Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééé holky děkuji jdu na to
Odpovědět
Tak uz zvysili stupen u chripky na petku z sesti stupnu a nejaka francouzke letadlo odmitlo letet do mexika,pilot a posadka a ekvador kdo prileti z mexika,tak je nevypusti z letadla a posilaji zpatky.Pry vsechny zeme maji zahajit nejaky pandemicky plan. Tady porad melou,ze jsou pripraveni,ale jak znam anglicany,tak to zas budou zmatky a zas jim plan selze :-S Tyn,ja cpu vsude dve velke lzice masla kdyz neco varim,hlavne do polivek,to hodne ochuti ;-)
Odpovědět
A ten lek tamiflu mizi v cesku z lekaren,cesi denn nakoupi 8 000kusu,tak holky sup sup at mate taky v zasobe kdyby neco.Uz jim dochazi,ja asi taky vyslu manzujestli to tu jde koupit vubec :-S Protoze pak nebude a budem v dupe
Odpovědět
Profilova fotka
teda já doufám v to, že tady nic nepříjde!!!
Odpovědět
Tak oni jsou jen na predpis a cesti debilni lekari je davaji lidem,co tu chripku nemaji.A jelikoz cr ma jen pro dvacet procent,tak pak ti co je budou potrebovat na ne nezbyde,to je dobre. Tyn,pandemie je celosvetova,to se nevyhne zadne zemi.Je to otazka tydnu.A uz to ma Nemecko,to mas jen 60km od vas. ALe treba nic z toho nebude a stopne se to. Me se nic nechce,ted jak jsem tyden doma,tak jsem uplne zlenivela.Vcera mi jedna znama povidala,at jdu ven,ze muzu s deckem i kdyz ma horecky a chripku,ze ji to rek pediatr a rypala,ze radsi zustavam s malou doma :-S Pak ze nejsou chripkove epidemie,kdyz tkaove dyliny davaji decka s crhipkou a horeckama ven a do skolky,pry by se mi mala rychleji vylecila. A to ma vysokou skolu!!!!!!!
Odpovědět
kristi uvařím květák dám tam masox sůl pepř magi a ráada ještě kukuřici do toho bonduellku, za 20 min udělám jíšku světlou (olej hl. mouka vmíchám a je to
Odpovědět
kroistio ve fakultce je jedne na podezření vyšetřován
Odpovědět
Holky,kdo je pripraveny nato,kdyby treba se fakt nesmelo ven. Na jak dlouho mate doma zasoby?Ty co maji deti tak i pro deti. Ja myslim,ze kdyby jsme odedneska nesmeli vylezt ven,tak by jsme prezili asi max 6 tydnu. My budem uz zitra objednavat lusteniny,trvanlive mlika,caje,ryze a tak,kdyby nahodou. Nastesti to mame kde dat,aspon na dva mesice kdyby se neco stalo,tak at muzem byt doma zavreni.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme zásoby tak do večera :-D :-D :-D u nás totiž když je hodně jídla tak se hned s ní a pak se to tráví... já pořád doufám v to, že to bude ok a že se to zastaví Simi to je kráva, přesně jak píšeš a pak jsou děti ve školkách nemocné, neřeknu jít na 20min třeba ven ale samy určitě né na pískoviště mezi děti a to už by muselo být malé opravdu hodně lépe Luci děkuji jdu tam chlustnou kukuřici tu já ráda
Odpovědět
Tak my mame doma asi 15kg mouky,nekolik kompotu,fazoli,omacek,testovin...... a zitra teda doukoupime. A masa mame na mesic doma na obedy. No je to krava,mala mela 4 dny 38,8 a ona at jdem ven,ze muzem =-) Ji nic nerika,ze ma byt dite v teple,lezet,v klidu,doma a taky neroznaset to jinde. Pak ze je mala nemocna. Jeji maly porad snopli a kasel,ale pry neni jebla aby s nim zustavala a zavirala ho doma.Takze o vikendu lita po zahrade a pres tyden ve skolce. Tynus,no oni pisou,ze uz se to nezastavi,ze uz je pozde,ted jde jen o to,aby bylo co nejmin nakazenych a mrtvych. Tady uz je otevrena linka o chripce,uz objednali leky a rousky navic a u nas ve meste zatim zadny pripad ani podezreni. Ale ta holka co je nakazena,tak nez na to prisli,tak hcodilal po venku,do skoly.......skola uz je zavrena a i nekoli veci okolo ni. TAkze uz to muze mit dalsi stovka lidi a nez na to prijdou z e to maji,tak nakazi dalsi. Luci,ty budes delat nejake opatreni??Ze nebudes s malou chodit na bazen a tak,kdyz se zjisti pripad v cr nebo na ove??
Odpovědět
simi :-D :-D :-D rpomiňse tomu fakt musím smát..jako zásoby nevycházet.... ta chřipka nezabije každého jen oslabené jedince.....a samo že nebudu malou brát na nákupy a do kolektivů to si nelajznu ale jdu k dr pro očkování na žloutenku tady je ted akce tak se poptám i na tamiflu jinak mám roušky doma desinfekci ale to jako mám stabilně......
Odpovědět
ale jsem v čr ne v anglii tady krize není vidět jako zavřené obchody, panika, roušky a tak....tak se na mě nezlob že jsem se pousmála nad tím...
Odpovědět
Článek se načítá
No oni ale uvadi,ze ta chripka prave nezabiji oslabene,ale zdrave male lidi-zztim co umreli ,jsou zdravi mladi,ne deti a stari. A nerikam nevychazet ted,ale kdyby treba padla atomovka nebo neco. Tak se rika,ze kazda domacnost ma mit doma zasoby,tak se ptam jen kdo ma. Jinak tady panika neni a krize bude videt brzo i v cr,jen za tri mesic eprislo o praci 100 000 lidi a maji obrovsky schodek a lide nemaji na placeni splatek u bank a ani na exekutory na poplatky-teda co ctu ja aspon.A to cr krizi priznala v prosinci,tady je krize uz pres rok,takze to vypada trochu jinak samozrejme. Moje segra ma problem s ockovanim,nemaji ockovani pro jeji malou,dok.ji rekla,ze jich je malo,tak neni porad jeste mala naockovana na plno veci ktere ma mit povinne,jako cerny kasel tusim a jeste neco.Pry mozna v kvetnu prijde neco
Odpovědět
jo to je fakt s tou krizí ještě možná jsem na obláčku.....
Odpovědět
ale práci mám a nepřijdu o ni to vím na jisto
Odpovědět
NO ty jo,ty delas ve zdrav.,proto jsme trochu klidini i my,jaj rikam,postizeni a nemocni budou vzdycky. Ale treba u me v okoli prislo v ove uz hoodne lidi o praci. Jo a s temi zasoby,nez vybuch cernobyl,taky nebylo varovani predem,atomovak na hirosimu,a jeste ne davno rusko vyhrozovalo ze pouzije jaderne zbrane a na cr natocilo rakety,kvuli tomu obrannemu stitu usa,nebo co to bylo. Takze ja jsem pro to,mit doma zasoby proad,protoze nikdy nevis v dnesni dobe,co se muze stat ;-) U nas jen staci,kdyz mala onemocni,tak nemuzu tyden do obchodu a musim zit ze zasob. ja uz konecne varim,mam uplnou chutku na to zeli x-)
Odpovědět
Ted ctu o Agate Hanychove,nechapu,jajk muze byt modelka,ona vubec neni pekna a jeste k tomu tupa :-S kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy jste se rozepsaly.... :-| bylo tu řečeno něco podstatného? Nějako nestiham..
Odpovědět
Profilova fotka
Tady vypukla dobrá panika :-D Já to teda nějak moc neřeším, páč si myslím,že to ani nevyřeším...jídlo doma máme, myslím jako tak normálně a nehodlám si křečkovat do zásoby, hlavně ani nevím, kam bychom to asi tak dali. Takže budu doufat,že jsem já a všichni kolem ti silní jedinci, kterých se to netýká a budemem v pohodě ;-) Jinak já si dneska dělám palačinky, dostala jsem na ne hroznou chut a ve meste jsem si koupila jahody, takže fakt parááááda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak polévka byla výborná, už jsme ji všechnu snědli, teď polehavam v pelíšku s Radou než půjde na noční. Baruska usnula a v tlamě má moji ponožku :o)
Odpovědět
byla jsem u dr. pro havrix na žloutenu A a ptala se i na tamiflu...takže je to chřipka jako každá jiná, jen má těžší průběh a léčí se až tím Tamiflu je to širokospektré virostatikum, takže simi nepanikař není taková zlá zákeřná nemoc jak se všude píše
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem mluvila s tou kamarádkou co žije v americe a taky říkala at nesilime, že to není tak hrozné jen to noviny rozmazávají aby měli o čem psát a aby se více prodávali noviny
Odpovědět
Tak ja cetla,ze neznaji ten druh chripky,neznaji inkubacni dobu a nic o ni. Ja ted koupu malou,konecne je den za nama,dneska uz to byla krize doma.Teda spis pro me nez pro ni a zitra uz mame manzu doma,tak si ji prevezme a ja se vyspim a odpocinu si.My zaliva konvickou kachlicky,ji slysim :-D Ani varit nebudu zitra,budu jen lezet a valet se na gauci a mozna se projdu do mesta a mrknu do obchodu v klidku,uz jsem nebyla sama nekolik mesicu,tak se podivam asi na vec na mimco.Teda pokud bude pekne,dnes cely den prsi :-S Jsem mamca ukazovala pupek,silene mi narost za tri dny,tak cumela.
Odpovědět
Luci zloutenka t.A se neockuje povinne?? Ktera se ockuje,typ B.?? My mame nejakou zloutenku naockovanou a mala je snad trikrat i proti zapalu plic ockovana,tady to je povinne.Ockuji ho na nekolikrat.Zato ale neockuji tuberu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo holky, mám babičku je ji 83 a bydli s našima. Chodí o holých, má špatné kolena a po operací kýčel. Dneska šla na wc a už se z něj nedostala byla tam chudácek 2h než přišla maminka z práce. Pak ji taťka ještě se sousedem dostali ven. Byla pořád čilá, ale teď začala mít šílenou sklerozu, mamca má největší strach at úplně nelehne, protože to by nebyla schopna se o ní starat. Nevím museli by ji potom někam dat ani nevím kde se o takové lidí starají, babičcka je silná a mamca by ji neuzvedla. Jsem z toho hotová snad to bude ok a rozchodi to :o(
Odpovědět
Tak to uz ma babicka krasny vek. Tusim ze existuji ustavy na doziti neb neco takoveho,ted nevim,jak se to jmenuje. Moje babi ma zitra narozky(ted nevm kolik :-N ),ale nema jeste ani 70. Ale zas bydli na horach na Ostravici,kde neni zadny obchod a tak.Deda uz je teda dementni trosku-tim myslim stareckou demenci,maji to v rodine,tak jak budou potrebovat,tak se tam asi bude muset nekdo nastehovat nebo nevim.ONi musi chodit topit do sklepa a vsude maji schody. ALe zatim jsou teda cili docela na svuj vek.
Odpovědět
Nase Veru byla dneska tvoriva zas po dlouhe dobre. RAno nakreslila cernou voskovkou na bezovy koberec v obyvaku koleje,pak mi udelala coko koblizky z krouzku na zavesy namocene do kakaa a ted v koupelne do zavesu-porad volala mami kuk,kuk,tak se jdu podivat a udelala tam okno velke :-S Nevim,naco se prodavaji hracky detem
Odpovědět
Profilova fotka
no právě Ti straší na baráku jsou otrlejsi i kdyz babička vyrůstala na baráku a pak už ne, vypadá tak o 10let mladší nemá ani vrásky chjo doufám, že se dožije krokodylka mám takový blbý pocit, teď jsem s ní mluvila a je mimo. Nevím jak to je tady s těmi pečovat.domy jestli tam není tlačenka snad to nebudeme ještě muset řešit
Odpovědět
Muj prapra strejda to mel nejlepsi,ten umrel pred dvemi lety,sel se osprchovat a umrel behem minuty,bez trapeni,cily,zdravy............zas to ale byl sok pro rodinu,protoze lital po horach a byl fakt cily,ale aspon se netrapil. Tynus,muj deda jak mel moskovku,tak byl taky mimo,nemluvil nic a ted po nekolika letech-mel dve mozkovky a sedm infarktu,lita po prochazkach,mluvi a dostal se z toho ;-) Drzim palce babicce a netrap se
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji moc Simi, jsem z toho špatná to víš člověk by je tady všechny měl nejraději už napořád takže tě čeká odpočinkový víkend co:o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?