Menu Forum

Svatební líčení 8.8.2015 - Hledá se vizážistka z Neratovic či blízkého okolí

fotoportrét
fotoportrét
lucieneme
Registrovala se 10. března 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Svatba byla 8. srpna 2015
fotoportrét
fotoportrét
lucieneme
Registrovala se 10. března 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Svatba byla 8. srpna 2015
 Ahoj všem,

mohly byste mi, děvčátka, někoho doporučit na svatební líčení? Předem moc děkuji.

Lucka
14. črc 2015 v 11:00  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
makeupartsimova
Michaela Šímová Make-Up Artist, Hair design
Michaela Šímová PRO

Krása - Region Kladno
4

“Jak tak prohlížím Vaše svatební alba, vzpomněla jsem si, že to naše jsem od svatby neviděla. Tak vzpomínám... Ještě že (kromě manžela samozřejmě) :-D nám ty fotky zůstanou :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
makeupartsimova
Michaela Šímová Make-Up Artist, Hair design
Michaela Šímová PRO

Krása - Region Kladno
4

“Jak tak prohlížím Vaše svatební alba, vzpomněla jsem si, že to naše jsem od svatby neviděla. Tak vzpomínám... Ještě že (kromě manžela samozřejmě) :-D nám ty fotky zůstanou :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, mrkňete na moji práci a pokud budete mít zájem, napište mi termín a já mrknu jestli mám ještě volno emoticon
S pozdravem M.Š.
14. črc 2015 ve 14:37  •  www.michaela-simova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelamen
97
Registrovala se 16. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 14 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
michaelamen
97
Registrovala se 16. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 14 přátel. Region Olomouc.
 Škoda, že nepíšeš ani tady, ani ve svém profilu odkud jsi (respektive kde bude svatba) ;) To se potom blbě doporučuje emoticon
14. črc 2015 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

Krása - Region Praha
17

“Milé nevěsty, prosím ty, které u mne mají zabukovaný termín, ale ještě neměly zkoušku, aby se mi ozvaly. Minulý čtvrtek mi ukradli kabelku s diářem i mobilem, kde jsem měla vše poznamenané. Jedná se asi o dva, nebo tři termíny. Mám strach, abych některý termín nenabídla dvakrát. To by kleplo mě i nevěstu. Snažím se vše dohledat všemi možnostmi, doufám,”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

Krása - Region Praha
17

“Milé nevěsty, prosím ty, které u mne mají zabukovaný termín, ale ještě neměly zkoušku, aby se mi ozvaly. Minulý čtvrtek mi ukradli kabelku s diářem i mobilem, kde jsem měla vše poznamenané. Jedná se asi o dva, nebo tři termíny. Mám strach, abych některý termín nenabídla dvakrát. To by kleplo mě i nevěstu. Snažím se vše dohledat všemi možnostmi, doufám,”
(Před 7 měsíci)

@lucieneme Dobrá den, asi už máte vyŕešeno, ale volno mám. Jsem z Prahy a dojíždím kamkoliv. jana
4. srp 2015 v 17:54  •  www.vizaz-image.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí