Rekonstrukce parku v Havlíčkových sadech 2012!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je tu někdo, kdo má v plánu v létě v Havlíčkových sadech mít svatbu? Ať už v Pavilonu Grébovka nebo Viničním altánu? My jsme si dnes volali na matriku kvůli rezervaci termínu a park mají do konce srpna celý rekonstruovat...! A je uzavřený i pro veřejnost, proto asi žádná malá rekonstrukce...paní na matrice neví, jak moc to bude rozsáhlé, ale říkala, že budou dělat hodně změn!! silně uvažujeme o posunutí svatby na další rok, jelikož jsme si Pavilon v Grébovce zamilovali a máme tam i známý. Na druhou stranu mě to štve, ale fotit u bagru v příkopě se teda nechci :( :-.
Odpovědět
@vevca1 Ahoj, já bych Altán asi neriskovala :( (My máme mít svatbu v září a v Pavilonu... a zatím s tím počítáme, viz předchozí moje příspěvky, ale hledám i případnou náhradní variantu)... Mají totiž dělat i ty cesty co vedou k němu... a jezdí kolem všechny ty náklaďáky, co vozí kameny na opravu zdi v dolní části Grébovky... Je to fakt k naštvání tohle :(
Odpovědět
@vevca1 My riskujeme, pán přímo z odboru výstavby mě docela uklidnil, že rozhodně nebudou slyšet bagry a sbíječky, jak mi původně řekla paní na matrice. Nevidím to tak dramaticky. Máme to v květnu v altánu.
Odpovědět
Ahoj no mi mame termin 11.5. uplně se děsim co tam bude :((((( doufam že to nak dopadne :) protože ted už místo fakt měnit nechci :(((((m a ani nestiham :(((
Odpovědět
Ahoj holky, ja jsem se to od pani matrikarky dozvedela vcera a musim rict, ze me v tu chvili zacly tect slzy... Nabidla mi sice v nasem terminu novomestskou radnici, ale radnici jsme nechteli hned od zacatku... Nastesti mame hostinu v Mlynskem domove v Jinocanech a tam je i kaplicka a dnes jsem mluvila s pani starostkou a nemel by to byt problem, aby jsme se oddali tam, jen je pani matrikarka zrovna nemocna tak se vic dozvim za 14 dni. Jen jsme chteli obed jen s rodinou a vecer by prijelo par znamych, coz mi ted ale prijde blby hnat je z Prahy do Jinican a pak zas zpatky da Prahy a vecer zase do Jinocan...Co si o tom myslite?
Odpovědět
@marinadka My byli v pondělí v Praze na altánu za panem Zatloukalem a nic se v parku nedělo 8-(
Odpovědět
@krtkaa Ahoj my do toho taky jdeme svatbu máme v červnu,no snad to přežijem :-|
Odpovědět
"Prach a hluk absorbuje vzrostlá zeleň a ozeleněná vinice (podle našich zkušeností z rekonstrukce objektu Dolní Landhausky)." Tohle píší na stánkách Viničního altánu, kde najdete i plánek celého areálu včetně uzavřené části. Já, když jsem otevřela dopis, jsem sebou málem sekla, ale už jsem klidná, rozhodně se nebojím, že by tam bylo všechno rozvrtané a hluk jak na stadionu ;-). My do toho jdeme, Viniční altán se nám moc líbí a prostě to berem jako osud. Máme vše zařízené, teď tedy děj se vůle Boží.
Odpovědět
@1bara my chodíme venčit večer, takže jevim jakou mají pracovní morálku :) ale zahrazená ta spodní část parku je. Můžu ale potvrdit že když revitalizovali tu horní část a opravovali tu jeskyni, hluk ani prach tam nebyl. Jen to trošku hyzdí pohled na Viniční altán, ale není to žádná hrůza. Bůh ví jak to bude vypadat v létě, ale taky bych se toho nebála :)
Odpovědět
@tery87 Ahoj, my to mame zablokovane na 13hod. Chteli jsme i hostinu,ale pry je zabookla :) tak hledame prostory jinde, objizdime Prahu a cele stredni Cechy, des bes. Bojime se, zda za 60 minut stihneme vsechno, aby to nebyl jak na bezicicm pasu..:( jedna nevesta odchazi, druha rika ano a treti prijizdi...:(
Odpovědět
@bobikovi jj taky se bojim aby to nebylo jak na běžícím pásu:-( ale tady je na to aspon na hodina, vim že známí měli jen půl hodiny a tam to fakt jelo tak jak popisuješ...
Odpovědět
@bobikovi Z toho strach nemám... Myslím, že jsou frekventovanější svatební místa než je Pavilon... Bývají za den max tři svatby , což např. oproti Průhonicím procházka růžovým sadem ;) A co jsem slyšela tak jako na běžícím pásu to chodí spíše v Altánu než v Pavilonu, tam je svateb vždy víc.
Odpovědět
Profilova fotka
@tery87 - Oni budou jezdit kamiony kolem Pavilonu dolu? to celkem pochybuji, lepší přístup přece budou mít zespodu skrz velkou bránu....vchod ze shora je kolem dětského hřiště a musí se vjíždět z dosti uzkých uliček...to si nemyslím...
Odpovědět
Článek se načítá
@adelaide88 Teď nějak nechápu o jakých kaminonech mluvíš :D Já o ničem takovým nemluvila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky tam plánujeme svatbu na 31.8 a dnes mi na matrice řekli, že nemohou zaručit, že bude obřad rušen svatbou nebo úplně zrušen, to je hrůza, kdyby člověk všechno připravil a naplánoval a zrušili mu místo obřadu.Nabízejí jako náhradu Pavilon Grébovka, ale tam se mi to nelíbí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Horní část se má uzavírat až v srpnu a tehdy to hrozí, takže ti co mají svatbu dříve, mohou být v pohodě :-)
Odpovědět
@eiram2010 31. 8. by to už mohlo být dobrý, ta rekostrukce dolní části má být dokončena v srpnu. Mě osobně se teda Pavilon líbí víc (větší prostor, hezký výhled, není tam tolik slyšet hluk z Vršovické, vlaky apod.). Jen mě teda zaráží, co ti řekli na té matrice, koukám, že taky neustále mění názory :( Minimálně by nám všem měli odpustit ten správní poplatek za ty nervy s nima :(
Odpovědět
@eiram2010 Horní část se uzavírá 1.9. to vím přesně, přišlo nám to v oficiálním dopise.
Odpovědět
Profilova fotka
@tery87 no a mě matrikářka řekla, že mi nezaručí, že obřad nezruší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@tery87 No ale v srpnu se začně rekonstruovat horní část :-(
Odpovědět
@eiram2010 Neměla by. Opravdu by se mělo začít až toho 1.9. Tuhle informace máme i od pána, který má stavební práce na starost. Ještě to ale není úplně jistý...pan starosta chce údajně v půli září pořádat vinobraní a pak je tu šance, že by rekonstrukce horní části začla až po něm. 1. 3. má být na radnici nějaká zásadní porada, na které se to rozhodne.
Odpovědět
Profilova fotka
@tery87 Děkuji za info, 1.9 by to byl den rozdíl a to bych asi riskovat nechtěla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@tery87... psala jsi tohle: oj, já bych Altán asi neriskovala :( (My máme mít svatbu v září a v Pavilonu... a zatím s tím počítáme, viz předchozí moje příspěvky, ale hledám i případnou náhradní variantu)... Mají totiž dělat i ty cesty co vedou k němu... a jezdí kolem všechny ty náklaďáky, co vozí kameny na opravu zdi v dolní části Grébovky... Je to fakt k naštvání tohle :( .... tak jsem myslela že myslíš že ty kamiony jezdí kolem pavilonu, ale ty si asi mluvila o tom altánu vid? :-D
Odpovědět
@adelaide88 Ano myslela jsem kolem Altánu, ale stejně spíš kousek dál ;) Kolem Pavilonu nic nejezdí, neboj ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 ahojky, my máme termín 3.8. ...oni Vám nabídli že pokud by Vám svatbu v altánu zrušily že by Vám nabídli ten pavilon? Takže kdyby se to stalo více lidem nabídnou jim to automaticky, nevíš?Já tak strašně nechci nikam do obřadní síně :((
Odpovědět
my to máme 23.6. v altánu, prostě to risknem a na kamiony s*rem :-DD
Odpovědět
Profilova fotka
@jaanavys Ahoj, nabídli nám ten Pavilon,ale 3.8 se bude ještě rekonstruovat ta spodní část a na obřad by to mělo být v pohodě. My to nebudeme 31.8 riskovat a obřad máme v Kostelci nad Černými lesy v Kapli, tj,asi 25 min od Úhřiněvse.Tímto směrem bydlíme,tak je peřešeno :-) @preclyk V červnu bych to taky neřešila... ;-)
Odpovědět
Holky z Prahy,děje se tam něco????Jak to u altánu vypadá???
Odpovědět
Ahoj, tak mám nějaké novinky. Se stavbou mají jak jinak než skluz a to už měsíc a půl (byli jsme tam s venčit psa zhruba před týdnem, a nic se tam nedělo). Přítel dnes telefonoval s panem z úřadu, který má na starost harmonogram prací. Nejprve se bude opravovat ta zeď a až úplně nakonec přijdou všechny cesty. Zavření vrchní částí se tedy s největší pravděpodobností posune a to až na konec září (juchůůůůů :-D ) a to i proto, že vinobraní má proběhnout 22.9. Pro mě tedy samé dobré zprávy a to i pro ty z vás, které budete mít obřad v Pavilonu.
Odpovědět
Profilova fotka
A můžu se zeptat, kde potom chystáte hostinu? Hledám nějakou dobrou restauraci v okolí...
Odpovědět
Ahoj, mám podobné info jako tery87 a to od pana Šidíka z Pavilonu, cituji mail který mi dnes psal: "rekonstrukce cest a osvětlení v horní části parku začne probíhat až v druhé polovině září, tudíž se našeho Pavilonu do té doby vůbec nedotkne. V tuto chvíli začíná probíhat rekonstrukce ve spodní části pod vinicí a spodní vchody a cesty, ta by měla trvat minimálně do konce srpna, horní část se bude upravovat až po vinobraní tj. po 22.9.".
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?