Svatba v Kolíně a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, najde se někdo kdo by měl svatbu ve stejný termín a v okolí...Co máte už zařízeného atd... ;-)
Odpovědět
1
52
53
Profilova fotka
Ahoj i Tobě, děkuju za odpověď. Zkusíme na Kačinu zajet...zevnitř jsem to ještě neviděla, vždycky jsme jeli jenom okolo. Při první příležitosti se tam zajedeme podívat. Docela se ztotožňuju s Tvýma názorama....hledáme místo, kde svatby nejsou jak na běžícím pásu. Chci mít pocit, že naše svatba není jen jedna z mnoha...ale to chce asi každá :-) Pokud seženeme nějáký ten prostor k pronajmutí, počítáme uplne se vším..ale nejsme v tomhle nováčci (oslavy se u nás dělají jen tímto stylem), tak snad to nějak zvládneme :-) Každopádně děkuju za cenné rady, jakmile budu mít nějáké fotečky, určitě je sem dám.
Odpovědět
Profilova fotka
Aho Prio! Svatba není sice sranda, ale já jsem si přípravy teda maximálně užila...Přesně touhle dobou jsme už taky vybírali místo pro hostinu, pro obřad jsme měli dávno jasno :-D Kačina je kouzelný místo, a my tam, třeba byli ve svatební den skoro samy 8-) A taky tam mají jako jedni z mála prostor kam se vešlo kolem šedesáti lidí...Je fakt že otrava je všechno si zařídit a navíc zaplatit 8-( , ale zase je pak svatba opravdu podle vašich představ...No k paní matrikářce se radči vyjadřovat nebudu... :-N Ikdyž to byl děs, ten její styl mluvy, tak místo obřadu bych neměnila ani za nic!!!! No přeju hodně zdarů a pevných nervů při přípravách!My už tady můžem jenom radit :-D Ach jo, já bych si to klíďo zopákla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio - tak i já přidám pár zkušeností My měli svatbu na kolínské radnici - a vzhledem k tomu, že jsme si vybrali pátek, minul nás běžící pás sázavský klášter je taky nádherný, ale netuším, kde pak udělat hostinu - my ji měli na hájence v Týnci nad Labem - výzdobu jsem si dělala sama, vařil nám kamarád (živí se jako kuchař) a obsluhovali další 2 známí - všechno bylo v naprostým klidu a pohodě - a to jsme na oběd měli necelých 60 lidí a večer se to mohlo vyšplhat ke 100 (pro kamarády jsme dělali čuníka)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, děkuju za vaši vstřícnost. Já celý dny brouzdám po jen netu a hledám... Čím víc toho vidím, tím víc jsem nerozhodná...Karlova Koruna (chlumec), Sázavský klášter nebo Kostelec n. Č.l. fakt nevím :( Ještě se chci zeptat na fotografa a kameramana...měli jste? Případně na jakou částku se mám připravit? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
No tak co se týče fotografa a kameramana tak my měli (stejně jako většina nás tady ) pana Vidrnu! Udělal nám perfektní video, u kterýho se každej skoro rozbrečí :-N , to je vskutku nádherný!Fotky jsou kvalitní, ale s náma to tak rychle proběhl že jsme nestačili udělat fotky které jsem chtěla...Ale i tak máme fotek nespočetně a jsou moc krásný...No suma kterou jsme za to pak dali, byla teda taky "krásná" přiznám se, čekala jsem míň,ale nám tam velkou částku tvořil obrovský kožený album...no a do něj se samozřejmě museli dělat velký fotky, takže proto ta částka byla tak vysoká...
Odpovědět
Profilova fotka
To beruska21 Kolik jste tedy platili? Jen pro představu....v diskuzích se ceny pohybují za kameramana od 3000,-- do 15 000 a to už mi přijde fakt hooodně!
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím jestli jsem to tu už někde nepsala, ale bylo to myslím necelých 11.000,- nebo 12.000,-???teď úplně přesně nevím ale bylo v tom :3 x DVD s filmem, 3 x DVD s fotkama, kožené mega album, a samozřejmě fotky různých formátů-nejmenší 21x15 a největší máme 40x50 no a práce... Jo ale to ještě říkal, že to máme s velkou slevou, mamka se totiž s vidrnou zná a švagrová s ním úuzce spolupracuje, takže nám dal "cenu" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No je to dost :-) ale zase ty vzpomínky za to stojej, že? Pan Vidrna je z Kolína?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Priorito nás fotil kamarád, který se focením živí, už jsem tu dávala odkaz na jeho stranky nebo viz moje album. zeptám se ho kolik si účtuje. Ale u všech fotografů je to různý. Podle ceny může vybírat. až když jim přesně řekneš co chceš: jestli fotit jen obřad nebo celý den, jestli i video, kolik fotek Ti dá za tu cenu, kolik velkých atd. atd. Ale o ceně to není, to víme všichni :-) Jo a pan Vidrna je z Kolína, má obchod na náměstí. Holky co ten srazík????? nějak jsme to nechali vyšumět, že bychom si někde sedli na kávičku .... navrhněte nějaký termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio : určitě!!!To video je prostě úžasný a musím říct, že se na něj stále ráda koukám...Jinak teda nám oslavu fotil už můj strejda, Vidrna fotila kameroval jen obřad, focení a pak oběd...Takže chce to určitě si nějaký známýho jako fotografa pozvat na hostinu, protože my bychom jinak neměli fotky třeba z krájení dortu, nebo házení kytice a přišli by jsme o úžasné momentky :-) Matt : já jsem pro!!! mám to teď narvané, každý víkend něco, ale mohlo by to být i v týdnu, ne? třeba od pěti někde v centru?to mi je to pak jedno který den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě taky bych brala v týdnu....jen jak to budou stíhat pražačky :-) . Víkendy a každou volnou chvilku trávíme na stavbě (rekonstrukci bytu). A snad se aspon do toho srazíku dokopu dodělat album. Tak co třeba příští úterý? nebo klidně další .... nebo jiný den :-N Jinak nám kameroval jiný kamarád a ještě jsem to video neviděla :-D , teda ještě ho nezpracoval :-D :-D , ale my tom nelpíme, třeba ho dostanem k prvnímu výročí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mattas: To by jsi byla hodná, kdyby jsi se mi zeptala. Ten odkaz se pokusím najít... Představovala bych si: Focení - odjezd od domu + obřad. Kamera: Příprava - odjezd - obřad - oběd - krájení dortu - první taneček - proslovy svědků + rodičů. (cca 6 hodin) Zbytek už by nafotili a nakamerovali ostatní hosté. Ještě jsem našla jednoho pána z Kostelce (pan Beneš), na něho byli také dobré reference...tak zkusím napsat i jemu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marlan: gratuluji, budoucí maminko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) , Marlan taky posílám obrovské gratulace x-) . Krásný záběr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se definitvně rozhodli, že svatba bude na Kačině (termín už máme na matrice zamluven). Do Vánoc bychom chtěli ještě zajet na zámek a vybrat si místnost. Moc se nám líbí ta knihovna, ale paní na matrice říkala, že se tam svatby moc nedělají - snad jen vyjmečně. Mattas: vy jste jí v knihovně měli...jak se vám je podařilo přesvědčit? Ještě jsem se chtěla zeptat ohledně oddávajícího / oddávající. Někde jsem na to četla kritiku...tak nevím. Koho jste měly vy? Díky za jakýkoliv info ke Kačině :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata : byla jsem teď přes týden nemocná, tak jsem trochu mimo, a to co se teď děje ve firmě už je nad moje síly... A co Marlan bude maminkou???Jééé...tak moc gratuluji!!! Prio : Na Kačině v knihovně oddávali loni jen myslím jen měsíc...Co se týče oddávající tak děs běs je starosta a ještě horší je paní Kašíková - matrikářka!Ale oddává tam prý ještě jedna ženská starší a ta je v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berusko to jsi mě tedy moc nepotěšila :( A můžeš si vybrat kdo Tě bude oddávat nebo to nějak přiřazujou ? Zkusíme se dohoudnout s paní Steklou na zámku, jestli by to v té knihovně nešlo a když ne, půjdeme asi do kaple...
Odpovědět
Profilova fotka
Prio : Ta knihovna byla myslím otevřená v červenci pro svatby, protože byla uzavřená kaple, tak to tím nahradili.My se na knihovnu taky ptali, ale řekli nám, že kůli jednýs vatb+ rozhodně ne, protože by museli stěhovat nějakou obrovskou vázu co je uprostřed...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc děkuji za gratulace. Jsem ostuda, ale už teď na BRMS téměř nechodím - závislost jsem ovšem pouze zaměnila za koníka (počkejte, taky to poznáte :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Všechny Vás zdravím, jsem z Kolína a před časem jsem měla maturitní ples a protože jsem docela náročná na střihy šatů tak jsem obešla všechny salóny v okolí kolína a v Praze. v Kolíně tu všichni zmiňujete jen dva salóny tak bych Vám ráda poradila, že jsou v Kolíně čtyři a já jsem byla nějvíce spokojená se svatebním salónem Atelier S u parku Komenského, od tohoto salónu jsem měla i šaty na věneček a výběr měli velký. Tak hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Ahojky, mám prosbu, bydlím půl roku v Nové Vsi u Kolína, v okolí to moc neznám a hledám místo pro svatbu konec září 2014. Cca 40 lidí, představujeme si to venku, na trávě, vojenský stany, sud, otočit prase. Mám velmi omezený rozpočet, takže bez kapely, bude DJ a hostina rautem, ať si vezme na co má kdo chuť. Jenže je třeba počítat i s mokrou variantou, kdyby pršelo, aby bylo kam se schovat, do tepla, do sucha. Nějaké zázemí, WC, kuchyňka, bar, prostor na tančení. Máte někdo nápad, kde by se to dalo udělat?
Odpovědět
1
52
53
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?