Klokočkův mlýn - zkušenosti?

26. úno 201830

Ahoj holky,

plánujeme svatbu na příští rok asi pro 50 lidí a zatím asi z míst vede Klokočkův mlýn, chtěli bychom tam obřad i hostinu. Zatím jsem se tady zrovna moc nedopátrala nějakých referencí. Máte s tímto místem někdo zkušenosti? Pan majitel i jeho přístup se mi líbí, nicméně zatím stále čekám na cenovou nabídku, tak bych se chtěla zeptat, jaké to tam bylo, jak se zhruba mlýn pohybuje cenově (jídlo, ubytování, pronájem) atd. Budu ráda za jakékoli informace, klidně do zpráv.

Díky moc!

 • Opravdu nikdo nic neví? 🙂 Díky!

 • Ahoj,
   my plánujeme svatbu na přítí rok na červenec. Svatbu budeme mít právě na Klokočkově mlýně, jak obřad tak hostinu i raut. Z místa jsme byli oba nadšeni a jak říkáš i přístup majitele byl skvělý. I to hrálo velkou roli v našem rozhodování. Nicméně náš známý tam loni vdával dceru a byli velice spokojení, ale nějaké konkrétní informace jsme se nedozvěděli.
  Já osobně prozatím vím, že pronájem mlýna i s ubytováním vyjde na 35 000,- raut na osobu 800,-. O obědě jsme se zatím nebavili, ale kalkuluju tak s 500,- na hlavu + samozřejmě pití. To je zatím všechno co vím. Takže když by jsi někde získala nějaké další infomarce budu ráda za sdílení.
  Já to zatím beru s rezervou do svatby máme ještě dost času, takže věci jako menu na oběd, menu na raut budu řešit až po Novém roce🙂
  Každopádně i my plánujeme svatbu cca pro 50 lidí a s mým odhadem počítám že svatba tam vyjde se vším všudy tak na 100 000,- až 110 000,- , ale je to jen můj odhad.

 • Ahoj, můžete sem napsat Vaše zkušenosti s tímto mistem milé již vdané kolegyně 😊

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Benešův mlýn je areál bývalého mlýna, který se nachází v údolí řeky Lužnice.
  Areál pronajímáme na celý víkend, svatbu můžete mít zcela ve své režii.
  Jsme příspěvková organizace ÚMČ Praha Dolní Počernice. Máme na starosti organizaci svatebních obřadů v Zámeckém parku Praha Dolní Počernice.
  Unikátní prostory Palace Hlinky udělají nezapomenutelným i Váš velký den. Je zde také možnost využití klidné zahrady a přitom téměř v centru Brna.
  Články od našich partnerů
  Pro pěknou svatbu nemusíte vyhrát v loterii. 6 tipů, jak
  Kolik stojí svatba? Tipy jak snížit náklady za svatbu na minimum
  Hnízdečko lásky: jak si vybavit partnerské bydlení v pronájmu
  Archiv článků od partnerů