Statek v ráji - Rytířova lhota - zkušenosti

Pěkné odpoledne všem, najde se tu někdo, kdo má zkušenost se svatbou na Statku v ráji (přímo se takto jmenuje) v Rytířově lhotě? Byly jste spokojené? Nebo tam svatbu plánujete? Moc zkušeností jsem zatím nezaznamenala :) Moc díky! www.statekvraji.cz
Odpovědět
Ahoj, akorát včera jsme tam udělali rezervaci. Místo je krásné, pan majitel je moc ochotný. Tak uvidíme jaké to bude. Doufám, že vše vyjde tak jak slibují :-). Zatím jsme z místa nadšeni. Marie
Odpovědět
Profilova fotka
@maillyes Zdravím, mohu se zeptat na jaký termín máte prosím rezervaci? Popřípadě zda je pronájem přijatelný? Velice děkuji za odpověď. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také o tomto místu přemýšlím. Tak budu ráda za jakékoliv info 🙂
Odpovědět
Dobrý den, máme tam rezervaci na další rok, takže zatím zkušenosti moc nemám. 🙂 Jakmile budu mít dám vědět.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj, chci se zeptat jak je to s cenou pronájmu na prostoru? 🙂 Diky
Odpovědět
Ahoj, já jsem nakonec vycouvala. Místo je dokonale, sliby také, ale jaka je realita to nevím. Statek patří pánovi, který je moc milý. Slečna která si zařídila tento business je jeho snacha a prakticky jak jsem to pochopila si od nej místo půjčuje. Ale jako komunikace je strašná, nejdriv za 14dni jsem dostala odpověď. Po půl roce se s nami ani nesesla, chápu ze má i další nevěsty, ale nenajit čas aspoň má hodinu abychom si řekli co a jak. A nakonec to vyvrcholilo v to, ze nám přišel e-mail, ze vlastně z původní rezervace celého statku budeme mít jen stodolu a konirnu pro nevěstu. Takže ubytovani pro rodinu bych musela řešit v okolí. Chtěla jsem je tam mít cely víkend a ne je převážet sem a tam. A hlavně cena zůstala stejná, 80 000 jen za pronajem + 1000,- na hlavu za ubytovani. Takže za mě já nedoporučuji. Slečna se evidentně nudila tak začala asi dělat svatby, ale stylem dost neprofesionalnim. Představa ze trnu hrůzou zda si udělá čas nebo ne mě dost odradila. 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ahoj, já mám zkušenost se Statkem v ráji hroznou, bohužel. TL;DR: komunikace se slečnou koordinátorkou strašná, když slíbí, tak se neozve, podivný systém rezervací, nejasná komunikace mezi slečnou a majitelem, každý říká něco jiného.. Poptávala jsem emailem svatbu v termínu v červenci 2022, na email mi přes 3 týdny nikdo neodepsal, volala jsem na první kontakt, který patří svatební koordinátorce. Slečna mi pověděla ochotně všechny informace a mile zodpověděla všechny mé dotazy. Jenže dále mi v telefonu popsala, jak si letos vytvořili nešťastný systém rezervace termínů - polovinu termínů rezervovali již během roku dříve a druhou polovinu termínů si schovali na pozdější rezervace, které měli spouštět 1. září. Potvrdila mi, že červencový termín, o který jsme měli zájem, je stále volný. Odkázala nás na druhé číslo, které patří majiteli, jejímu tchánovi. Tomu jsme volali po pár dnech s tím, že bychom se chtěli přijet podívat na místo osobně. Majitel byl v telefonu nepříjmený a řekl nám, že v červenci již nic volného nemá a už jsou na červenec (i jiné termíny) zaplacené zálohy. Volali jsme zpět slečně (které je teda štěstí se dovolat), jak to tedy s volnými termíny je, co nám řekl majitel, a slečna byla do celé situace zamotaná, že neví, jestli si tam tchán někoho prostě napsal, nebo nám to řekl jen kvůli tomu, že zájemců je strašně moc a nechtěl se tím již zabývat, ale že to zjistí a dá nám vědět. Na otázku, jak přesně toho 1.9. probíhají zmíněné rezervace, nedokázala odpovědět a dozvěděli jsme se, že "kdo dřív přijde, ten má termín, ale rezervaci musí předcházet osobní návštěva a konzultace", to je pochopitelné, ale my už jsme dost spěchali, protože se blížil konec sprna a chtěli jsme případnou návštěvu stihnout před 1. zářím, abychom věděli, zda "bojovat" o termín v jejich podivném systému rezervací, nebo to už nemá cenu.. Slečna se ale neozvýala a několik dní jsme se jí nemohli dovolat. Podařilo se nám to 30. srpna a to mi do telefonu řekla, že stále neví, jestli ten červenec je nebo není volný a že jí tchán stále nedal vědět, jak to je (?!), ale že to zaurguje a do hodiny mi pošle sms a pokud ne, že jí mám v opačném případě za hodinu zavolat. Samozřejmě sms neposlala a telefon potom nezvedala, ani se neozvala zpátky a to ani 31. srpna. Nechala to prostě vyhnít. Je to šílená reklama a představa, že takhle neprofesionálně komunikují během celého roku i před svatbou, jak píše někdo v předchozím komentáři, mě opravdu odradila nadobro..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@maillyes Ahoj, mohu poprosit o nasdílení tvé zkušenosti se statkem v ráji?🙂)
Odpovědět
@terez_od_boruvek Podívej se o dva příspěvky nad tvůj dotaz…
Odpovědět
@rraadka Děkuji🙂 už to vidím, že příspěvky patří stejné slečně🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Jako nevěsta jsem velice zklamaná. Při sjednání statku s panem Konečným bylo řečeno, ze noční klid tolik neřeší, spaní je v ceně statku za 85K, nebude nás rušit, že bude pouze na mobilu v okolí, děti mu nevadí apod.. bohužel nic nebyla pravda. S dětmi měl velký problém, nechtěl aby běhaly po zahradě bez dozoru, rodiče si je měli dát podle něj asi na vodítko, k pronajmu jsme měli platit 1000,- za lůžko (matraci na zemi), od rána nám chodil až do POKOJŮ kde jsme se převlékali a měli soukromé věci. Odcházel s našim jídlem ze statku, žebral cigarety od hostů, nabádal našeho taxikáře, aby už ve 22:00 rozvážel všechny lidi, a aby kapela skončila! Všem byl dost nepříjemný, a tohle na svatbě za tolik peněz nechcete zažít. Cateringu nešla teplá voda, majitele to nezajímalo. Místo krasné, ale to je jediné pozitivní na tom všem. Bohužel …
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?