Nechává si nějaká nevěsta své nehty bez gelů?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojk holky chci se Vás zeptat, zda jste tu některá co by si nechávala svoje přírodní nehty. Připadá mi, že všichni mají gely, gelllaky či shelllaky :-) já mám svoje nehty celkem hezký, ale bojím se, že se zrovna předem zlomí a nebo odloupne, proto zvažuji jestli si kvůli svatbě něco na nehty dát. Prosím o rady a zkušenosti :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Také budu mít své nehty a nejspíš je ani lakovat nebudu. Dělají se mi hodně záděry a nemůžu se toho zbavit a mám zkušenost, že když si nehty nalakuji, je to ještě horší a hlavně na to více upozorním. Takže fotka rukou u sebe kvůli prstýnkům odpadá. :D
Odpovědět
Ja mela jen nalakovane pruhlednym lakem zbarvenym jemne do ruzova, svoje mam pekne a pevne a nic umeleho jsem na nich nikdy nemela a svatba nebyla duvod, proc to menit...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky budu mít svoje, krátký jako chlap. :-D Jen upravený, nalakovaný samozřejmě. Sice tím naštvu tchýni, ráda by mi udělala zdobený, svatební, gelovky, ale už jsem jim odvykla. Nechci na jeden den nastavený nehty a druhej den je zase opilovat pryč. A takový ty hranatý francouzský lopaty z gelu, to radši okousaný na lůžko do krve než lopaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem právě ve fázi, kdy se snažím odnaučit si je kousat. :-D Nejraději bych měla své, klidně kratší a nenalakované.
Odpovědět
Já taky budu mít krátké svoje. Zvažuju shellac, který prý nefunguje jako gel, ale vydrží i 2 týdny, takže se tím nebudu muset zabývat v den svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
V životě jsem neměla gelovky, tak s tím neplánuju začít :-D . Mám problém se záděry, když jsem ve stresu, tak si tu kůžičku u nehtů ňoumu, čemuž se teď nemůžu vyhnout :-|. Zatím přemýšlím nad tou Japonskou manikúrou, vypadá to velmi přirozeně :-). Zkoušel jí už někdo a jak to vypadá a udržuje se :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
určitě budu mít svoje, gelové jsem nikdy neměla a ani mít neplánuju..nehty mám naštěstí (narozdíl od vlasů :-( ) pevné a kvalitní, tak mi přijde i zbytečné dávat na ně nějakou umělou vrstvu :-) Normálně si je ani moc často nelakuju, takže ani na svatbu neplánuju žádnou extravaganci, nalakuju si je buď jen průhledným nebo průhledně-perleťovým lakem a to myslím že stačí :-)
Odpovědět
Jasneze jo, mám svoje nehty hezké a můj nastávající je miluje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ja nakonec zvolila shellak a muzu jen doporucit 😉 nemam svoje nehty spatne,ale bala jsem se ze se mi zrovna zlomi nebo opryska...takze jsem zvolila mamikuru s shelllakem,ktery je setrny...pak se da acetonem odstranit a je to jistota krasnych nehtu 😉
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?