Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele my ho kolikrát zobeme syrový :-D
Odpovědět
Tak Milan tohle nejí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejí jo? To neví o co přichází :-D Fanda to má rád, i třeba dušenou zeleninu s bramborem
Odpovědět
Tak on má raději maso a knedlíky, třeba lečo jí, ale že bych mu udělala brokolici, květák a třeba dušenou zeleninu, tak to ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to víš "maso je maso" ... to by asi koukal, kdybys mu to naservírovala co? :-D :-D
Odpovědět
To asi ne, protože ví, že já bych mu takové věci neservírovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo to jo, že to ví, ale udělala bych si někdy srandu :-D :-D
Odpovědět
To ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to jednou udělala - jsem se tlemila že jsem se málem počůrala - Fanda nenávidí takový ty zelený fazolky, tak jsem si je udělala pro sebe, nandala jsem talíř a dala to před něj, že je to oběd - kouknul na mě takovým ti pohledem "pomoc" .... měla jsem pro něj maso, knedl a zelí ... ale pobavila jsem se dobře :-D :-D
Odpovědět
No, tak to si dovedu představit, ten výraz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zase se bavíme o "žrádle" to je hrozný :-D jdu si pro sváču a něco pořádně dělat, ať mi to tady zmizí x-)
Odpovědět
Jojo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, zrovna jsem dojedla chlebíček a vy tu zase probíráte jídlo. :-) To je zase počasí. Nějak to všechno na mě s tím deštěm padá. Proč na úřadech nejde nic normálně. Chjo! Jo a na obalování mám jeden zlepšovák.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zbodla obídek, mňam, půlku porce jsem si nechala k véče :-)
Odpovědět
já zbodla jogurt, ale nic moc, zase splácám vše možné doma :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak naštěstí domů nejdeme, a na návštěvě poprosím o ohřátí večeře :-D
Odpovědět
Dobrá návštěva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak když už jsem začala, tak přeci nebudu plácat chlebíčky a tak :-(
Odpovědět
Tak to já bych si dala pěkně do nosu :-D Seš dobrá, že máš pevnou vůli.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy jste se do toho tedy daly. My tu dneska slavíme. Takže tu máme ty zmíněné chlebíčky. :-D Ale už se na sebe taky nemůžu dívat. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, musím :-( jsem na sebe už fakt nazlobená 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, jestli to znáte, ale ten zlepšovák je: Do jednoho pytlíku - igeliťák si dám mouku do druhého strouhanku. A na talíř vajíčko. Květák nebo houby dám do pytlíku s moukou zatřesu, vidličkou vyndám do talíře s vajíčkem tam povalím ze strany na stranu a přendám do pytlíku se strouhankou a zase zatřesu a dávám rovnou na pánev. Přeci jenom to trochu urychlí práci.
Odpovědět
Luci, tak to je jasný, že když už je to tak, že to prostě držíš. ;-) Já mažu domů, mějte se a pěkný víkend přeju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti: já to znám a připadne mi to trochu nechutný 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, taky krásný víkendík a pozdravuj muže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nechutný? Když mám úplně nové pytlíky?
Odpovědět
Profilova fotka
no, mě se pytlíky prostě hnusí - ještě v nich zamrazuju maso nebo zeleninu, ale abych v nich něco obalovala nebo ještě naklepávala maso (taky to tak někdo dělá) to ne - ale pokud ti to vyhovuje, o.k. - určitě to urychlí práci, ale já radši zůstanu buď u klasiky "matlání, patlání" nebo u receptu - viz. odkaz - o víkendu vyzkouším,dám vědět, jaké to je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se z toho počasí picnu, jako kdyby nemohlo přestat... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ok. Tak každému se zamlouvá něco jiného. Tak pak písni, jak to chutnalo.
Odpovědět
Profilova fotka
určitě - musím něčím zacpat pusu tomu strávníkovi co mám doma, takže něco rychlýho a dobrýho - snad to tak dopadne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?