Prosim o pomoc 😁🙏 nervózní nevěsta 😂

Ahoj holky . Prosím nevíte někdo o místě kde by se dala udělat svatba ve vlastní režii ? . Bude je. Rodinná do 35 osob venkovský styl raut prasátko bez oběda . Nejlépe u lesa či louka n prostě na samotě . Kam jsem psala všechno ,70tis vejš a to se nám zdá prostě moc 🙄 prosím máte nějaké typy ? Klidně i pronájem chalupy ? Potřebujeme někde těch 20 lidí uložit . Kraj Vysočina klidně i dál když bude možnost na víkend spát moc děkuji 🖤🙏
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Já teda nevím ale zijete v čr a ne v italii, co Když bude pršet? Myslíte i na mokrou variantu?
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova ano myslíme proto se ptám na chalupu či stodolu něco do tohoto stylu aby se po případě bylo kam schovat 🙂
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova a když nejhůř bude vezmeme se i v dešti v létě je teplo 😂 ráda bych ten les ale 🙏😁
Odpovědět
Profilova fotka
@annablahovcova jooo to bývá i 10tyho září už asi 4 roky a zrovna ten 4 rok přišla průtrž jako prase a radary na 5 předpovědich psali, ze spadne max 2mm... 😅 taky jsme měli plán na normální déšť na tohle ale ne 😁
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova ono pršet může i v létě že 🙄 měli jsme druhý termín až září ale to počasí je rok co rok horší 🙄😂. Koukala snad všem napsala plno leda v týdnu a hlavně ty ceny no . My chceme jen něco jednoduché prase burger hezký prostředí a budu spokojená 😂
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova a i když je to svatba nechceme za to dávat buchvi kolik ale chceme to podle našich představ aspoň trošku . To pak radši pojedeme na svatební cestu někam 🥺
Odpovědět
Statky a stodoly jsou teď velmi populární, takže ty za pár peněz pro menší počet lidí za rozumnou cenu neseženeš. A v září určitě počítej s mokrou a hlavně chladnou variantou. Byla jsem na víkendové oslavě (velikostí odpovídající svatbě) teď 10. září a když nesvítilo slunko, blyo chladno už odpoledne, o večeru nemluvě. Zkus hledat penzion s restaurací a terasou. Podle mě to je pro 35 lidí optimální. Vyřešíš ubytování a pokud to bude penzion s venkovním grilováním, tak i tento požadavek. A oproti statkům a stodolám soustřeďujícím se na svatební business by to nemuselo být tak drahé. Držím palce.
Odpovědět
@tamaraad děkuji 🙂 hledám stále ale pořád nic 🙄 koukám i na pronájmy chalup ale taky nic. Svatbu chceme v červenci září byla jen první varianta když jsme místo měli které nám bouchlo 🙄
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @annablahovcova, koukněte i na náš Benešův mlýn u Tábora, pronajímáme areál na celý víkend a vše můžete mít ve vlastní režii.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?