Svatební místo střešní Čechy

Ahojky , už si nevím moc rady tak mě napadla tato diskuze . Hledáme se snoubencem nějaké krásné svatební místo na letní měsíce na rok 2024. Pro cca 60 lidí má představa by byla nějaká stodola nebo statek,mlýn nebo něco takového aby vše mohlo být na jednom místě . Budu ráda za všelijaké tipy děkuji
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od jituskaa1:

Ahojky , už si nevím moc rady tak mě napadla tato…
@jituskaa1 dobry den, v pripade zajmu o romanticky statek na uplne samote na benesovsku me nevahejte kontaktovat. Nabizime pres 100 ubytovacich kapacit, hodne velkou miru seberealizace a hlavne cely koncept je postaven na jednoduchpsti a budgetove jistote.. pro vic info navstivte nas web, kde je iprehled terminu a kontaktni formular. Budu se tesit na Vasi poptavku ;) s pozdravem Mgr.Lukas Ferenc - Farma Heroutice
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jituskaa1:

Ahojky , už si nevím moc rady tak mě napadla tato…
@jituskaa1 zdravím Jíťo, mě se moc líbilo na Paběnickém mlýně.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od jituskaa1:

Ahojky , už si nevím moc rady tak mě napadla tato…
@jituskaa1 Dobrý den, už jste sehnali místo? Pokud ne, napadá mě Homutův statek , nebo Penzion v Ráji obojí Kokořínsko. Hezký den Vlasta
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od jituskaa1:

Ahojky , už si nevím moc rady tak mě napadla tato…
@jituskaa1 Kdyby byly stodoly obsazené a na hostinu chtělo přijít jen 45 lidí, tak v krásné přírodě je např. Hotel Okoř. Sál v horním patře má kapacitu 45 osob a venku v pergole může být hostina pro 50 lidí a možná i víc lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
mít všechno na jednom místě je skvělá volba. A okolí Benešova je paráda. kromě zmíněných mě napadá ještě statek Všetice
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?