Tipy na svatbu v Praze

Zobraz úvodní příspěvek
Cau damy, Bude nejaka z vas mit svatbicku v Praze ci okoli v roce 2008? Hlaste se sem, at se muzeme tesit spolecne! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hypo a co Pruhonice nebo Libensky zamecek? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pruhodnice obsazeny, vinicni altan taky (tam maji jen ctvrtky) libensky zamecek jsem jeste nezkousela :-)
Odpovědět
Chodovská tvrz, Chvalská tvrz, Troja, Vrtbovská zahrada..
Odpovědět
Profilova fotka
libensky zamek obsazeno, na chodovskou a chvalskou tvrz se nemuzu dovolat tak cekam na mailiky a vrbovska zahrada je draha. V Troji na zamku obrady nedelaji a v botanicke zahrade chteji tak 10.000 a na to nemam
Odpovědět
Profilova fotka
ale skousim to dal, jeste bertramka, dendrologicka zahrada v pruhonicich a jeneralka
Odpovědět
Profilova fotka
hypo. my máme svatbu na Chodovské tvrzi. Zavolej si přímo na matriku Prahy 11, vše kolem svateb na Chodovské tvrzi zařizují oni. paní je tam moc milá. Můžu ti rovnou napsat, že oddávají každý druhý a čtvrtý víkend v měsíci, pátky myslím taky, ale přesně nevím.
Odpovědět
Hypo, zkus hotel Na zámečku v praze 10 záběhlicích - mají zahradu a je to pronájem na celý den za 500,-
Odpovědět
Ještě mě napadli Vyšehrad, tak taky oddávají venku.
Odpovědět
Profilova fotka
elpa- fakt? ja bydlim v petrovicich tak to je kousicek :-) pozeptam se jinak uz schanim i tel na tu chodovskou tvrz, tam mi nejdriv vadili ty panelaky ale budu rada kdyz do leta neco sezenu :-) jeste mi nekdo rikal ze je v uhrinevsi taky nejaky zamecek nebo co tak jdu na net zkoumat
Odpovědět
Profilova fotka
Na libeňáku oddávají venku? Zkus ve Vysočanech, tam to mají na radnici i venku a není to tam špatné, ale nevím, kolik si berou
Odpovědět
ptej se na paní Smetanovou, ta to tam má na starosti, s ní jsem já loni všechno domlouvala a byli jsme moc spokojení a jde tam udělat i grilovačka
Odpovědět
Hotely Na Zámečku jsou v Praze dva - jeden v Záběhlicích a jeden v Uhříněvsi, my to měli v Záběhlicích
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vím, že křestní jméno té paní je Eliška, ale příjmení už nevím. ale na praha11.cz na ní kontakt najdeš, já ho měla odtamtud. hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
super dik za tipy
Odpovědět
ahoj Pražandy, hlásím se do klubu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hlasim se do klubu, sice bude svatba v ceskem raji, ale vse budu vybavovat v Praze :)
Odpovědět
tak jsem se těšila, že pokecáme a tady nikdo ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Hypo, jak jsi na tom? V Botanický zahradě se cena odvíjí podle toho, jaký místo si tam přesně vybereš. Platíme sice 5tis., ale zas slevíme na jiných věcech pro nás nedůležitých.
Odpovědět
Hypo, taky jsem mela strach z te Chodovske tvrzi, ze je to hned vedle sidliste, ale byly jsme se tam kouknout a vubec to nevadi, libilo se nam to a tak jsme se hned rozhodli :-) ....jeste 19 dni :-D :-D Neplatis tam vubec nic. Puvodne jsme chteli Pruhonice, ale 6000 za tech 15 min nedame, radsi si nekam vyjedem... A kdy to chces mit? Cerven, spren, ...? Asi kdy bude volno, co? :-) Tak good luck ;-)
Odpovědět
julie123: to mě ty paneláky na Chodovské tvrzi úplně odradily :-( , jinak samotná tvrz je moc krásná. Tak ať se svatba vydaří!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu někdo kdo bude mít také svatbu v Trojském zámku?
Odpovědět
Ahojky momo, ty budes mit svatbu v Trojskem zamku?nemohla bych se te zeptat na par otazek?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se vdávám v září na Staroměstské radnici v Praze. Nemáte někdo typ na nějakou restauraci v okolí? Nejlépe, aby se tam z radnice dalo dojít pěšky.
Odpovědět
Obnovuji diskusi..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se vdávám 2.8.2008:-) letí nám to:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?