Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
metr kolem 140 Kč v Karsu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se tyhle šité líbí nejvíc ty manší, tak 15 x 15, větší jsou zbytečné, to pak ty prstýnky hledáš :-D .
Odpovědět
15x15 bud OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek: Moje kamoška vsadila na elegantní jednoduchý culík nabok: http://www.vokurek.cz/p/246 hvezdicka: Jestli nepotřebuješ ten polštářek vínovej, tak ti můžu půjčit bílej :-) lenieka: Já chci taky poslat tu tombolu na mail.
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka - tak k té tombole ještě,, každému jsme dali jeden lístek, jaký si vybral z toho bločku, a když dali více peněz, tak jsme jim dali lístků více,,, všechna čísla, která byla vytrhaná se hodily do misky a z nich se losovalo,, takže kdo měl třeba 4 lístky tak mohl vyhrát 4 ceny,,, ale zase těch lístků bylo vytrháno více, než bylo cen,, tzn, logicky nevyhrávaly všechny lístky, někdo mohl vyhrát třeba 3 ceny a někdo nic
Odpovědět
Romi už konečně chápu...klasická tombola, ale mi jsme spíš chtěli, aby vyhrál někdo něco :-D
Odpovědět
Romi blbě jsem to napsala, aby vyhrál každý něco ;-)
Odpovědět
holky já tu teda sto let nebyla a zase nebudu, ale Romi, ty už jsi vdaná!!?? :-o :-D Já se uplně děsím toho, jak se to naše datum blíží! :-))
Odpovědět
angebot : No nazdar Ty ještě žiješ :-D :-D
Odpovědět
Luci, nevím ani jestli žiju, je to ted strašný.. Mám zkoušky, jsem v nové práci, starosti kolem svatby a ještě ted vyřizujem hypotéku.. tak se můžu zbláznit a po netu courat nemám čas :-D co nějaký sraz, bude? Jínak, ROMČO, přeju do manželství vše nej nej nej, ať vám to hezky spolu klape celý život a jste štastní!! ;-)
Odpovědět
angebot: to jsme na tom stejne ja jsem v nove praci od minuleho pondeli :-) zatim si se vsemi skvele rozumim ale je to nezvyk byt denne v praci, do toho zkouskvoy, ted jedu an vycvik ve ctvrtek, do toho svatba....uffff. a hypoteka na pozemek nas ceka hne dpo svatbe ale uz jednu mame na krku :-D
Odpovědět
mitote : tak to jsem ráda, že se nenudím sama :-D :-D a kde pracuješ?
Odpovědět
Článek se načítá
angebot: ve firme Tvoriva skola, delame kur pro zakaldni skoly ohledne cinnostniho uceni ze zdroju fonfdu EU tak ja delam administrativu te dotace z EU =-) jinak s eme zvedl plat, na 75cisteho za hodku :-D a od zari mam 110 cisteho :-D jupi jou :-D
Odpovědět
mitote : tak 110,- není zlé, musíš vydržet do září , lepší jak drátem do oka ne :-D jinak to zní zajímavě.. to já pořád ještě oplodňuju, za 14 dní mi končí zkušební doba.. ;-)
Odpovědět
angebot: no tka vzhledme k tomu ze nemam vysokou zatim a jsem student je to super, dneska se dava cca 60 cisteho studentum takze i 75 je dost
Odpovědět
Profilova fotka
angebot -- jj, už vdaná paní,, aje to strašně krásný,,,
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky hvezdicka: já taky chtěla aby na každého něco vyšlo ale určitě nebude tolik cen, tak to asi udělám jak Romča, ale dostanou asi jen jeden lístek. No ještě to nějak promyslim.
Odpovědět
Dobré ranko :-)
Odpovědět
No vidím, že tu nikdo není, tak já taky mizím....hezký den všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) já jsem tuuuuuu
Odpovědět
ahojky Leni ;-) Taky jsem ještě tu, ale ne na dlouho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, kampak máš namířeno?
Odpovědět
Leni zase jako vždy k babičce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já jdu teď volat kastelánce a domluvit se na schůzce ohledně obřadu :-) tak snad se jí dovolá..včera nebyla k sehnání :-(
Odpovědět
aha...tak snad dnes budeš mít štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to byla švanda....paní kastekánka si myslela že jsem někdo jíný a já byla taky zmatená...nakonec mi dala číslo na zahradníka, jejího muže a dali jsme si schůzku na pátek a tam vše přesně doladíme prý :-) tak huráááááá asi udělá i květinovou výzdobu a další super věc....za obřad v parku se platí jen 2000,- a ne 5000,- jako v zámku...supeeer :-)
Odpovědět
Leni, tak to máš super a ještě jsi ušetřila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Leni, to jsou příjemné zprávičky i dobré 3000 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě...každá korunka dobrá :-)
Odpovědět
lenieka: Dobré ranko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?