Rekonstrukce parku v Havlíčkových sadech 2012!

Profilova fotka
Ahoj holky, je tu někdo, kdo má v plánu v létě v Havlíčkových sadech mít svatbu? Ať už v Pavilonu Grébovka nebo Viničním altánu? My jsme si dnes volali na matriku kvůli rezervaci termínu a park mají do konce srpna celý rekonstruovat...! A je uzavřený i pro veřejnost, proto asi žádná malá rekonstrukce...paní na matrice neví, jak moc to bude rozsáhlé, ale říkala, že budou dělat hodně změn!! silně uvažujeme o posunutí svatby na další rok, jelikož jsme si Pavilon v Grébovce zamilovali a máme tam i známý. Na druhou stranu mě to štve, ale fotit u bagru v příkopě se teda nechci :( :-.
Odpovědět
Ahoj, my máme v plánu svatbu na konec srpna, tak doufám že už bude hotovo. Bydlíme 10 minut chůze od Grébovky a chodim tam každý den venčit psa, tak to budu bedlivě sledovat :) Ale jak to bude vypadat třeba v červenci, to ti nepovim...
Odpovědět
Profilova fotka
A kolikátého a kde se berete? Pavilon nebo Altán? Mě to teda dosti vystrašilo...tak přemýšlím posunout taky na konec srpna nebo začátek září, či až červen další rok...docela by mi to kazilo představu, mít svatbu před pavilonem a místo na prahu koukat na bagry :( přemýšlela jsem i zavolat do té firmy která to má na starosti a trochu zjistit více info...mělo to už být totiž zahájeno 5. týden v novém roce, což vychází na minulý týden a předpokládám, že kvůli mrazu se to posouvá ;-( nemáš z toho trochu strach?
Odpovědět
Rekonstrukce už určitě začala, minimálně týden, ale myslím že možná už druhý týden, pracují. Dneska to omrknu a dám vědět. My máme svatbu 25. srpna ve Viničním altánu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci tě strašit, ale já když se ptala na matrice co teda Viniční altán tak mi pani odpověděla že tam to bude ještě horší! :-S takže já nechápu....a vůbec nevím co teď dělat...tak mrkni a dej vědět
Odpovědět
Ahoj, máme mít v Pavilonu svatbu 8.9. Když jsem v sobotu otevřela dopis s oznámením té rekonstrukce, tak jsem málem omdlela. Každopádně ještě to nevypadá na totální svatební katastrofu. Přítel dnes obvolal matriku, odbory životního prostředí a stavební odbor a i pana Šidíka z Pavilonu. Rekonstrukce dolní části Grébovky by měla končit na konci srpna a následně být znovu otevřena pro veřejnost... Paní z matriky neví skoro nic :( Ten vršek by měl být uzavřen 1.9., ale starosta údajně chce konat někdy kolem 14. a 15. září tradiční vinobraní, proto je ve hře varianta, že se zavření vrchní části parku odloží o 14 dní.... 1. března by měla proběhnout schůzka příslušných odborů a starosty....Tak doufám, že to dobře dopadne....
Odpovědět
Profilova fotka
počkej počkej...ale zavření vrchní části nám nějak nevadí ne? pavilon je jakoby dole ne? nebo ted tomu nerozumím :-( takže já ale, když bych chtěla svatbu 10. srpna, tak to asi není úplně dobrý výběr že?
Odpovědět
Profilova fotka
@tery87 Ježiš, já to asi popletla...já byla v Grébovce jen párkrát...proto jsem si myslela že Pavilon je dole, ale on je vlastně v té horní části..chápu tedy dobře že hořejšek bude v pohodě do konce srpna, možná až do konce září kvůli vinobraní?? prosím moc dík za info...potřebujeme se rozhodnou....
Odpovědět
Pavilon je ve vrchní části Grébovky, nad Vinicí... Myslím si, že jsi v tomto datu v pohodě...Jenom budeš moct mít fotky z vrchní části Grébovky, z vinice, okolí Gréboho vily....Ale asi přijdeš o fotky z nově opravené Groty, tam je to moc krásný, ale je to spíše v dolní části a tam to bude ještě v srpnu zavřené...A co se týče přístupu, tak otevřená by měla být ta vrchní brána. Mě osobně zavření vrchní části vadí dost, protože si nedovedu představit, jak by to v¨tam v případě rekonstrukce mělo vypadat...
Odpovědět
@adelaide88 :D Do konce srpna by opravdu měl být hořejšek v pohodě... My počkáme do toho 1. března a pak se uvidí, jak pánové a dámy na úřadě rozhodnou...
Odpovědět
Profilova fotka
@tery87 A altánek je teda také ve vrchní části, proto ti to vadí?? já myslela, že je dole, takže kdyby měli začít už 1.9. nahoře, tak je to pro vás blbé vid? nedá se jít zase spodem? to by mohlo být v pohodě ne? já právě šla jen vždy vrchní bránou, takže s tou i počítám....a co posunout termín na dříve? :-|
Odpovědět
no děvčata nás to taky pořádně vyděsilo... doufáme aspon že když tam v nás den bude cca 6 obřadů tak aspon na ten jeden den si dají pauzu... nechci mít na svatbě v pozadí bouchání kladívek:-/
Odpovědět
Profilova fotka
no, myslím, že na to moc koukat nebudou, znáš stavební firmy :-( @preclyk...a kdy a kde to máš?
Odpovědět
Článek se načítá
@adelaide88 My budeme mít svatbu také v Pavilonu (8.září.), takže by se nás to dotklo naprosto, když by byla ta vrchní část zavřená :( Altán je zhruba uprostřed, v podstatě ve svahu, v té vinici. Bude se opravovat i hlavní přístupová cesta k Altánu, takže těm co budou mít obřad tam opravdu nezávidím... Co se týče stavebních prací..přítel mluvil i s člověkem, který má na starost i harmonogram prací a tvrdil,že pokud máme svatbu v sobotu, že by neměl být problém, aby na hodinu přestali pracovat... Pan Šidík z Pavilonu o tom, že má rekonstrukce probíhat vůbec nevěděl a byl z toho dost překvapený, protože má na září nasmlouváno kromě nás další svatby, takže chce mluvit přímo se starostou a brzy se nám ozve, jak to vypadá.
Odpovědět
Profilova fotka
@tery87 promiň já už jsem zmatená :( jsem z toho nějak rozhozená, i když mě se to teda v tuhle chvíli moc nedotýká, ale mrzí mě to za vás...ono na hodinu přestat je sice hezké, ale na druhou stranu jak to tam bude vypadat ?? tak mě prosím informuj o nějakých novinkách když budeš vědět...a co dát termín dřív, to se vám nehodí?
Odpovědět
Právě, že tenhle termín se nám líbí nejvíc a navíc už mám zamluvené i šaty... Informovat budu. A prosím i další, kdo mají zamluvený termín v září, aby se nebáli na úřadě otravovat. Čím víc nás bude, tím líp ;)
Odpovědět
Ahoj, já měla dnes ráno málem infarkt, když jsem na poště otevřela dopis z matriky. Máme zamluvený Viniční altán na květen a na matrice nevědí vůbec, ale vůbec nic... Je prý možné, že tam bude ten den klid, ale taky je možné, že tam budou jezdit náklaďáky :-(. Ale nic dělat nemůžem, už máme objednaná oznámení, všechno zarezervovaný, tak to budeme muset risknout. Jedině se snad domluvit se stavbyvedoucím... Jak tu říkala tery87. Přístup bude zhora, naštěstí Grota bude přístupná...
Odpovědět
@krtkaa Hlavně se ozvi a zajímej dál! Chce to obvolat, co nejvíce lidí, kteří o tom něco vědí. Nejvíc mě na tom štvě, že ta rekonstrukce přece musela být plánována dopředu a i přesto byly vypsány termíny svatebních obřadů jako by se nechumelilo... :-|
Odpovědět
@tery87 Přesně tak, tohle je fakt vrchol, dají to vědět pár měsíců předem (pro nás necelé tři měsíce!), přitom už to museli mít naplánované jak dlouho předem! A teď jen oznámí možnost hluku a prašnosti a přitom vůbec nic neví! Snad musí mít nějaký stavební plán, ne? Zkoušet určitě budu, ale přeci jen... kvůli svatbám rekonstrukci nezastaví, snad jedině doufat v lidský přístup stavařů...
Odpovědět
@krtkaa Stavební plán existuje, ale bohužel se asi nikdo nebavil s matrikou a s provozovateli Altánu a Pavilonu :( Paní z matriky dala příteli kontakt přímo na člověka, tuším z Odboru finančních investic a správy, který rozhoduje o tom, kdy se bude co rekonstruovat a ten tvrdil, že je možné se domluvit, aby byla na hodinu práce omezena (ale my máme svatbu v sobotu... ) Zkus získat číslo na něj, případně zavolat přímo do Altánu, je v jejich zájmu, aby bojovali o to, aby obřady proběhly důstojně a ne za zvuků bagrů a zbíječek :-S
Odpovědět
@tery87 Tak teď jsem mluvila s tím odborem (děkuju za tip), vzal si na mě tel. číslo, že mě bude informovat, ale nemůže mi v tuhle chvíli říci, co konkrétně se tam bude dělat. Ať zkusím případně zavolat třeba v dubnu. Ale říkal, že v našem termínu (v květnu) nějaké velké stavební práce nebudou, a že se bude pracovat hlavně na té zdi Landhauska, což by narušovat obřad nemělo. Horší to v Havlíčkových sadech bude od září, to se fakt bude pracovat na horní části Grébovky a tam to bude opravdu v bezprostřední blízkosti. Já jsem z toho celá pryč :-| , ale jdeme do toho i tak, jak říkám, už máme všechno zařízený, takže... Ještě zkusím zavolat do altánu, jestli nebudou vědět něco víc.
Odpovědět
@krtkaa Tak držím palce. Myslím, že to s vámi vypadá líp než s námi, ale samozřejmě my máme do září pořád víc času :-( Ale uvidí se... Pořád neztrácím naději.
Odpovědět
@tery87 Já vám taky držím palce... věřím, že tu rekonstrukci hořejšku posunou kvůli vinobraní. Musím říct, že mě docela uklidnili a budu na Tebe myslet, aby to dopadlo dobře. Já to tam půjdu teď někdy i okouknout, jak to tam v Grébovce vypadá...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, takže myslíte, že já 10.8.2012 v Pavilonu jsem v pohodě? Tam to tedy bude až od září? a je to stoprocentní že se to nemůže nahoru přesunout třeba o měsíc dřív? v tom srpnu? nebo to je vyloučeno?? Dík za info a taky na vás budu moc myslet a držet pěsti!!!
Odpovědět
@adelaide88 Stoprocentní není nikdy nic, ale být tebou tak to risknu.... Nemyslím si, že by se ten termín měl měnit... U stavebních prací bývají spíš skluzy ;) Budete tam mít určitě krásný obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc!! a myslíš, že by jste mi kdyžtak mohly poslat číslo na ten odbor, abych si to potvrdila? děkuji....
Odpovědět
@tery87 ahoj Tery87, my mame take termin 8.9. v Pavilonu, v kolik mate obrad?:) ahoj Janca
Odpovědět
@bobikovi Ahoj :D My máme hned v těch 11:00 Vy jste ti i s hostinou nebo také jen obřad? Pan Šidík nám říkal, že už jsou na ten termín tři svatby, tak za nás bude bojovat.
Odpovědět
Ahoj. My mame v planu svatbu ve Vinicnim Altanu 11.8. (cirkevni obrad). Takze mne matrika sdelenim o stavebnich pracech nemile zaskocila. Mam to o to slozitejsi, ze jsme momentalne mimo republiku... Takze pokud budete mit dalsi informace o vyvoji teto situace budu za ne moc vdecny.
Odpovědět
Profilova fotka
:( achjooo me klepne :( my mame zarezervovany 3.8...uvazuji o zmene, neci mit v pozadi zvuky bagru atd :(((
Odpovědět
Ahoj holky, já mám svatbu domluvenou na červenec ve Viničním altánu. Jsem z toho taky špatná. Pani na matrice altán zavrhuje a doporučuje svatbu jinde, v altánu říkají, že to bude v pohodě. Nevim jak si vybrat. Jak jste se rozhodly, risknete to nebo svatbu přesouváte? Co jsem zjišťovala, jiný místa jsou už skoro obsazená
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?