Prosím o radu na místo svatby

Ahoj, moc vás prosím o radu, vůbec nevím, kde udělat svatbu. S přítelem bysme chtěli svatbu v srpnu 2019, ale raději to plánujeme s předstihem. Ráda bych měla svatbu na okraji Prahy nebo kousek za Prahou, hostů budeme mít kolem 40-50, finančně máme představu do 100 tisíc, nejraději bychom zámek nebo statek. Nejlépe obřad i hostinu sfouknout na jednom místě nebo vše mít blízko sebe. Obřad nejradši venku nebo v nějakém zámeckém sále. Hostinu určitě uvnitř. Moc děkuju za všechny rady, které mi dáte.
Odpovědět
@katkas97 ahoj, mám přesně ten samy problem. Taky jsem tu už zadala o pomoc. Holky mi par věci doporučili ale podívej se i sem www.svatebniatlas.cz Je tam docela vyber. Já stále hledám .. A nemůžu najít.. U všeho se mi zda ze to není ono. Držím palce.. M.
Odpovědět
Profilova fotka
@katkas97 Dobrý den, zkuste mrknout také na eventino.cz, tam je také pár zajímavých míst. Cenově jste určitě v reálných cifrách;) Zkuste mrknout také na tato místa: https://www.facebook.com/Neprobylick%... - obřad i hostina na jednom místě, ubytování za pár korun nedaleko, Ranch u Karla - Obříství, zde by nešel moc udělat obřad na zahradě, ale v blízkém okolí je mnoho pěkných míst- my tady měli hostinu a bylo to fajn:) dále Kartuziánský lis na Mělníku, či Hájenka v Tuhani. Vše na pěkných místech za pěkné peníze :)
Odpovědět
Profilova fotka
Agropenzion u Bartousku... kousek od Kladna.
Odpovědět
Děkuju vám, určitě na všechno mrknu a snad už něco vybereme :-)
Odpovědět
Dobrý den, velice rád bych vám nahlídnul prostory našeho hotelu. Svatby pořádáme 25 let. Podívejte se do našeho profilu Pokud budete mít zájem rád vám pošlu bližší informace nebo se s vámi sejdu a všechno vám ukážu. S pozdravem Mgr. Tomáš Král ředitel hotelu Hotel Svornost GSM:604472770 virtuální prohlídka : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na náš profil. Pokud se vám u nás bude líbit, do rozpočtu se určitě vejdete. Jsme v dobré dojezdové vzdálenosti od Prahy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@katkas97 Ahoj, a co takhle zkusit velkou chalupu kde by měli i stodolu, kde by se dala udělat ta hostina uvnitř. My budeme mít svatbu letos přesně takto. Jen na Vysočině. Sehnali jsme velkou chalupu na samotě, spát tam může na postelích skoro 30 lidí, ostatní ve spacích a tak. Obřad bude venku, hostina taky. Na mokrou variantu je tam velká stodola která je součástí chalupy, vejde se tam i 60 lidí. Takže za mě naprosto ideální. Svatebcanu přijedou v pátek a odjedou v sobotu. Možná u Prahy taky něco najdeš.
Odpovědět
@monama4 děkuju za radu, ale posledních pár dní, co na internetu projíždím všechny možná místa mě nejvíc uchvátily fotky ze svateb, které byli na zámku, konkrétně ze zámeckých zahrad anebo penzionů, kde jsou hezké zahrady na focení. Co se týče nějaké takové chalupy, tak to by pro nás asi nebylo vhodný řešením, na svatbu by dorazily mimo jiné i babičky, tetičky a další příbuzenstvo, které už má taky svoje roky, takže penzion nebo hotel bude určitě i pro ně příjemnější a pohodlnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den Katko, zkuste moji online mapu krásných svatebních míst z celé ČR. Třeba díky ni naleznete místo, které vám bude vyhovovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme rodinný pension v Křivoklátských lesích cca 30 km od Prahy,svatby pořádáme 16 let,máme pár informací zde na BRMS,podívat se můžete na naše internetové stránky nebo nás neváhejte kontaktovat na e-mail,kde rádi zodpovíme Vaše otázky,zašleme rozpočet či si dáme osobní schůzku. Katka
Odpovědět
Dobrý den, pokud by Vám vzdálenostně nevadila Roudnice nad Labem, mám tip na místo, kde by se dala udělat hostina. Pokud byste si chtěli dělat všechno sami, tak tím obzvlášť. Je tam krásný sál, vybavená kuchyň, sociální zázemí a jako bonus i ubytování pro cca 30 lidí. ;-) Kdybyste měla zájem, mohu předat kontakt :-) A co se týče obřadu, je kolem spousta nádherných zámků :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím možnost v Hotelu U Svatého Vavřince v Roudnici nad Labem. Máme k dispozici sál s letní terasou, ubytování pro 76 osob. Naproti hotelu je krásný zámek, kde se dělají obřady. V případě zájmu mi napište, pošlu Vám vice info.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?