Svatební hostina v Hotelu Kladno. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s oslavou v Hotelu Kladno. Zatím jsme je předběžně kontaktovali a vypadali docela vstřícně. Budeme mít tak do 25 hostů, takže nic velkého, ale chceme, aby to bylo pohodlné a v pohodě. Nemáme nikoho, kdo by tam už slavil nebo jedl. :-) Díky za radu. :-N
Odpovědět
1
4
5
napadlo mne, jestli bychom neměly založit nové téma na diskuzích a ne u tohohle, aby to nebylo zavádějící ? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý nápad...."volná diskuze"?
Odpovědět
Tak to ti ten Wicomt můžu klíďo doporučit. Mají pobočku kousek od Florence, ale je tam fakt milá a ochotná paní. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mají nejaký stránky, mrknu na to.
Odpovědět
Profilova fotka
Kostičko ale víš jak budu vypadat do bílých šatů :-D ,jsem snědý typ,ted nevím,zda to nebyla chyba,navíc se vracíme 10.6 a za necelé 3 týdny svatbička,snad to zvládnem :-D ,v tunisu jsem průjem rozhodně neměla a v Egyptě jsme zatím nebyli,tak uvidíme :-D teodorko a jak se vám líbilo,mě tento hotel strašně moc,i to letovisko a kam vy poletíte na sv.cestu??
Odpovědět
tak jsem tam založila téma Kladno nevěsty 2008 :-D a jdu tam
Odpovědět
Profilova fotka
No to bude krása! Opálená nevěsta ve svatebních šatech.... 8-) Chce to věci zařídit v předstihu, pak nějaký týden pryč nehraje roli...určitě to zvládnete
Odpovědět
Profilova fotka
jdu taky
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko 999 založili jsme nové téma na volné diskuzi -nevěsty kladno 2008 tak nás najdeš tam
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?