Tip na místo vše v jednom - Brno, Slovácko, Zlínsko, Beskydy

Milé dámy, máte tip na místo, kde by bylo možné uspořádat obřad, hostinu a ubytovat hosty? Plánujeme svatbu pro cca 30 lidí na příští léto a hodně míst je již plných, tak zkouším tady, třeba něco méně profláknutého? Líbí se nám horské chaty, roubenky, mlýny, nebo jen pěkný penzion se zahradou, možná i welness hotely, vilky, hlavně v přírodě 🙂. Pěkný design/architekura by byl bonus. V podstatě kdekoliv v rámci Moravy, kromě severu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dle osobní zkušenosti i jako svatební DJ doporučuji U fandy. Na jednom místě najdete úplně kompletní servis.
Odpovědět
Mne se hrozne libila Samsara (Blansko), byla jsem tam na jedne svatbe jako host a bylo to uzasny. Utulne prostory, kolem dokola klid a priroda, venku hriste pro deti, ubytovani na miste, k dispozici virivka... Nakonec jsme ji ale k nasi svatbe nevybrali, protoze nam nevyhovovala kapacita ubytovani, plus jsme se na prvni pohled zamilovali uplne do jineho mista.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám čerstvou zkušenost z Farmy Tasov, kde jsme nedávno hráli s kapelou, a to bylo něco tak malebného... 😍 Plus mají vlastní chov, ekologické zemědělství a po tom jejich jídle se mohl každý utlouct. Je to ale už na Vysočině. Z dalších míst, které máme projeté, můžu doporučit třeba EVC Švýcárna kousek od Brna, tam je i dost velká kapacita míst k přespání. Další moc příjemné místo bylo Penzion Pastuška, ale tam měli celkem plno už v srpnu, když jsem se jich na to ptala. Pak mě napadá třeba Penzion Kůlna v Jedovnicích (ale tam nevím jestli bude dost míst k přespání). Těch nádherných míst je na Moravě docela dost, určitě by mě napadly ještě nějaké další. 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě Dvůr Honětice, Náš Mlýn, EKOfarma sádky Kunovice, resort Valachy, Na Chochole, RS Trnava, pivovar Vraník... 🙂 Některé jsou asi profláklé, ale za zkoušku to stojí.
Odpovědět
Děkuji moc za tipy! Zvlášť mě zaujala farma Tasov, zkusila jsem jim napsat, tak uvidíme 🙂. Na penzion Kůlna jsem také koukala, tam mají už plno, stejně tak Náš Mlýn (škoda, ten vypadá také nádherně), ze Dvora Honětice mi paní psala, že minimum je myslím 80 hostů. Kunovice mají min. odběr za 100tis bez ubytování. To jen pro info, kdyby někdo hledal podobná místa 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
@ter_ez Tak držím palce, ať to klapne a líbí se vám tam stejně, jako nám! 😊
Odpovědět
Profilova fotka
My jsem byli v restauraci Patron, je to spíše pro menší svatbu, ale mají řešení i pro větší svatby. Jsou tam moc milí, vedle mají koníky a mohou se přijet ukázat i na svatbu, ceny mají také příznivé. Ubytovací kapacita 22 hostů.
Odpovědět
Profilova fotka
@ter_ez Držím palce, ať vyberete nějaké krásné místo 🙂. My budeme mít svatbu na farmě Tasov 3.9.2022, akorát se obávám, že místo už nebude 😞. My to rezervovali někdy v srpnu a už jsme měli problém. Třeba ale někdo odřekl a nebo pokud vyloženě nelpíte na sobotě, tak třeba nějaký termín ulovíte 🙂.
Odpovědět
Děkuji, ano, vidím, že jsem začala pozdě, a to jsem si myslela, že zbývá spousta času 🙂 restaurace Patron taky vypadá dobře, vyzkouším!
Odpovědět
Profilova fotka
@ter_ez já na tom byla stejně 🙂 taky mě hodně překvapilo, jak se všechno musí brzo zamlouvat. Tu farmu jsem měli už vyhlídlou dřív a říkali jsme si , že ji aspoň s předstihem rezervujeme 😁 a pán nám řekl, že jedině září - poslední volná sobota. Původně jsme chtěli červen 😁🙈.
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa_lotocka @ter_ez jen k tématu holky - platili jsme stodolu 18.února na září 2022... Byli jsme první, nám dost záleželo na datumu... Tak snad něco ulovite... On se to fakt šíleně rychle rozebírá 🤗
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova no, když jsem právě viděla, jak rychle se to rozebírá, tak jsme neváhali a vzali jsme to září. Bylo to místo, které jsme chtěli a nechtěla jsem kvůli termínu odkládat svatbu o rok, ale chápu, že každej to má jinak 🙂. Kamarádka teď taky hledá místo a podřizují to termínu. Teď už jsem ale zrychlila a máme všechno ostatní zamluvené - vizážistka asi na osmej pokus 😁🙈
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@marketa_lotocka no vy mate vysněné místo, my měli datum 🙈 hlavní je, ze to vyšlo... Vizazistku mám holcinu co mi dělá obočí, vůbec jsem ji nemusela řešit.. Takže upřímně lituju 😓
Odpovědět
My jsme naštěstí s datem (a koneckonců i místem) docela flexibilní, to už bychom to jinak opravdu museli nechat na rok 2023, jak to vidím 😄 řešení ostatních dodavatelů nás teprve čeká, teď hlavně to místo 🙈 kdybyste měly ještě nějaké tipy, sem s nimi 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se ještě líbila Pohoda Nárameč, Žebětínský dvůr a nebo hotel skalní mlýn 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
My se ještě byli podívat ve dvoře v Honěticích a taky to bylo moc hezké a paní příjemná - ale už vidím, že to tu někdo psal 🙂😄 pohodu Nárameč jsme taky zvažovali, případně kamarádka měla zamluvený areál Trnava u Zlína, než to pak kvůli covidu rušili a přesouvali jinam🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Jestli ještě nemáte zkuste kouknout na Hotel Belcredi Brno Líšeň, nás tam čeká svatba příští rok v červnu 🙂
Odpovědět
@ter_ez já s tím začla v červnu a do mailu mi většinou přišla odpověd, že mají volno přes týden, nebo jsem měla hledat dva roky dopředu. 🙃
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?