Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
1
143
144
Profilova fotka
@makina28 Tak koukám, že řešíme stejný problém. Datum svatby máme naplánované na 27.4. 2012, jelikož pocházíme kousek od Točníka a moc se nám tam líbí chceme tam být i oddáni. Stejně jako Vám nám bylo sděleno, že termín potvrdí až koncem února. Z hradu psali, že zatím volno je, ale počítají s natáčením filmu, takže mi to momentálně potvrdit nemohou ani oni :-( Takže budu muset do poslední chvíle doufat, že to vyjde. Pocházím z Berouna, ale byla bych nerada, abych nakonec musela být oddána tam na radnici.... Hostinu už máme domluvenou také v Točníku, U Krále Václava IV.
Odpovědět
Profilova fotka
@kerikaa Tak vítej v klubu...já bydlím v Komárově cca 5 let a ani na minutu jsme s přítelem neváhali nad místem svatby, jsem zvědavá jak nám to vyjde....já bych chtěla konec června, přítel chtěl magické 7. 7. 2012 (ale magie nebude), tak doufám, že konec června by mohl vyjít......máme hodně přátel, který na svatbě chceme, takže plánujeme obídek s rodinou a pak raut a grilovačku s kamarádama ...
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-) Tak to je také kousíček. Doufám, že to nebudou natahovat až do března (jak jsem se zde taky dočetla někde), protože to by potom byl už jen měsíc na hledání nového místa.... Při nejhorším to udělám na louce pod hradem :-) , tam je to také pěkné. Máte už představu o tom, kdo Vám bude dělat hudbu na Točníku při obřadu? Líbí se mi, že si tam můžu udělat i výzdobu podle svého. Včera přijeli rodiče od přítele, a oznámili, že sestřenice a tetičky z druhého kolene už nakupují šaty ( takže limit 50 lidí asi budeme muset překročit) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kerikaa to řekli nám, že někdy v březnu to budou vědět ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ferinka Budu to uhánět, už během ledna. A vyšlo Vám to nakonec?
Odpovědět
Profilova fotka
@kerikaa ne ne my to hned vzdali,svatba byla v červnu a to jsou nej termíny a nevím co by jsme pak sháněli,mrkni do albíčka,nakonec jsme to měli na Červeném Újezdě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ferinka @kerikaa on ani březen nic nejistí, já zjišťovala v dubnu možnost svatby na Točníku na říjen a řekli mi taky, že neví, že budou volby :-S Přitom v Hořovicích měli termíny normálně vypsané a nějaké volby vůbec neřešili... Taky mě to v tu dobu mrzelo, chtěla jsem spíš hrad než zámek ;-)
Odpovědět
ahoj holky, jsem z Berouna a termin svatby mame na 9.6., budeme se na jare stehovat do Broum, a tak se nam libi Tocnik pro obrad. Bohuzel nam zatim nemuzou potvrdit termin na obrad. Mate nejaky tip pak pro hostinu, prosim poradte. Diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak jsem nakoukla jestli tu není mrtvo a není.Budoucí švagrová chce také svatbu na Točníku a řekli jí ať se ozve na konci ledna. Tak čeká. My jsme také uvažovali o Točníku ale jelikož jsme to měli v létě tak nás odradili ty netopýři ve vedlejší místnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@ks29 jeeee tak to budeš sousedka z vedlejší vesnice :-D
Odpovědět
@ferinka tak nakonec jsme to uplne prehodnotili a budeme mit obrad, hostinu i ubytovani pro hosty v jednom. Polovila hostu bude z Moravy, takze misto jsme zvolili Klokockuv Mlyn v Naceradci. Volali jsme v minulem tydnu na dost mist, ale dost nas odradilo, ze maji jiz cervnove terminy vsude plne. Ted resim saty. Poradite, kde je nejlepsi vyber?
Odpovědět
Profilova fotka
@ks29 Jj červen tu bývá plný po okolí už někdy v listopadu :-D My si všechno tenkrát rezervovali všechno od srpna a svatba byla v červnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak smlouva s hradem Točník již podepsaná, uhrazený poplatek i matrice na Žebráku. Paní Zemánková na Točníku velmi ochotná. Svatbu máme 27.4. 2012 takže přípravy v plném proudu. Máme domluveno, že den před svatbou můžeme přijet nazdobit kapli .... už se moc těším
Odpovědět
Profilova fotka
@ferinka Vyšlo Vám nádherné počasí, krásná výzdoba. Přesně tak bych si to přála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ks29 Ahojky, už máš šaty? Byla jsem v Berouně v České ulici, ale dlouho jsem čekala na slíbenou novou kolekci, tak jsem zajela ještě do svatebního salonu Ella v Hořovicích, a tam jsem vybrala.
Odpovědět
Profilova fotka
@kerikaa díky,no ještě že obřad byl už v 11,i tak jsem málem při focení chcípla vedrem,celý týden bylo kolem 35 stupňů,s výzdobou jsem byla taky spokojená ;-) To máte svatbičku už brzy,co ti ještě chybí???
Odpovědět
Profilova fotka
No pořád nejsem rozhodnutá, jakou kytku, líbí se mu tulipány, ale ty mi byly rozmluveny, tak buď kaly nebo růže. A stejně tak s dortem stále nevím kde si ho nechám upéct. Dnes jsem si objednala výzdobu na stoly, tak snad jsem to všechno trefila do barvy =-) . Nevím jak s výzdobou na auto,jestli si mám koupit nebo z půjčovny. Hrozně to letí, nedávno jsem si říkala za 5... 4... měsíců to máme a nejednou je to tady...
Odpovědět
Profilova fotka
@kerikaa tulipány rychle zavadnou to jo no :-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@kerikaa Tak jak nakonec dopadla svatba na Tocniku? Mimochodem gratulace!:-) planujeme na pristi cerven taky svatbu na Tocniku. Mela bych par dotazu: kolik jsou jednotlive poplatky, zda se vsechny pripravy musi resit primo na miste nebo se to da domlouvat telefonicky, zda se k hradu smi dojet auty, jak je to s vyzdobou a hudbou - muzeme mit vlastni nebo pouze jejich vyber a kde se da v okoli usporadat obed+party az do noci? Predem diky moc za rady:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulisek nevýhodou je, že vypisují termíny až docela pozdě,když jsme tam chtěli,tak nám řekli až někdy v březnu a to jsme čekat nechtěli :-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@kerikaa @janulisek tak jak dopadly svatby???
Odpovědět
Profilova fotka
Na mem blogu dalsi inspirace na svatby na Berounsku... ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahojky, nemáte někdo nějaké zkušenostit s fotografem panem Šilhavým ze Zdic?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj. Potřebuji vymyslet místa, kde se fotit. Obřad máme v Nižboru na zámečku a hostinu v Malých Kyšicích. Nevíte někdo o nějakých hezkých místech v okolí?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@ks29 jake to bylo na Klokockove mlyne a jak drahe? Dekuji
Odpovědět
1
143
144
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?