Vše na jednom místě, svatba přes celý víkend, máte zkušenost? Doporučte prosím místo(2017)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, vim, že je celkem pozdě, ale sháním místo pro svatbu, "all in one"(před obřadem, obřad, oběd, večer, ubytování) v letošním roce. Poradíte něco ideálně max do hodky a půl od Prahy. Lidí cca 50+17 dětí. Líbilo by se mi nejbližší rodinu tam mít od pátku večera, v sobotu dojezd ostatních, svatba, v neděli odjezd. Napadá Vás něco, kde by nebylo už úplně obsazeno, termínově bychom se přizpůsobili. Nebo něco podobného...? Máte zkušenost? díky moc. L.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@lenkahk dekuju, podivam se na to 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@zuste87 Hejtmánkovice také doporučuji :) Měli jsme tam svatbu minulý týden a všechno krásně klapalo. Mohli jsme i nakombinovat catering, který nám pan Sieratovský doporučil - vlastní plus jejich). Mohli jsme si dovezt vlastní pití...nic nebyl problém. Byl to pro nás suprový den, nebo spíš víkend. V pátek můžete přijet, připravit místo a v neděli v klidu odjet. Klidně bych si to zopakovala znovu ;) Hodně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
@asterochloris jsem rada ze vam to hezky vyslo, my nakonec zvolili Statek Ujezd, cetla jsem same dobre ohlasy, majitele hrozne fajn a prislo nam to nasemu srdci nejbliz 😊
Odpovědět
Kamarádka, měla teď svatbu v Apartmánech krová, krásný komplex přímo pod Troskami. Pán pronajímá ( mimo tedy července a srpna) na víkend celý areál. Hostina byla tedy venku v party stanech, ale bylo krásně , tak to bylo fakt príma. Obřad na louce, je to tam moc pěkné. Majitel navařil guláš, polívku, zajistil pípy a sudy,domluvil drilování prasete a ostatní bylo ve vlastní režii.
Odpovědět
@subrtka Drilování prasete je super! Som si to naživo predstavila :D
Odpovědět
lenkahk asi takto:D
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?