Svatba v Dobrušce, Novém Městě, Náchodě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zakládám tuhle diskuzi, třeba se přidáte a podělíte se o své zážitky a zkušenosti s přípravou svatby v těchto končinách.
Odpovědět
1
7
8
Profilova fotka
@lu240 Ahojky, já se taky už těším, až to budeme mít za sebou. Nebo tedy spíš, až konečně přijde ten den a taky se začínám těšit na svatební cestu :-) . Ale nijak zvlášť se zatím neděsím, jen se modlím, aby nepršelo. Zbytek vždycky nějak dopadne, hlavně, aby byla pohoda a všichni si to užili. :-) Jinak jsme zase trošku pokročili, máme už oblečeného ženicha a domluvený dort :-) . Kadeřnice a vizážistka mě čeká v květnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme vybranou hudbu na obřad, jen to ještě musím nějak sestříhat. Snad se mi to podaří. :-|
Odpovědět
Tak jak se těšíte dámy?
Odpovědět
Profilova fotka
@ingridulka No, čoveče dneska na mě začíná nějak lézt nervozita........doteď jsem byla v klidu, nějak se mi to nelíbí :-| :-D a předpověď počasí tedy taky nic moc. ..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Holky pojdte obnovit tuhle diskuzi!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj holky,chtěla jsem se vás zeptat,jestli náhodou nevíte,jestli se platí nějaký poplatek v obřadní síni v Novém Městě nad Metují.Na zámku je poplatek 5 000kč.Četla jsem,že je tam poplatek 1 000Kč,když nespadáme pod matriku Nového Města,ale jinak jsem tam nic jiného nevyčetla ;-) kdyžtak díky za info :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahojda, pročítala jsem si tuhle konverzaci a tak nějak jsem pochopila jediné.. V této lokalitě jste objevily jen Opočno (kaple a kostel), Nováč zámek a Náchod zámek? Opravdu žádné jiné nápady na originální svatbu??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@annienellien Diskuzi jsem nepročítal, ale jsem z Opočna, takže si dovolím přesto reagovat. :) Dle mého můžete mít svatbu klidně na zelené louce v Mokrém, když budete chtít, jen jde o to dostat tam (zaplatit) oddávajícího. Rozhodně si nemyslím, že je oddávající limitován jen tím, kde je oficiální obřadní místnost. Takže je to spíše na Vás, co "originálního" byste ráda a podle toho se pak přeptat na příslušné matrice. Už jsem fotil svatební obřad na vršku televizního vysílače, u horské chaty na louce s výhledem do údolí i na golfovém hřišti. Je to čistě na vás, do čeho se pustíte a jak se domluvíte s příslušnou matrikou.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Ahojky, pochlubte se mi, holky z těchto končin, kde jste měly nebo chystáte svatbu? Já bych se totiž úplně nejradši vyhnula zámku, nevadilo by mi ani něco nahoře na horách, ale už se tím probírám několik dní a pořád nemůžu nic najít, co by mě chytlo za srdce...
Odpovědět
@adrianapetrova dobry den, kdyz hory ( a nevadily by Krkonose) krasne misto je penzion Amor v Peci pod Snezkou
Odpovědět
1
7
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?