Svatba za 120 tisíc

Zdravím všechny nevěsty, chci se zeptat, máte některá nějaké tipy na hezkou svatbu v moderním prostředí abychom se vešli do 120 tisíc, Když budeme mít cca 50 hostů? Je to vůbec možné? Koukala jsem například na Volcano complex .. Uvítám každý nápad či zkušenost, každou radu 🙂
Odpovědět
No my jsme bez prstýnků na 80 pro 25 lidí. A máme to hodně lowcost. Máme jen odpolední obřad + raut, DJ zadarmo a šaty mam za litr 😄 Ale prostě je to strašně věcí které člověk musí koupit. Jediné na čem by se dalo ještě ušetřit je raut a udělat si to vše doma, ale na to já opravdu nemam chuť skákat ještě dva dny předem kolem jídla.
Odpovědět
Ahoj, nám to komplet se vším všudy vychází cca 130-140 tisíc pro 39 lidí a také si nemyslím, že to máme nějak přehnané 🙂 Jen to prostě naskáče...Máme klasika obřad, oběd, večerní raut, rodině platíme ubytování, zařizujeme rozvozy, nějaké ty výslužky do toho, svatebčanům platíme vybraný druh tvrdého alkoholu, kdy nakoupíme nějaké flašky od restaurace a je to hned 😬
Odpovědět
Profilova fotka
My mame zatím cca.120 tisic (ted už možná i více 😬 ) pro 40 osob, z toho bude asi 12 dětí. Nemyslím si že přeháníme, ale zase vím, že by spoustu věcí šlo vyřešit i levněji. Nepojedeme na žádnou svatební cestu, tak si chceme užít ten den co nejvíc to jen pujde.
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží, jestli myslíte 120 tisíc pro místo, nebo na celou svatbu. Na místo (pronájem, pití, jídlo) pro 50 lidí je rozpočet 120 tisíc naprosto v pohodě. Nám bylo řečeno, že máme počítat s cenou 800-1500 Kč/os (dle prestiže místa, výběru jídla atd). Takže při 50 lidech a té vyšší ceně 1500 Kč/os. jste na 75 tisících. Ale pokud to myslíte se vším všudy (šaty, prstýnky, výzdoba...), tak byste musela hodně kouzlit a hledat ty nejlevnější varianty. My máme svatbu pro 22 lidí a jsme na 80 tisících. A to mám taky šaty za tisícovku stejně jako @a_mysakovicova , prstýnky máme extra výhodné, DJ žádný (pustíme si to sami přes bedny), máme hodně výhodného fotografa, výzdoba vlastní výroba, aliexpress, některé věci nám nechala sestra od snoubence z její svatby atd. Jediné, u čeho jsme nešetřili, je právě jídlo a místo hostiny - chceme, ať je to pěkné, v přírodě a dobře si pochutnáme. Takže jen místo nás vychází na 40 tisíc. A to si myslím, že je tady pořád super cena, protože v tom máme zahrnuto plno věcí, část výzdoby, obřad, neomezené pití atd. Měla jsem i dražší nabídky, kdy chtěli 2 tisíce na osobu za jídlo, pití a třeba i pronájem místa za 30 tisíc, což je psycho, to pak jen místo stojí 100 tisíc jen to hvízdne. A taky záleží na vaší představě - věřím, že svatba v kulturáku nebo na vlastní zahradě a s cateringem, který dělá nějaká malá tamější hospůdka, bude vycházet mnohem levněji, než svatba na lukrativním místě s vyhlášenou kuchyní.
Odpovědět
Profilova fotka
Jde to, pokud si dodavatele všeho seženete z řad kamarádů a známých. Pak to cenově vyjde dobře. Nebo hodně hledat alternativy.
Odpovědět
Ahoj máme 70 dospělých, 20 děti a vejdeme se do 100000 s přehledem 🙂
Odpovědět
@kimh Ty vole!!! Jak?
Odpovědět
@a_mysakovicova máme pronajatou sokolovnu 1500, obřad na zahradě u ní 1000, kadernice+kosmetika 3000, fotografka 5000, raut si necháváme dělat 30000, pití 20000, kytky 3000, kapela 7000, dort a 2 druhý sladkého cukrářska 4000 +4 druhý pece mamka. Šaty já 2000, děti 600, muž vše má. Boty jen já 1500. Výzdoba 4000, prstýnky jsme doplaceli 800, v hodnotě 17000 jsme měli zlato, na tom jsme tedy ušetřili hodně. Tak 84000 cca, jsem to teď počítala poprvé 🙂
Odpovědět
Ano, můžete se vejít. Největší položka je pronájem ,jídlo ,pití. Nabízíme svatební místo za skvělý pronájem a vše můžete mít vlastní. Jsme kousek od Prahy. V tom případě se hezky vejdete. Krásný den přeje Vltavěnka
Odpovědět
@kimh Tak to je fakt krasny 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Celé to podle mého názoru stojí a padá s cenou za pronájem místa. Jsou místa za 10 tisíc, ale i za 100 či víc. Takže pokud si najdete nějaké z těch levnějších, kde si budete moct zařídit svůj catering/svoje pití a alkohol a ne platit značné částky za každou sklenku vína, tak se do toho rozpočtu podle mého vejdete. Pokud budete mít dražší místo s jejich občerstvením a pitím, tak těžko.
Odpovědět
Já měla svatbu v TK Kněževsi, podívej se na jejich facebookové stránky .Areál je dost veliky, mají tam i foto z dronu celého objektu. Je to skutečně pěkné místo a poměr cena a kvalita - super. za ty peníze se 100% vejdeš i s úbytkem. My měli 100 lidí a cena mě mile překvapila. Vše bylo perfektní. Vše na jednom místě. všechno nám zařizovali jen květiny jsem chtěla svoje, ale i tuto službu nabízejí, ale můžeš si to i zařídit po svém. Moc jsme si to všichni užili a za sebe mohu jen a jen doporučit. Aneta
Odpovědět
Článek se načítá
My měli svatbu za 114 pro 60 lidí. Orientačně - pronájem sálu 4500 i s energiemi, kostel 3000, oběd a večerní raut pro 60 lidí stál 35000, pivo 2000, víno 4000, tvrdý jsme měli vlastní, nealko asi 2000 (točená Kofola, nějaká limča), dort 3200, koláčky 4000 😠 , hrůza, moje šaty s doplňky a botama 4000, kvádro 6000, ubytko nakonec asi 5000 ( hodně si to zaplatili nakonec sami), prsteny 17000, kapela 13000. Osobně si myslím, že jsme mohli ušetřit za kapelu a ty koláčky. Fotografa jsme měli jako svatební dar. Jo, ještě kytky, asi 4000 za tu moji, pro rodiče a svědkyni, jinak jsem měla kytky ze zahrady. Výzdoba mě vyšla asi na 1000 (nějaký tyl, jmenovky atd.)
Odpovědět
Jo, ještě jsem zapomněla na půjčovné za i ubrusy, to bylo asi 1500, svatební oznámení vyšlo asi taky na 1500 i s poštovným. A ještě nějaké takové ty drobnosti, kde to naskáče.
Odpovědět
Nas bude cca 30 a jen za pripravy a zalohy mame nejakych 70 000. A kdyz jsme to pocitali budem tak na 150 000.
Odpovědět
@kimh krásný 🙂) a odkud jste, jestli se muzu zeptat? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj no tak naše svatba vyšla na 100 tisíc. Bylo nás 44 lidí celkem.. Měli jsme v restauraci 1000 Kč na osobu v tom bylo, jídlo, pití, alkohol, nealko a výzdoba a pronájem vše v ceně.. Prstýnky teda byly nejdražší za 20 tis. Pak moje šaty 5000 a manžel oblek za 1500 komplet. Pak byl DJ 5000 , Kytky 8000 komplet. Fotografka 4000.Obcerstveni před obřadem asi 1000 , koláčky 1000 , oznámení asi 1300 . Kadeřnice celkem asi 2000 + líčení. Pak ještě nějaké drobnosti jo a dort a sladké platila babička. Tak snad jsem na nic nezapomněla 😄myslím že i do těch 120 se vejdete..
Odpovědět
@palfinka od Poděbrad 🙂 Pražské ceny to nejsou 😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?