Vizážistka na červen 2021 - Praha! :)

25. lis 20205

Ahoj holky,
doporučíte mi vizážistku, která mě v červnu 21 v Praze nalíčí a učeše?
Díky za zkušenosti/tipy/doporučení! 🙂

• Krásný dobrý den. Velice ráda se Vám budu věnovat ve Váš svatební den. Nabízím výhodné balíčky líčení+účes pro nevěsty se zkouškou. Koukněte na mé webové stránky. Velice ráda s Vámi vše proberu po mailu nebo telefonu. Hezký den, vizážistka Kristýna

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• @niky3105  Můžu s klidným svědomím doporučit Simonu Bártovou, která líčila a česala mě. Hned po zkoušce mi bylo jasné, že to je ono, a ve svatební den to bylo ještě lepší. Je vážně moc šikovná. 🙂

• Sponzor fóra
  • Krasny vecer,mohu Vám nabídnout své služby 🙏🏻. Záleží na terminu🙏🏻. Mrknete ,prosím, na můj profil🌿💛.

• Dobry den, rada Vas nalicim i ucesu. Jezdim ke klientkam domu i na zkousku. Doprava po Praze zdarma. Fotky moji prace na fcb profilu 🙂

• @niky3105  Dobrý den, píši Vám do interní pošty.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Milé nevěsty, ráda bych Vám nabídla své služby svatebního líčení a účesu, převážně Benešov, Praha a Středočeský kraj, po domluvě celá ČR.
    Dobrý den, jmenuji se Markéta Bárová a jsem make - up artist a hairstylist, působící v Kraji Vysočina.
    Svatební líčení a účes u Vás doma včetně zkoušky. Praha, Nymbursko a celý středočeský kraj, po dohodě i dále.