Svatební hostina, ve 22:00 musíme vypnout hudbu

Profilova fotka
Ahojky chci se zeptat na vás názor. Máme takový mensi problém. Podařilose nám najít vysněné místo pro hostinu, je pár metru od našeho bytu, vaří tam lacně a dobře. Je to zastrašena zahrádka v létě plná květin. Je to tam překrásné. Jen je tam jedno minus, po 22cáte hodině se musí vypnout hudba kvůli nocnimu klidu. Můžeme tam pak klidne ještě být ale bez hudby. Jaký mate názor na svatbu která oficialně končí ve 22:00. Ještě hledame jiné misto ale tohle je dokonale :( jsem z toho upne nešťastná
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, neznám lidi od tebe, ale za mě ne...zábava se rozjede a pak jí někdo stopne?podle mě na prd...
Odpovědět
Profilova fotka
Noooo to bude asi blbé :-/ Myslím, že právě kolem té 22 h se to teprve začíná pořádně rozjíždět. A myslím, že tímto by jsi měla tu svatbu dost krátkou :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, no u ná s šli poslední odpadlíci spát až k šesté ráno. A jestli čekáte hodně hostů, určitě budou chtít pařit dlouho. Zkuste najít možnost, kam se večer třeba přesunout. My jsme taky měli hostinu ve skvělé restauraci. A odpoledne jsme se všichni sešli na pronajatém hřišti s boudičkou, kde už fungovala samoobsluha z jídla a pití, které jsme tam navezli...
Odpovědět
Šmarja, je to svatba, snad jen jednou za život a ty chceš sedět od 10 hodin jen tak, bez zábavy? Hledej jinde, nehleď na vzdálenost, v 22h se večerní zábava teprve kvalitně rozjííííždí. :-)
Odpovědět
Podle mě se dá kvalitně bavit i bez hudby, tlachat, hrát hry, může to být o dost příjemnější, než zpocení trsat do rána :-)
Odpovědět
@zabkazelena14 Jenže pokud tam je noční klid od 10:00, tak na ně můžou zavolat policii i kvůli hučení a smíchu u hry.
Odpovědět
Profilova fotka
@zanetinkamaresova Jeste je otazka, jak mas svatbu naplanovanou, protoze u nas to byla mala svatba v rodinnem kruhu, takze jsme ji rozpousteli mezi 22. a 23. hodinou a vsichni byli s tim ok:-) ale pokud chcete mejdan do rana, tak musis hledat jinou alternativu.
Odpovědět
Byla jsem na svatbě, kde se končilo o půlnoci. Byla to taktéž podmínka restaurace a novomanželé to ani delší nechtěli. Byli jsme akorát rozjetí :-) Nu což, tak jsme šli pařit jinam. Jestli je to vaše vysněné místo, tak bych to tam udělala s tím, že se pak případně přesunete jinam. Všichni už budou stejně přecpaní :-) takže stačí nějaká hospoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Právě ze u nás by to nebyl problém hodně lidí z naseho okoli i hostu to berou ok. Mě to taky štve, je to divne ale na druhou stranu obřad máme v 11:00 a k obědu půjdem v 13:00 a pak se už bude tančit a tak, takže by se toho stihlo dost. Ale kazdopadne hledáme dal:-/ jen to misto je prostě dokonale, bojím se ze si budu vyčítat že jsem neudělala svatbu tam jenem kvůli tomu aby se hostí mohli ozirat do rana. :-(
Odpovědět
Děláme malou svatbu, kdy bereme pár přátel do restaurace kam chodíme celý rok. Končit budeme se zavíračkou ve 23:00 a nám to tak vyhovuje :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hledejte jine misto...
Odpovědět
Profilova fotka
@mallorca123 hledáme, ale stejně mě bude mrzet že tam ta svatba nebude, mezi mnou a tou zahradkou přeskočila jiskra. Vím že takové další místo už nenajdu.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj :) ! Vdáváš se jen jednou za život a ten den je hlavně o Tobě a Tvém muži - o vašich pocitech. Takže pokud víš, že to místo má pro Tebe nějaké kouzlo a chceš tam být, tak neváhej. Byla by škoda, kdyby sis to pak vyčítala. Nejsem zastáncem svateb, kde se každý opije, jak dělo a chce juchat do rána - pokud by takhle situace přecejen nastala, vždycky se můžete přesunout jinam a v juchání pokračovat :) Takže při rozhodování nezapomeň - Je to jen váš den a měli byste si ho naplno užít :) Přeji hodně štěstí ♥
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) My měli tento problém také našli jsme super restauraci hned naproti baráku, jenže nám také řekli, že po 22hodině je konec :-| .. Tak jsme přemýšleli a nakonec sehnali jiné a lepší místo :-) Pronajali kulturák - sice dál od domova, ale nikomu tam nebude nic vadit :-) A VŽDYŤ SE VDÁVÁŠ JEDNOU JEDINKRÁT ZA ŽIVOT!! :-p
Odpovědět
Nevím, v jakém městě bydlíš,ale u nás je zas vyhláška, že všechny restaurace, bary, atd se musí ve 12 zavřít. Zkusila bych být Tebou jít přímo na radnici a zeptat se, zda by jsi nedostala vyjímečné povolení - zde se to tak dělá třeba,když je disko:-) ale opravdu nevím,jak to chodí u Vás. Samozřejmě, pokud je schopna restaurace na toto přistoupit. Jinak bych také bohužel hledala jinde. Je jedno, že to místo nebude tak krásné,ale hlavně aby byla zábava a všichni jste si to užili .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zanetinkamaresova přesně jak píše @mejsinka zašla bych si nejprve na městský úřad a pokusila se vyjednat si zvláštní povolení...je to na benevolenci úředníků a za pokus stoprocentně nic nedáš...restaurace by s tím za sebe problém mít neměla, je to pro ně přeci jen kšeft....zkus to a uvidíš...hlavně se rozhodni podle svých pocitů, na nás sudičky nedej...já osobně si to taky nedovedu představit končit naší svatbu v 10, ale na druhou stranu by mi to jako hostu nevadilo :-)
Odpovědět
Ještě jednou, pokud určitě víš, že kdekoliv jinde tě to prostě bude mrzet, že to nebylo tam, tak to tam udělej! Vykašli se na povídačky, že budete akorát rozjetí, že si to nikdo neužije, blablablaaa. Chceš se tím celu dobu užírat, žes to neměla tam, kde si to chtěla? A otravovat si tím celou dobu do svatby a na svatbě, případně zpětně vzdychat co kdyby? Jak to chceš víš jen ty, tak se vykašli na rady davu a udělej si to tak abys měla klid. Vždycky se můžete po 22 někam přesunout, kdyby bylo úplně nejhůř.
Odpovědět
Profilova fotka
My třeba máme venkovní obřad ve 14h, kde pak bude pro všecny příchozí občerstvení poté se přesuneme se svatebními hosty na večeři, kde dorazíme v 18h. Oficiální konec bude ve 21h, ale zůstat můžeme do 22h. A nám to vyhovuje a velmi se na naší netradiční svatbu těšíme... nikdo nás nepřesvědčí o opaku, že je to lepší tak či onak... je to svatba bodle našeho gusta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zanetinkamaresova chápu. Držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
@zanetinkamaresova ja bych teda vysnene misto za zabavu dlouho do noci neobetovala, zvlast kdyz uz ted si rikas, ze te bude mrzet, kdyz tam oslava nebude... Ja nejsem zadny bavici se typ, muj manzel uz ma tohle obdobi za sebou, mame 2 male deti, takze nase svatba oficialne koncila ve 23 hodin (oslava zacala po 14.hodine a obrad byl ve 21 hodin) a nikdo s tim nemel problem. Z hradu jsme odjizdeli asi ve 23:30, po pulnoci jsme dorazili domu a z lidi, ktere jsme na svatbe meli (bylo nas 12), se sli dal bavit jen nasi svedkove. Svatba byla ve ctvrtek vecer, takze zadna hospoda, ani bar nebyly otevrene, tak skoncili na benzince a s obsluhou se bavili az do rana...
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji za vaše názory, každého si važim a moc mi to pomohlo.
Odpovědět
asi bych hledala jinde..my to mame podobne budeme po oede na zahradce a kvuli klidu musime ukoncit hudbu venku ve 22hod ale pak je moznost se presunout do salu a tam budeme pokracovat
Odpovědět
Profilova fotka
Je blbě že ta hospoda které patří zahrádka nemá prostory aby se tam vseci vešli:/
Odpovědět
Udelej to tak, jak ty chces.. ja byla na jedne svatbe, kde si vsichni dali odpoledni caj a rautik a pak se slo domu. Nase svatba bude koncit o pulnoci, po 22h muzeme mit hudbu pustenou uvnitr restaurace ale jenom v takove hlasitosti, aby se nerusil nocni klid, a konec bude ve 24h. Nam to pripada idealni, protoze to tim padem bude klidnejsi vecer, a pro nas je idealni svatba vino na terase a pokec s prateli, nechceme z toho delat velkou kalbu. Nechces se treba zkusit s majitelem domluvit podobne? Podle me stejne vsichni tancovat nebudou, alespon u nas teticky a babicky netancuji, tak starsi cast rodiny si popodiva na terase a mladi muzou jeste tancovat vevnitr. Myslim, ze je to fakt na vas :) .. nikde neni psano, v kolik musi svatba koncit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Jestli chcete mít opravdu svatební hostinu na tomto místě, tak trošku zabojujte :) Zkuste např. oficiální povolení z města. Já kdysi pořádala malý hudební festival v malé vesničce kousek od Zlína a také jsem si to musela povolit - hlavně kvůli příp. stížnostem na hluk. Dále jsem napsala letáčky s upozorněním že festival bude a v jakém čase a že doufám, že lidé budou trpěliví a jeden večer vydrží tento pro ně nezvyklý ruch poslouchat. (abych předešla telefonátům na policii) Zkusila bych i tuto formu. Potom můžete jít za provozovatelem restaurace a ukázat mu povolení a neměl by mít problém. Jde mu pouze o to, aby dodržel zákonem dané - zahrádky v blízkosti obytných prostor pouze do 22.00 kvůli hluku. Opravdu bych zkusila zajít na magistrát. Člověk dokáže vybojovat a získat spoustu věcí a výhod, když je malinko tvořivý :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?