Svatba Karviná pro 100lidí. Poraďte restauraci prosím

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, potřebovala bych poradit. S mým nastávajícím plánujeme svatbu zhruba pro 80-100 lidí. Mělo by to být v Karviné, nebo někde v Moravskoslezském kraji. Bohužel nemůžem najít žádnou restauraci v okolí pro takovou kapacitu. Nevíte prosím o něčem???
Odpovědět
1
2
Ahojky, tak jsme se nakonec rozhodli asi pro PZKO ve Stonavě, chtěla bych poprosit kdo už tam měl hostinu, nebo tam hostinu plánuje, na kolik Vás to vyšlo a pro kolik lidí to bylo. A případně kdyby měl někdo foto, tak jestli by mi poslal nějaké... díky moc papapa :-)
Odpovědět
Ahojte! S mým nastávajícím se bereme 25.6.10. Celkem budeme mít 120 hostů a hostinu budeme mít v Dělnickém domě v Dětmarovicích. Doporučuji, jelikož s provozovatelem se dá opravdu domluvit na všem ;-) Tak přeji krásný svatební den ;-)
Odpovědět
Holky nevíte kdo by mi v okolí Karviné upekl marcipanové dorty ,diky předem
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Nevěsty, mám focení jako koníček, kdyby někdo sháněl z Karviné a okolí fotografa, pošlu ukázky foteček :) Mějte se a přeji krásný den D :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj prosím nevíte jaké to je v Karviné v Olšinách?? Děkuji za odpověď. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my jsme měli svatbu v cervnu 2009 v Olšinách. Bylo to parádní, ale spíše pro menší svatbu. Postarali se o nás velmi dobře, jídlo super, měli jsme večer grilování ale to asi jen díky tomu že nám vyšlo počasí. Většina hostů pak stejně seděla celé odpoledne na terase :) zkus si to ale pozjišťovat - zajet tam, vyzkoušet jídlo. My jsme tři týdny před svatbou tam přijeli, oni nám uvařili to co by bylo na oběd včetně předkrmu - udělali nám z každého tři možnosti a my si vybrali. Ale co jsem slyšela možná už se to tam změnilo,vím že se tam nějak pomněnil personál, tak uvidíš sama. Pokud bys chtěla další podrobnosti dat mi napiš.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?