Rekonstrukce parku v Havlíčkových sadech 2012!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je tu někdo, kdo má v plánu v létě v Havlíčkových sadech mít svatbu? Ať už v Pavilonu Grébovka nebo Viničním altánu? My jsme si dnes volali na matriku kvůli rezervaci termínu a park mají do konce srpna celý rekonstruovat...! A je uzavřený i pro veřejnost, proto asi žádná malá rekonstrukce...paní na matrice neví, jak moc to bude rozsáhlé, ale říkala, že budou dělat hodně změn!! silně uvažujeme o posunutí svatby na další rok, jelikož jsme si Pavilon v Grébovce zamilovali a máme tam i známý. Na druhou stranu mě to štve, ale fotit u bagru v příkopě se teda nechci :( :-.
Odpovědět
Profilova fotka
supéééééér!!!!!! x-)
Odpovědět
Ahoj. Máme svatbu v altánu v sobotu 28.7. a tak když jsem dostal dopis od Mč 2 o rekonstrukci tak jsem vyrazil na místo to obhlídnout. Maník co altán vede tak mi řekl, že to bude bez bordelu. Osobně si myslim, že na konci července tam budou už tak akorát upravovat chodníčky a sázet kytičky a že by makali o víkendech jak steklí to si taky nemyslim. přístup bude jen ze z Rybalkovy, což je výhoda. Do altánu je to blíž a nikdo z hostů nebude lítat po parku. A stejně i kdyby byl na svatebních fotkách bagr s cikánem opřeným o lopatu tak to bude prd proti tomu co nás čeká za potíže na cestě společným životem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme termín 1.6. a taky to risknem.. max. někoho ze svatebčanů vyšleme, aby si stavaři dali pauzu na sváču :-) máme to ve všední den v 10 dopo, tak jsem zvědavá.. ale takové přivezení nevěsty na lžíci bagru.. to by byla opravdu nezvyklá podívaná :-D
Odpovědět
@tery87 Tak to je super,snad to bude v poho.My jen musíme dořešit kde zaparkujem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?