - bylo volno akorát v zámeckém parku a to néé :-p 22.6. - Jarkovy narozky - nám nepovolili, jeto pátek a neoddávají, 28.7. - naše výročí, bohužel na zámku je koncert, takže taky neoddávají :-S a nakonec jsme si řekli, že je to jedno, na datu nezáleží :-) Jen jsem chtěla sudé číslo, mám je radši :-N Takže 14.7. :-)
My máme 14.7.2007 roční výročí našeho seznámení, takže nám toto datum bylo jasné hned a o jiném jsme ani neuvažovali (ani o 7.7.2007).
Profilova fotka
Ahoj holky! ;-) :-) My jsme chtěli 7.7., ale v zámecké kapli v tu dobu neoddávají, protože v zámku probíhá Smetanova Litomyšl, tak jsme se rozhodli hned pro následující datum a vůbec nelitujeme, ba naopak teď jsme moc rádi!!! Navíc č. 14 patří mezi má šťastná čísla! ;-) :-) x-)
Arvetko, konečně jednal rozdílná věc, my máme výročí 26.7. :-D
nysek Páááni, dvoudenní rozdíl :-D A jak dlouho jste spolu?
Letos to budou čtyři roky. Ale je to stejně sranda (rozdíl dva dny-to je docela dobrý :-) )
Nazdárek holky, mi se chtěli brát 21ale nebylo volno ve 12 hodin tak jsme vybrali 14,7 a sem ráda čím dřív tím líp :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky x-)
Profilova fotka
Ahoj andi.. dnes je to tu pěkně zasekané co ]-(
Profilova fotka
To máš pravdu =-) , můžu se tě zeptat, někde jsi psala, že použijete na obřad písničku ze Shreka, nevíš, jak se jmenuje? :-)
Profilova fotka
jojo to máš pravdu.. je to písnička hallelujah.. tu písničku jsme si zamilovali :-D http://www.youtube.com/watch?v=0ctGr5...
Profilova fotka
jééé, moc ti děkuji :-), stahuju si nějaké písničky a už mi dochází fantazie :-D
Čááááu, už jsem taky na příjmu :-) nysek ;-) Ve dvanáct jdu na nehty, konečně, už jsem bez nich pěkně nervní!!! :-|
Profilova fotka
nemáš zač :))) já jdu na nehtíky až ve čtvrtek.. jsem zvědavá co s nima provedeme :))))
Profilova fotka
Já byla poprvé v neděli, na opravu jdu příští čtvrtek, ale holky, nějak si na ně nemůžu zvyknout, drápky jedny :-D Včera jsem si málem u nasazování čoček vypíchla oko :-N
Profilova fotka
já jdu teda taky až příští čtvrtek.. a andičku nebooooj ono si zvykneš.. když si vzpomenu jak já jsem s nima chodila když jsem je měla poprvé.. jak mrzáček bez ručiček :-D
Včera jsem měla zkoušku líčení a jsem z toho rozpačitá :-p Měla jsem fialkové stíny, ale já mám radši přirozené barvy + řasy jsem měla moc slabounce nalíčené, jsem zvyklá na vějířky...Jako vypadalo to hezky, ale nějak jsem se vtom necítila :-| Nějak mám pocit, že sama bych se namalovala nejlíp. Chtěla bych asi jen béžové stíny, do ohybu buď lilkově fialovou nebo čedičově šedou a celé oko orámovat tenounkýma šedýma linkama a samozřejmě smetanovou pod obočí. Co myslíte?
Profilova fotka
ywonnko: to zvládnu, mám na to 10dní :-D :-D :-D arvetko: já jsem absolvovala něco podobného, také jsem se v tom úplně necítila, tak jsem si to doupravila podle sebe, ale pokud ti vyloženě barvičky nesedí, necítíš se v tom, tak si nech na to, na co jsi zvyklá ;-)
Profilova fotka
arvetko, tak to té kosmetičce přesně takto řekni.. měla by ti vyjít vstříc.. to jak popisuješ jak by ses namalovala zní moc pěkně.. určo to s kosmetičkou prober ;-) Taky s kámoškou vymýšlíme různé věci.. od začátku vím, že chci líčení do zlata, takže se tak i přizpůsobujem, tak snad to bude na ten můj den oka :))))
Profilova fotka
Ahojky, tak konečně mám opravený zoubek, tak se aspoň budu moct smát na fotkách :-D :-D Kadeřnici mám na zkoušku a na případné ostříhání domluvenou na pondělí a ve čtvrtek ještě ke kosmetičce. Příští týden bude dost hektický, určitě spousta uklízení, přípravy atd. Ale nezdá se vám, že čím víc se to datum blíží, že tím míň to utíká. Mně než uteče den, to je děs :-) A co příští týden :-) Hlavně aby to počásko vyšlo, kdyby bylo jako je teď (v Praze), tak to by bylo ideální, žádné velké vedro, lehký větřík (ten by být nemusel) a polojasno. Tak se budem asi modlit 8-) 8-)
Ahoj holky, trochu pozdě dnes :-( Já jsem dnes byla na kosmetice a docela se mi protočili panenky, většinou jsem zvyklá platit tak 500 a tentokrát 1000! No co, no nedá se nic dělat, ale zase jsem tam byla 2 hodiny a krásně jsem si odpočinula a odreagovala se :-) Zítra naposled do práce :-( a ve čtvrtek jedu na zkoušku líčení a jsem zvědavá. Mám stahnutý nějaký obrázky, jak bych si to představovala, tak nesmím zapomenout vzít notebook...Dneska jsme byli u nás v hospodě, promítali tam seriál, co u nás natáčeli, a musím udělat reklamu, fakt se mi to líbí :-) jé a miláček tam byl taky x-) Budou to vysílat na konci srpna (asi) jmenuje se to Hraběnky. Martinko, určitě se nech nalíčit tak, jak si to představuješ Ty! Když se v tom nebudeš cítit, tak to bude stát za prd! Andi, neboj na nehtíky si zvykneš a pak si je budeš postupem času nechávat delší a delší :-) Já už je mám děsný, musim nějak ještě ten týden vydržet... Ywonn, vybrali jste si moc pěknou písničku!!! Soni, mně to teda utíká pořád rychle, asi proto, že nemám ani chvilku se nudit, celej den mám nabitej :-( a bude hůř :-) a bojim se, že nám bude pršet...
Dobré ránko holky, Tak jsem koukala na dlouhodobou předpověď počasí a našla jsem 14.7. 20/24, přeháňky...Tak uvidíme jak se to vyvrbí...
Profilova fotka
ahojkyy nevěstyyy :) nysek: téééda.. to jsi nechala pěknou sumičku u té kosmetičky.. no ale pro krásu se musí trpět a to i peněženka co :-N Ale není nad to se nechat rozmazlovat :)))) jujky tak to počásko nic moc.. no ale hlavně aby nehlásili celodenní deště.. to by pak bylo úplně na prd :((((( Mě to teda taky utíká celkem rychle.. taky se moc nezastavím a když jo.. tak si užívám nic nedělání a to mi taky utíká :-D :-N Holky tak jsem včera byla na zkoušce šatiček a já už se chci vdáááááváááát.. už jsem zapomněla jak jsou šatky úžasné.. na fotce to není vůbec ono :)))) Snad mi je do příštího týdne nějaká nevěsta nezničí =-) :-N :-D
Profilova fotka
Tak kdyby na svatbu bylo kolem těch 25 st., tak by to bylo ideální, žádný velký vedro být nemusí, nebo budem spocený jak myši, ale hlavně aby nepršelo. Mráčky taky můžou být, ale takový ty neškodný. A jelikož na pondělí a úterý hlásí skoro 30 st., tak by pak mohly přijít déšť, který by do pátku přestal, a pak může být zase hezky :-) Dneska nějak nemůžu spát, pořád mi vrtá v hlavě tchýně, když prohlásila, že se jí vůbec nelíbí, když jsme jí řekli, že jako na svatbu se přijdou podívat i známý, který nejdou na svatbu a i různí kamarádi, že prý tam nemají co dělat, že to je soukromá věc a proč by se tam měl chodit dívat někdo cizí. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne, protože co vím, tak kamarádů by tam mělo přijít se juknout spousta a určitě na ní koukat nebudou :-p Však je to snad normální, že se na svatby kamarádů jdete podívat a oni se přijdou podívat na vás, no ne?? 8-) Jak jsem nemohla spát, tak peču štrůdl, tak ho jdu radši pohlídat, aby ještě nezčernal :-D :-D
Profilova fotka
sonisek: kéž by to bylo jak říkáš s tím počáskem.. taky nechci aby bylo hic.. ale hlavně at nepršíííííí tééda to je od té tvé tchýně nehezkéé.. mě se taky přijdou podívat na svatbu hafo známých.. a i já sama jsem byla na několika svatbach jen na čumendu... Neboj.. však ono ji to pak bude nakonec jedno ;) téééda.. štrůdlík jo?? nechceš se podělit :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?