Místo na svatbu v říjnu pro cca 120 lidí

Profilova fotka
Ahoj všem, svatbu chceme s podzimními barvami, takže první polovina října 2021. Ideálně vše na jednom místě (obřad nejlépe v lese/přírodě, ale samozřejmě je potřeba mít i mokrou variantu). Ubytovat chceme alespoň 50-60 hostů, pokud bude ubytovací kapacita víc, tím líp, nebo alespoň v opravdu dochozí vzdálenosti aby byl penzion, kde si budou moct svatebčané už ubytování zaplatit sami. Rozhodli jsme se, že nepotřebujeme sváteční oběd, takže občerstvení formou rautu. BEZ KORKOVNÉHO! A ideálně aby byla možnost v areálu mít psy. Potřebujeme tedy dostatečně velký sál/stodolu na večerní zábavu. Jsem tanečnice (irský tanec) a budu na místě chtít vystoupit i s mojí taneční skupinou, takže sál opravdu bude potřeba prostorný, abychom se tam netísnili. Rozpočet... včetně ubytování alespoň 40 osob jsme ochotni dát za pronájem kolem 40.000 pátek-neděle. Našla jsem i místo k pronájmu za 30.000, ale tam zase nebyly ani židle, stoly a ubytko asi pro 7 lidí. Třeba tady víte o nějakém kompromisu? Budu ráda i za tipy ohledně právě svatby takhle na podzim. Moc děkuju. 😊🙏 Verča
Odpovědět
Profilova fotka
v poptavce neuvadite lokalitu :-) jestli by Vam vyhovovali stredni cechy, absolutni samota kousek od Prahy tak me nevahejte kontaktovat, nejlepe telefonicky ;-)
Odpovědět
Koukněte na RS ZO OS Kovo Zubří, sál je tam obrovský a se svatbou jsme byli moc spokojeni 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pravda, místo jsem nepsala. Ideálně cca hodinu od Prahy.
Odpovědět
Vigvam resort. Opravdu obrovsky areal, s pestrou nabidkou aktivit. Udelali pro nas vse co jsme si navymysleli
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Veru, mrkněte k nám - https://www.instagram.com/svatba_na_h..., v říjnu příští rok tam ještě volný víkend máme :) Za Farní dvůr Bára
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?